Gość Vayen

Wszystko jest energią.

3 posty w tym temacie

Wszystko jest energią.

,,Czy kiedykolwiek mieliście uczucie, że ktoś was obserwuje, ale nikogo nie widzieliście? A może odczuwaliście kiedyś chłód przebiegający wzdłuż kręgosłupa? Może słyszeliście kroki, kiedy wokół nikogo nie było? A może zdarzyło wam się doświadczyć odczucia antypatii wobec kogoś nowo poznanego? Czy były to prawdziwe odczucia i wrażenia? Czym tak właściwie są takie objawy? Odpowiedź jest prosta - to energia. Innymi słowy, energia jest siłą lub relacją pomiędzy dwoma obiektami. Jest wiele definicji opisujących energię. Niektóre określają energię jako siłę życiową wszelkiej myśli i materii. Inne uważają ją za namagnesowany element scalający cały wszechświat. Wszystko składa się z energii, czyli kombinacji cząstek molekuł i elektronów, które zachowują się zgodnie z określonymi schematami. Najważniejsze co należy widzieć o energii, to fakt, iż niezależnie od jej wymiaru jej cząsteczki poruszają się z różnymi prędkościami, np, cząstki materii, z której zbudowane są krzesła, domy, drzewa, kwiaty i nasze ciała fizyczne poruszają się bardzo wolno, ponieważ wibrują w świecie trójwymiarowym. Duchy wibrują z dużo większą częstotliwością, ponieważ egzystują w czwartym wymiarze.''

Fragment zaczerpnięty z książki ,,Duchy pośród nas'' J.V. Praagh'a

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj tak. Czesto. Inna sprawa, ze wokol nas wiele jest innych istpot duchowych i astralnych, ot chocby duchy natury. :lol:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszelkie duchy dobre czy złe ,zmory nocne ,zjawy itp. to po prostu Zboiorowe zmaterializowane ,energie -duchowe /spirytualne /umysłowe , przodków / poprzednich pokoleń .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.