Izabela

Rudowłosy mężczyzna, pocałunek. Wampir.

3 posty w tym temacie

Witam wszystkich.

Chciałabym uprzejmie poprosić o interpretację mojego snu, który mnie zaskoczył. Oto on:

Najpierw śnił mi się mężczyzna, z którym chodziłam do szkoły, kiedy jeszcze byliśmy dziećmi. Podszedł od mnie, jego włosy opadające na ramiona były jak zwykle płomiennie rude. Pocałował mnie, powiedział: " jeszcze cię kiedyś dorwę". Czułam się podniecona i... zakochana (?). W każdym razie byłam zachwycona. Pachniał tak przejmująco, a gdy mnie całował, czułam na jego ustach, jakby smak... wódki. Była to ciemna noc, znajdowaliśmy się w lesie, gdzie płonęło wielkie ognisko, byli także tam inni ludzie, niektórych chyba znałam. Ognisko przywodziło mi na myśl pogaństwo, miłość i gorącą pasję. Podobnie jak Jego włosy. Las znam - jest to miejsce niedaleko mojego rodzinnego domu, gdzie odbywały się czasem podobne ogniska, imprezy, zloty motocyklowe. Rudowłosy jeździ na motorze, w rzeczywistości.

Potem śniłam o bardzo jasnej nocy, prawie tak jasnej jak pochmurny dzień. Ktoś ( chyba mama ), powiedział mi, że w tak jasną noc, przychodzi Wampir. Bałam się, oczekiwałam. W końcu przyszedł. Znajdowałam się w tedy w łazience, w żadnej, którą znam, jakiejś innej. Na białej ścianie wisiało duże lustro, pamiętam także otwarte okno i w nim białe, szarpane przez wiatr firanki. Okazało się, że lęk, który wcześniej odczuwałam, był niepotrzebny: Wampir był mały, pokraczny, karłowaty i śmieszny w swoim nieporadnym wyglądzie. Wysysał siły witalne poprzez patrzenie w oczy, nie zaś, jak klasyczny wampir - wgryzając się w szyję. Złapałam, nie patrząc w oczy Wampira, za dziwne wystające z czaszki niby- rogi i podstawiłam go pod lustro. Gdy w nie spojrzał, znieruchomiał, zabił sam siebie. Wyrzuciłam demoniczne stworzonko przez okno.

Proszę o interpretację...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Można to ugryźć tak...

Dawne wspomnienia przyjmujesz pozytywnie, ten chłopak może być zapowiedzią dobrego związku, albo dobrego życia z mężczyzną, wyczuwasz akceptacje środowiska otaczającego Cię...

Bliscy "ostrzegają" Cię przed oszustwem/problemami, ale ty jesteś na nie przygotowana, wiesz jak zareagować i nie dajesz się omamić.

Wygrywasz z problemami i "wyrzucasz je przez okno".

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.