Syrius

Bardzo proszę o interpretacje daty

2 posty w tym temacie

:lol:

09-02-1994

Analiza Drogi Życia

Droga życia: 7/34

Cykle życia:

Cykl formujący: 2

I okres przejściowy: 09-06-2022 - 01-01-2023

Cykl produktywny: 9

II okres przejściowy: 09-10-2050 - 01-01-2051

Cykl żniwny: 5/23

Warunki życia

I WŻ - 2/11

Pierwszy punkt zwrotny: 09-02-2023

II WŻ - 5/14/32

Drugi punkt zwrotny: 09-02-2032

III WŻ - 7/16/25/34/43

Trzeci punkt zwrotny: 09-02-2041

IV WŻ - 7/25

Wyzwania życia

I wyzwanie - 7

II wyzwanie - 3

Wyzwanie główne - 4

Interpretacja

Droga życia: 7

7 - to osoba wrażliwa i introwertyczna, łatwo robiąca karierę zawodową, bardzo zainteresowana sprawami duchowymi. Zbyt silna siódemka powoduje nadmierne przywiązanie do materii. Świadomie, bądź nie, poszukujesz rozwoju duchowego. Jesteś wybitnym indywidualistą, z trudem odnajdującym się w grupie. Masz wrodzone poczucie własnej godności, stąd sprawiasz wrażenie zachowywania znacznego dystansu wobec otoczenia. Na Twojej drodze nie ma miejsca na pośpiech czy powierzchowność, a nierzadko skłania Cię ona nawet do zatrzymania się w miejscu, w którym jesteś. Potrzebujesz czasu, aby samodzielnie wybrać właściwy moment do postawienia kolejnego kroku naprzód. Nie potrzebujesz doradców, czy pomocników, odznaczasz się dużą oryginalnością i nienajlepiej znosisz bycie w zespole, czy dużej grupie ludzi. Wolisz przebywać wśród małego grona dobrze znanych Ci osób i tylko wówczas pozwalasz sobie (na nieznaczne, co prawda, ale jednak) odkrycie Twojego własnego wnętrza. W Twoich oczach można dostrzec starą, doświadczoną duszę. Samotność i niezrozumienie ? jak dobrze znasz te uczucia. Twoja samotność nie zależy od tego, ile osób jest wokół Ciebie ? ona ma źródło w Twoim własnym wnętrzu, jest Twoim naturalnym stanem. To Twoja ogromna wrażliwość sprawia, że chowasz się w sobie, bo tak łatwo można Cię zranić. Otoczeniu przedstawiasz się jako osoba twarda, konserwatywna i perfekcyjna. Trudno Ci ulec czyjejś woli, co dotyczy również Twojego związku, dlatego ważne jest, aby Twój partner skłonny był do rezygnacji z własnych ambicji i przejęcia Twojego własnego światopoglądu, a także do zaakceptowania bardzo silnych potrzeb Twojego ciała (w tym seksualnych). Ważne, aby udało Ci się pokonać dystans, jaki wytwarzasz między sobą, a otaczającym Cię światem.

Cykle życia:

Cykl formujący: 2

2 ? W tym czasie ważna jest i jednocześnie wręcz konieczna Twoja własna umiejętność współpracy i skupiania się na detalach w życiu ? niesie to za sobą wykorzystanie przez Ciebie każdej pojawiającej się szansy w życiu. Należy brać wszystko, bez namysłu. Życie w tym czasie wymaga od Ciebie cierpliwości i wielu kompromisów. Przepełnia Cię twórczy potencjał emocjonalny. Ten czas jest przede wszystkim nauką funkcjonowania w grupie, nie podporządkowywania się osobom ? lecz wspólnym celom, osiągnięcia złotego środka, umiarkowania i wyciszenia emocjonalnego. Staraj się nikogo, ani niczego nie oceniać.

