Vistorix

szukam lokalizacji zapachu cytrusa..? dziwny fenomen.

2 posty w tym temacie

No witam. 
Od paru dni dość ostro sypie mi się życie. Problemy tu, problemy tam. 
Ale zwróciłem uwagę na to że znikąd zacząłem czuć zapach cytrusów. Dosłownie jakby ktoś postawił przy mnie miseczkę z pokrojonymi świeżo pomarańczami i grapefruitem. 

za pierwszym razem po prostu pytałem przyjaciółkę czy wie coś na ten temat. Trochę dziwne - ale może po prostu serio coś czuć? 
Nie. 
w domu nie ma nic cytrusowego o takim zapachu. zero cytrusowych owoców. 

A zapach się powtarza w losowych momentach, w losowych miejscach. 

Szukam więc czy taki cytrusowy zapach ma swoje znaczenie? jakieś wskazówki co to może być? ... jestem zdezorientowany ^^' 

 

ps. nie mam żadnych zmarłych bliskich, którzy mogliby w jakikolwiek sposób kojarzyć mi się z cytrusem. nad tym się już zastanawiałem. 
 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 21.03.2020 o 16:43, Vistorix napisał:

No witam. 
Od paru dni dość ostro sypie mi się życie. Problemy tu, problemy tam. 
Ale zwróciłem uwagę na to że znikąd zacząłem czuć zapach cytrusów. Dosłownie jakby ktoś postawił przy mnie miseczkę z pokrojonymi świeżo pomarańczami i grapefruitem. 

za pierwszym razem po prostu pytałem przyjaciółkę czy wie coś na ten temat. Trochę dziwne - ale może po prostu serio coś czuć? 
Nie. 
w domu nie ma nic cytrusowego o takim zapachu. zero cytrusowych owoców. 

A zapach się powtarza w losowych momentach, w losowych miejscach. 

Szukam więc czy taki cytrusowy zapach ma swoje znaczenie? jakieś wskazówki co to może być? ... jestem zdezorientowany ^^' 

 

ps. nie mam żadnych zmarłych bliskich, którzy mogliby w jakikolwiek sposób kojarzyć mi się z cytrusem. nad tym się już zastanawiałem. 
 

Miałem tak kiedyś że czułem zapachy z niewiadomego pochodzenia  , i może ci to pomoże , a więc  jest to nadzmysłowa ,duchowa zdolność ,tzw zmysł 6 - wyostrzona świadomość duchowa -  

Jasnowidz może być pewny swoich wglądów i mieć do nich zaufanie – to jest jeszcze zdrowe i naturalne podejście. Dopiero jeśli nie dopuszcza żadnej opcji, że może się mylić to już świadczy prawdopodobnie o przerośniętym ego. Jedno nie wyklucza drugiego tzn. można mieć pewność i zaufanie, ale jednocześnie mieć w sobie przestrzeń na korektę tego, co się zinterpretowało.

Jasnowidz o zdrowej samoocenie nie potrzebuje łatki „nieomylnego”, więc pomyłki i błędne interpretacje nie są dla niego żadnym wielkim halo. Przy czymś tak subtelnym i nienamacalnym jak duchowe wglądy w końcu łatwo o to.

Jaka jest różnica między jasnowidzem, a jasnoczuciowcem \ empatą ?

Łatwo się domyślić po nazwie :) Jasnowidz odbiera swoim trzecim okiem przede wszystkim obrazy, które często w symboliczny, zrozumiały dla niego sposób przekazują mu pewne informacje. Jasnoczuciowec odbiera TE SAME informacje, ale bardziej poprzez odczucia, które również są dla niego zrozumiałe. Chodzi więc o jedno i to samo, ale po prostu przyjmuje to inną formę.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.