Gość

Numerologiczna 44

3 posty w tym temacie

Numerologiczna 44

Osoby z tą wibracją posiadają jeszcze większą moc i zdolność do osiągania sukcesów i władzy, niż osoby z wibracją 22. Są to ludzie wielkich czynów, szczególnie na płaszczyźnie materialnej. Mają szansę zajścia naprawdę wysoko i osiągnięcia władzy, uznania na wysoką skalę, oczywiście jeśli w odpowiedni sposób wykorzystają dany im dar. Wibracja 44 daje dużą wyobraźnię, umiejętność perspektywicznego myślenia, wytrwałość, systematyczne dążenie do celu, nie zrażanie się przeciwnościami losu, łatwość pokonywaniu przeszkód. Ponadto wyróżniają takie osoby, wspaniałe zdolności organizacyjne, kreatywność, genialne rozwiązania, profesjonalizm w wybranej dziedzinie. Nawet w kryzysowych sytuacjach odznaczają się opanowaniem i mocnymi nerwami. Nie załamują się, lecz szukają rozwiązań, które pomogą ratować sytuację. Osoby z taką wibracją to naprawdę silne osobowości. Szanowani przez innych, cieszą się dużym autorytetem. Ich intuicja jest doskonale rozwinięta. Ponadto cechuje je pracowitość, dyscyplina, aktywność i efektywność. W życiu kierują się wzniosłymi zasadami moralnymi, są uczciwe, prawdomówne, taktowne, posiadają również umiejętność panowania ducha nad materią. Osoby z wibracją 44 czują potrzebę naprawiania i ulepszania świata, która przejawia się w dążeniu do osiągnięcia władzy. Ponadto mają one wspaniały zmysł do interesów, są idealnymi szefami i profesjonalistami w wybranej przez siebie dziedzinie. Ich umiejętności zarządzania są godne podziwu i pozwalają im na osiągnięcie satysfakcji materialnej, władzy i uznania. Osoby z wibracją cyfry 44 są ponad przeciętnie inteligentne i odważne. Realizacja negatywna może przejawiać się w materializmie, pracoholizmie, skłonność do wywyższania się, wykorzystywania i poniżania osób słabszych i mniej zdolnych. Grozi im również arogancja, apodyktyczność, surowość w osądach, poświęcanie życia osobistego na rzecz kariery, zaniedbywanie bliskich.

źródło - Magiakart.pl

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Liczba 44

Liczba 44 to STWÓRCA-NISZCZYCIEL.

Jej Slowami-kluczami są: wytrwałość, opanowanie, magnetyzm, silna wola, idealizm.

Jest to liczba avatarów, inkarnacji Boga schodzących na Ziemię. Używanie jej mocy dla własnych celów redukuje ją do Ósemki i człowiek stacza się do Piekła. gdzie jego cierpienie jest niewyobrażalne. Przepracowanie jej bez pomocy Boga jest niemożliwe. Wymaga wielkiego poddania, pokory, medytacji, zrozumienia sensu wszystkiego.

Jeśli liczba ta jest liczbą dominującą w twoim portrecie numerologicznym i/ lub jest Liczbą Duchową, Liczbą Imienną lub Liczbą Drogi Życia, to masz nie przeciętną osobowość i liczne zalety ? jak: wytrwałość, zdolność panowania nad sobą, silna wola, magnetyzm. Najważniejszą z nich jest talent organizacyj ny i kierowanie się wzniosłymi ideałami. Dzięki wyjątkowej inteligencji i pomy słowości potrafisz znaleźć wyjście z każdej sytuacji i odważnie stawiasz czoła trudnościom. Jesteś pracowity, systematyczny i wytrwały. Bogata wyobraźnia pozwala ci ogarnąć całość i stworzyć najlepszy plan działania. Masz. wszechstronne predyspozycje do tego, by kierować innymi. Potrafisz poświęcić się dla innych i okazać pomoc potrzebującym.Angażował się będziesz w działanie społeczne i charytatywne. Dążył będziesz do poprawy życia ludzi.