Cykl produktywny: 9

9 ? Bezinteresowność i miłość ? dla wszystkich (ludzi i zwierząt). Łatwo osiągasz sukces publiczny, sławę. Nie łatwo w małżeństwie ? co głównie uzależnione jest ogromem Twojej uwagi, jaki poświęcasz osobom trzecim (Twój partner czuje się zaniedbany). To czas najgłębszej wolności, dającej możliwość pełnego spełnienia, rozwoju ukrytych możliwości i talentów. Liczne podróże. Cały czas gromadzisz doświadczenia, zbierasz je i kolekcjonujesz dosłownie. Uwaga na emocje ? na działanie zbyt emocjonalne. Nie zapominaj o swych bliskich. Staraj się odnaleźć samorealizację w służeniu ponadindywidualnym interesom. Docieraj do własnego wnętrza ? tym samym budując fundamenty prawdziwych związków i relacji z innymi.

Cykl żniwny: 5

5 ? Życie z zapakowaną walizką ? to taki czas dosłownie i w przenośni. Liczne zmiany, niepewności, różnorodność, podróże. Zwracaj uwagę na to, aby nie brać na siebie zbyt ciężkiej odpowiedzialności i zadbać o minimum Twojej własnej niezależności w sferze uczuć. Płyń z życiem ? akceptuj jego zmiany, świadomie je przeżywaj i wyciągaj z nich wnioski. Uważaj, aby realizacja Twojej potrzeby wolności nie szkodziła innym. Zwracaj uwagę, aby nie nadużywać zmysłów. Rozwijaj własne talenty ? naucz się najpierw tworzyć, a potem współtworzyć ? wzbogacając zarówno siebie jak i innych.

Warunki życia

I WŻ - 2

KLUCZ WCIELENIA ? 2 ? ZWIĄZKI ? WSPÓŁPRACA

Nie łatwo jest w tym czasie dokonać czegokolwiek bez pomocy innych. Konieczne jest wykazywanie się Twoją własną dyplomacją, cierpliwością ? należy być dyskretnym i pełnym zrozumienia dla innych. Bardzo emocjonalny czas. Warunki życia skłaniają do pasywności i poddawania w wątpliwości Twoich własnych dotychczasowych przekonań i wyborów.

WSPÓŁPRACA ? ŻYCIE WE DWOJE

To nauka dyplomacji i pozostawania w harmonii z otoczeniem. Wszelka dysharmonia i działanie zbyt emocjonalne (trudności w dyplomacji) mogą doprowadzać wręcz do poddańczego stylu życia i niepotrzebnych rozstań z ludźmi.

Rodzice! Twoje dziecko jest bardzo podatne na wszelkie Twoje sugestie, to nie łatwe zadanie, aby uchronić je od wkodowania w Nim np. negatywnych treści, które będą tak mocno tkwiły, że bardzo trudno będzie Mu się od nich uwolnić w przyszłości. Pamiętaj, że jest bardzo wrażliwym dzieckiem, potrzebującym miłości i wsparcia przede wszystkim. Spraw, aby Ono uwierzyło, że wszystko, co robi, jest dobre ? bo stara się naprawdę ze wszystkich sił, ale ma naturalną skłonność do przesadnego perfekcjonizmu.

II WŻ - 5

5 ? Częste zmiany i nieoczekiwane wydarzenia w życiu. Pojmij znaczenie wolności i prawidłowo z niej korzystaj. Staraj się zrozumieć różnych ludzi i motywy ich postępowania. Wybieraj to, co postępowe i słuszne, wszystko, co rozwija świat moralnie i etycznie. Nie przywiązuj zbytniej wagi do spraw materialnych ? wiele w Twoim życiu samo się ułoży. Życie niejednokrotnie będzie wymagało od Ciebie przystosowania.

III WŻ - 7

7 ? Rozwój wewnętrzny i wtajemniczenie ? zrozumienie ukrytych prawd. Jesteś doradcą lub kapłanem ? samotnym wśród tłumu. Tracąc w życiu materialnym, naradzasz się w duchowym ? ważne, aby dbać o własną duchowość, rozwijać ją świadomie. Dzięki medytacji zrozumiesz świat poza Twoimi zmysłami i siebie. Niczego nie szukaj, a przyjmuj to, co niesie Ci los.

