Gość

Numerologiczna 33

4 posty w tym temacie

Numerologiczna 33

Jest to wibracja, która uosabia wiedzę, mądrość, harmonię, tolerancję, wyrozumiałość, spełnienie. Ponadto, osobom z tą liczbą mistrzowską, przypisuje się wspaniałomyślność, szlachetność, kierowanie się w życiu dobrymi intencjami, współczucie, wrażliwość i wielkie uduchowienie. Oznacza łagodne usposobienie, oddanie, ciepło i opiekuńczość w szerokim zakresie. Jeśli wibracja jest wyrażana pozytywnie, to mamy do czynienia z człowiekiem spełnionym, zrównoważonym, roztaczającym opiekę nad innymi, służącym radą i pocieszeniem. Ponadto osoby takie są zawsze chętne do pomocy, wyzbyte egoizmu, kierują się dobrem innych, mają wewnętrzne poczucie sprawiedliwości, są cierpliwe, wyrozumiałe i uczciwe. Przestrzeganie zasad moralnych, kierowanie się w życiu dobrem jest dla nich niezwykle istotne. Wibracja 33 oznacza również prawdomówność, przewodnictwo duchowe, umiejętność panowania nad emocjami, dążenie do rozwoju osobistego i do osiągnięcia harmonii wewnętrznej. Łagodność, spokój emanujący z osób z wibracją mistrzowską 33, sprawia, że ludzie do nich lgną, szczególnie tacy, którzy potrzebują wsparcia, pocieszania, podniesienia na duchu i dobrej rady. 33 mają zdolność do wyciszania u innych nadmiernych, niedobrych emocji. Często posiadają wspaniałe zdolności terapeutyczne. Doskonale sprawdzają się jako doradcy duchowi, nauczyciele, psychologowie. Mają nadzwyczaj dobrze rozwiniętą intuicję.

Osobom z wibracją 33 nie można również odmówić cieszenia się dużym uznaniem i szacunkiem. Wobec siebie są bardzo wymagające i najlepiej czują się, jeśli mogą służyć pomocą innym.

Wibracja negatywna 33, może niestety przejawiać się w zbytnim idealizmie, buntowaniu się, robieniu wielkich rzeczy dla publiki, na pokaz. Możliwa jest również nerwowość, skłonność do popadania w uzależnienia, zaniedbywanie obowiązków, niepowodzenia w osiągnięciu sukcesów zawodowych, problemy z utrzymaniem się, wręcz poważne kłopoty finansowe.

źródło - Magiakart.pl

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Liczba 33

Liczba 33 to NAUCZYCIEL DUCHOWY.

Jej słowami?kluczami są: uczciwość, prawdomówność, umiłowanie sprawie dliwości, poszanowanie tradycji, twórczość, komunikacja. Wiąże się ze służbą uniwersalną, mądrością i współczuciem. Skłania do pokazywania innym, że bardzo się dla nich poświęcamy.

Odzwierciedla ideał miłości uniwersalnej, ogarniającej wszystkich ludzi. Miłość taka równoznaczna jest z oddaniem, poświęceniem się i współodczuwaniem. Jest to miłość, która rodzi pragnienie służenia Bogu i wyższym ideałom oraz poświęcania się w ich obronie. Miłość, która wszystko rozumie, w pełni współczuje i gotowa jest do poświęceń dla ideałów, którym służy.

Jest to liczba Fausta, mistrza koronnego, nauczyciela duchowego ludzkości. Podlega jej Neptun i jego królestwo. Daje wiedzę wewnętrzną, którą jej właściciel musi przekazać swoim uczniom (musi wychować następców) i spożytkować dla wyższych celów.

Jeśli będzie jej nadużywał, stoczy się do poziomu Szóstki i będzie rozpaczliwie (bez rezultatu) poszukiwał akceptacji, stając się wyrzutkiem społeczeństwa.

Liczba ta oznacza harmonię między wszystkimi cechami składającymi się na osobowość i umysłowość człowieka. Harmonia ta, spokój i subtelność, jakie emanują z osób urodzonych pod wpływem tej wibracji, w szczególny sposób przyciągają ludzi zagubionych i nieszczęśliwych, szukających pociechy i oparcia.