W życiu kierował się będziesz wzniosłymi ideałami. Obdarzony będziesz siłą, odpornością, zmysłem praktycznym i wyobraźnią. Czeka cię życic pełne sukce sów i szczęścia pod każdym względem. Tworzył będziesz wielkie plany. W dzia łaniu będziesz bardzo sprytny. Posiadał będziesz jasną wizję całości i nigdy nie będziesz pracował w sposób chaotyczny. Będziesz mógł stawiać czoła wszelkim przeciwnościom i pokonywać sprzeczności. Dzięki pomysłowości znajdował będziesz rozwiązania sytuacji bez wyjścia.

Jesteś autentycznym szefem. Kochasz pracę, porządek i sprawiedliwość. Charakteryzuje cię wielka energia i zapal w realizowaniu celów, jesteś inte ligentny, chłodny, analityczny i zrównoważony emocjonalnie. Całkowicie panujesz nad ciałem, umysłem i zmysłami. Posiadasz wzniosie ideały i zasa dy moralne. Dzięki wytrwałości, pracowitości i ogromnej samodyscyplinie możesz stać się prawdziwym przywódcą i ?budowniczym świata". Czul bę dziesz nieodpartą chęć opiekowania się potrzebującymi i doskonalenia świata. Świetnie zdawał będziesz sobie sprawę z problemów i konfliktów nękają cych ludzi i ich przyczyn. Uważał będziesz za swój obowiązek przyczynić się do ich rozwiązania. Twoja działalność społeczna będzie mieć zasięg mię dzynarodowy.

Grozi ci odurzenie sukcesami i utrata ideałów na rzecz dóbr materialnych i niepohamowanych ambicji. Aby stanąć na wysokości zadania musisz działać zgodnie z Wyższą Wolą i nie oczekiwać zapłaty. Pomocna ci w tym będzie sa modyscyplina, rozwaga, pokora i oddanie Bogu. Poczucie spełnienia (świado mość kosmiczna) oraz wolność od przywiązań i pragnień materialnych będzie nagrodą.

źródło:Henryk Rekus "Numerologia-Portret numerologiczny"

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czterdziestki Czwórki

Czterdziestki Czwórki to osoby o nieprzeciętnych zdolnościach. Są dobrymi organizatorami i posiadają umiejętność kierowania ludźmi. Są wyjątkowo inteligentne i pomysłowe. Dzięki tym cechom potrafią znaleźć wyjście z każdej trudnej sytuacji, w jakiej się znajdą. Odważnie stawiają czoła wszelkim trudnościom. Swoim zapałem i energią zarażają innych ludzi. Czterdziestki Czwórki są pracowite, systematyczne i wytrwałe. Jeśli w młodości ułożą sobie określony plan działania, będą go konsekwentnie realizować przez całe życie. Bogata wyobraźnia pozwala im stworzyć najlepszy plan działania. Sprawnie realizują wytyczone wcześniej cele i dzięki konsekwencji osiągają dużo zarówno w sprawach materialnych, jak i duchowych.

To osoby o pewnej misji do wypełnienia. Pomagają innym, niekoniecznie bliskim sobie osobom. Często poświęcają się dla innych i działają w imieniu słabszych czy skrzywdzonych. Angażują się w działania społeczne i charytatywne, są aktywnymi członkami wszelkiego rodzaju fundacji czy stowarzyszeń. Nieformalnie pomagają też swoim przyjaciołom i znajomym.

Ludzie chętnie im ufają i oddają swoje sprawy w ich ręce. Są uczciwi i sprawiedliwi. Potrafią zaprowadzić porządek i dyscyplinę. Postępują ostrożnie i rozważnie zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Nie boją się skomplikowanych spraw czy relacji, ponieważ wierzą, że sobie poradzą i tylko oni mogą temu sprostać. W miłości są uczciwi i oddani. Można im zaufać i liczyć, że odwzajemnią każde uczucie.

Jeśli Czterdziestki Czwórki zbyt uwierzą w swoje siły i staną się zarozumiałe i zadufane w sobie, ich charakter zmieni się diametralnie. Upojone sukcesami, potęgą władzy i powodzeniem, staną się zapatrzonymi w siebie egoistami. Mogą nawet wykorzystywać swoje niezwykłe talenty aby zdobyć rzeczy przyziemne, takie jak pieniądze czy własne korzyści.

http://www.czary.pl/numerologia/numerologia44.php

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.