IV WŻ - 7

7 ? Rozwój wewnętrzny i wtajemniczenie ? zrozumienie ukrytych prawd. Jesteś doradcą lub kapłanem ? samotnym wśród tłumu. Tracąc w życiu materialnym, naradzasz się w duchowym ? ważne, aby dbać o własną duchowość, rozwijać ją świadomie. Dzięki medytacji zrozumiesz świat poza Twoimi zmysłami i siebie. Niczego nie szukaj, a przyjmuj to, co niesie Ci los.

Wyzwania życia

1. Jeżeli liczba Wyzwania pokrywa się z liczbą naszej Drogi Życia ? pokonanie przeszkód jest szczególnie utrudniane.

2. Jeżeli liczba Wyzwania jest identyczna z liczbą któregoś z Cykli lub Warunków Życia, to Wyzwanie należy przyjąć w sposób szczególnie świadomy w czasie trwania tego Cyklu czy Warunków Życia.

I wyzwanie - 7

Służy nauce dyscypliny wewnętrznej. Pamiętaj: nie można polegać tylko i wyłącznie na intelekcie i poznaniu empirycznym ? ale odkryć i rozwijać swoją własną sferę duchową. To wyzwanie, to przede wszystkim poszukiwanie wiedzy prawdziwej, wewnętrznej, rozwijanie intuicji, wrażliwości, wewnętrznej samotności i kontaktu z przyrodą, bez zarozumialstwa i praco holizmu.

NIE MOŻNA KUMULOWAĆ WŁĄSNEJ ENERGII, A PRZEPRACOWYWAĆ JĄ

PATRZ NA ŚWIAT TRZEŹWO I REALNIE ? NIE UCIEKAJ PRZED ZYCIEM TAKIM, JAKIE ONO JEST

To wyzwanie sprawia, że popadasz w skrajną zarozumiałość lub unicestwienie ? albo się wymądrzasz, albo wycofujesz zupełnie. Nieustający sprzeciw, bunt przeciwko powszechnym porządkom. Twoja walka z sobą może stać się przyczyną niepotrzebnego niebezpieczeństwa (ogromne konflikty wewnętrzne, znajdujące swoje własne odzwierciedlenie w otaczającym Cię świecie).

II wyzwanie - 3

Niesie naukę gospodarowania własną energią ? unikaj rozpraszania jej. Staraj się nawiązywać harmonijne porozumienie z innymi i nie ślizgaj się po powierzchni życia. Służy swobodnej komunikacji Twoich własnych emocji na zewnątrz, poprzez sztukę i pracę słowem. Skłania do czerpania radości z życia codziennego i wnoszenia jej w życie innych ludzi.

NIE ZANIEDBUJ WYGLĄDU ZEWNĘTRZNEGO I NIE UNIKAJ ROZRYWEK TOWARZYSKICH - ŻYJ I BĄDŹ Z LUDŹMI.

NIE MARNUJ CZASU ? MUSISZ REALIZOWAĆ TWÓJ WŁASNY CEL.

Możesz zapominać o swoich własnych zdolnościach i talencie ? a nie realizując ich, utracisz radość życia i odczujesz brak kontaktu ze światem, z ludźmi.

Wyzwanie główne - 4

Wnosi konieczność regularnej i metodycznej pracy. Uczy umiejętności rozpoczynania działań od podstaw po załamaniu się istniejącej sytuacji ? wypracowaniu systematyczności i metodycznej pracy w dążeniu do określonego celu, bez zachowawczości i nieustępliwości. Koniecznie należy zrozumieć, a następnie zaakceptować wymagania życia i zawsze być zorganizowanym.

STAWIAJ KAŻDĄ RZECZ NA SWOIM MIEJSCU ?

ŻYJ Z PROGRAMEM W RĘKU I UNIKAJ LENISTWA !!

Pojawia się możliwość zagubienia się w detalach. Uwaga na zbytni konserwatyzm. Lenistwo i brak ostrożności dają uczucie zagubienia w ślepej uliczce.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.