Jeśli liczba ta jest liczbą dominującą w twoim portrecie numerologicznym i/ lub jest Liczbą Duchową, Liczbą Imienną lub Liczbą Drogi Życia, to jesteś osobą godną szacunku i zaufania. Cenisz ład i harmonię. Masz w sobie spokój, łagodność, przyciągające ludzi nieszczęśliwych. W twojej obecności wszyscy czują się dobrze, gdyż wnosisz z sobą miłosną energię. Twoim zadaniem jest prowadzenie ludzi i przekazywanie im swojej wewnętrznej mądrości. Masz ogromny wpływ na ludzi i zdarzenia. Cieszysz się szacunkiem i możesz zdobyć rozgłos i sławę. Stawiając sobie coraz to wyższe wymagania możesz stać się mistrzem duchowym i przewodnikiem. Dysponujesz wieloma talentami i intuicją, która umożliwia ci sięganie do kosmicznej wiedzy i rozwijanie zdolności parapsychicznych.

Przyciągać będziesz do siebie ludzi doskonałych, pragnących pełnić rolę mistrzów duchowych ludzkości. Możesz stać się wielkim mówcą, pisarzem lub poetą. Najważniejszą twoją motywacją, kierującą twoim życiem, będzie potrzeba przekazywania innym swojej mądrości i duchowego światła. Odznaczasz się nieprzeciętną intuicją i zdolnościami twórczymi. Twoje dzieła mogą być wyjątkowe, gdyż jak nikt inny odczuwasz piękno. Będziesz mógł go wyrażać poprzez grafikę, malarstwo i rzeźbę. Kochasz ludzi, rodzinę i najbliższych przyjaciół. Gotów jesteś poświęcić dla nich wszystko, nawet zrezygnować z własnych celów, jesteś idealistą. Zgłębiać będziesz wiedzę tajemną i okultystyczną. Wszystkie myśli i czyny podporządkowywał będziesz temu prawu. Choć będziesz dla wielu wzorem, najwięcej wymagał będziesz od siebie. Liczne zalety, świadczące o zaawansowaniu duchowym, sprawią, że będziesz cieszył się ogólnym szacunkiem i podziwem, i możesz osiągnąć zaszczyty.

Jeśli nie sprostasz temu wyzwaniu lub użyjesz wpływów i charyzmy w niewłaściwy sposób, twój rozwój duchowy zostanie zahamowany, co spowoduje poczucie klęski i frustrację. Przeszkadzał ci będzie idealizm i nieumiejętność dostosowania się do realiów życia.

źródło:Henryk Rekus "Numerologia-Portret numerologiczny"

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzydziestki Trójki

Trzydziestki Trójki to osoby o wyjątkowej osobowości. Mają w sobie wiele ciepła i miłości, którymi obdarzają innych ludzi. Są pełne współczucia i gotowe do pomocy potrzebującym. Trzydziestki Trójki poszukują w życiu ładu i harmonii. Są spokojne i łagodne, co przyciąga do nich innych ludzi. Pomagają osobom zagubionym i nieszczęśliwym. W obecności Trzydziestek Trójek wszyscy czują się dobrze z powodu atmosfery, jaką one wprowadzają.

Każdy w ich towarzystwie jest w stanie się wyciszyć i zrelaksować. Trzydziestki Trójki obdarzone są wieloma talentami i niezwykłą intuicją. Dzięki temu mają duże uzdolnienia lecznicze i parapsychiczne.

Trzydziestki Trójki mają ogromny wpływ na ludzi. Sprawdzają się w zawodach związanych z socjologią, psychologią i religią. Cieszą się ogromnym szacunkiem ludzi i wielu liczy się z ich zdaniem. Muszą bardzo ostrożnie dawać rady i pomagać, ponieważ wszystko co Trzydziestki Trójki powiedzą, uważane jest za wyrocznię.

Trzydziestki Trójki zdobywają w życiu sławę i powodzenie materialne, przeważnie bez specjalnych starań. Ich autorytet sprawia, że każde polecenie jest wykonywane błyskawicznie. Ich decyzje co do cudzych i własnych spraw są tak przemyślane, że kończą się sukcesem.

Stawiając sobie coraz wyższe wymagania Trzydziestki Trójki są w stanie stać się mistrzami duchowymi dla swojego otoczenia, a nawet kraju

czy świata.

Na drodze do celu może Trzydziestkom Trójkom przeszkadzać zbytni optymizm, a nawet idealizm w ocenie sytuacji i ludzi. Czasami trudno

jest im przystosować się do realiów życia codziennego. Jeśli użyją swoich zdolności i autorytetu w złych intencjach, ich życie może nie potoczyć się pozytywną ścieżką.

W miłości Trzydziestki Trójki są bardzo otwarte, ale nieraz zapominają o codziennych obowiązkach. Ich partnerzy powinni uzbroić się w cierpliwość i wybaczać im, że nieraz są nieobecni duchem.

Najlepsi partnerzy to inne Jedenastki, Dwójki, Szóstki i Siódemki.

http://www.czary.pl/numerologia/numerologia33.php

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.