Gość Vayen

Jasnowidzenie - czym jest i jak je rozwijać?

32 postów w tym temacie

Dnia 1.02.2017 o 00:28, ktosinikt napisał:

nie oczy a umysł widzi to co ma widzieć ,to co niebawem dziać się będzie udowodni ludziom że sami siebie nie znają , niektóre rzeczy idzie przewidzieć jak umie się czytać miedzy wierszami a niektóre przychodzą same gdy śpisz, medytujesz , gdy nie wiesz czemu nie pamiętasz 5 ostatnich min a w około ludzie mówią a ich nie słyszysz lub jak wyżej napisane "zwrokowiec" to ćwiczy a proroctwa nie da się wyćwiczyć od lat widzę rzeczy o których cześć z was nie ma pojęcia ,i nie ma pojęcia jak jest 10 lat tem widzieć cos w śnie a teraz jest realistyczne po tych 10 latach ,tylko cześć ludzi wie kiedy ktoś bliski niebawem odejdzie i ze nie da się z tym wygrać tak tez jest z proroctwem i jasnowidzeniem ,chodź oba te słowa schodzą do tego samego tylko garstka ma  dar to nie wyostrzanie zmysłów fantazji ze w szmerach tv widać cos ,lecz spojrzenie na świat z oka 3 osoby jak chociaż to ze szklanka do połowy pełna jest w połowie pusta. Nie myśl ze cos gdzieś jest pomyśl ze tego tam nie ma a na pewno to znajdziesz to czego szukasz od zawsze. Swoje przeznaczenie i prawdę i to ze widzisz to tylko ty i nie chwal się w tych czasach ze znasz przyszłość bo to może przynieść nie chciane skutki.

Dokładnie tak :okok: nie oczy fizyczne /materialne ,a 3 oko duchowe ,a 6 zmysł parapsychiczny /duchowy , Wyższe Ja /Nad-świadomość  , Umysł Boga Lub Świadomość Uniwersalna /Kwantowa /Chrystusowa  ,  może przyszłe wydarzenia obserwować .

Zgłasza się Wyższe Ja,

    Otwórz swoje serce przede Mną - Twoim Bogiem. Jestem Wyższym Ja, częścią Ciebie. Prowadzę Ciebie przez to ziemskie życie. Jesteśmy jednością, jedną istotą kosmiczną. Nasza jedność pozwoli nam wzrastać i doświadczać Boskości, która jest w nas.

    Bóg każdego wyposażył w moc doświadczania Jego właściwości i przymiotów, każdego w równym stopniu. Ta moc pozwala ludzkiemu dziecku wzrastać duchowo w Miłości i z Miłością.

   Kosmos otwiera przed tobą swoje tajemnice i zaprasza, abyś aktywnie w nich uczestniczył. Masz takie prawo, gdyż jesteś jego cząstką, cząstką Boga. Pochodzisz z kosmosu. Przyszedłeś na tę planetę, aby na niej duchowo wzrastać, aby i ona z tobą wzrastała.

    Z Ziemią jesteś związany tak długo, aż osiągniesz doskonałość, pozwalającą tobie dokonać wyboru co do dalszej drogi życia. Kosmos jest ogromny i każdemu daje nieograniczone możliwości rozwojowe.

    Fioletowe Światło wschodzi w Tobie. Dopuść je do siebie, aby swobodnie przenikało twoje wnętrze. To jest Światło Boskiej transmutacji, transformujące ciebie do życia w wyższych wymiarach wibracyjnych.
Akceptacja siebie takiego, jakim jesteś, a także twojej sytuacji, w której żyjesz, a którą sam stworzyłeś, jest warunkiem dokonania zmian w twoim życiu. Kochaj też siebie, ze wszystkimi zaletami i wadami, takim jakim jesteś. W przeciwnym przypadku będziesz sam sobie zaprzeczał i nie osiągniesz znaczących sukcesów w życiu.

http://swiadomosc-ziemi.org/index.php/strony/tekst/395/kontakt-z-wyzszym-ja-wyzsze-ja

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 21.07.2011 o 01:50, mariko napisał:

A ja myślę że osoba wysoko rozwinięta duchowo wie że podstawą naszego istnienia, obecności tutaj jest szacunek do innych istnień i nie zagląda nikomu w majtki.

Poznawanie przyszłości jest często powodowane lękiem i niezdrową ciekawością, a wiedza nie zawsze nam się do czegoś konstruktywnego przydaje, bo rzadko kto potrafi wyrwać się z pętli Losu i zmienić coś na swojej drodze.

Lepiej cieszyć się z chwili, z "tu i teraz" :)

Dokładnie Mariczko :) bo ideałem człowieka doskonałego ,jest bezinteresowna pomoc i służba  innym  ,czyli Bogu Stwórcy ,naszego duchowego ojca  , którego  wszyscy  jesteśmy  dziećmi ,posługiwanie się jasnowidzeniem ,6-stym zmysłem czy mądrością intuicyjną ,jak zwał ,tak zwał ,wszystko jedno ,a jak rozwiojać w sobie zdolność parapsychiczną ,czy 6-sty zmysł duchowy :

 

 

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.