Obserwator

Coś męskiego...

13 postów w tym temacie

A więc do rzeczy panowie.

Ktoś jest może zainteresowany MMA,Wrestlingiem,piłką nożną, lub innym sportem?

Mała wymiana zdań, opinii, ciekawe newsy?

Dla wszystkich fanów choć krzty ruchu.

Więc zacznijmy od MMA.

Wczorajsza walka Pudziana z Butter Beanem, jak wam się podobała?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co prawda ja facetem nie jestem, ale uważam że dali Pudzianowskiemu, takiego grubaska, aby ten mógł się wykazac.Dla mnie Pudzian zawsze będzie tym Dominatorem i będe go kojarzyc tylko ze strongmenami. Cóż chłopak na siłę szuka swojego miejsca, i nie umie przejśc na emeryturę w ciszy i spokoju. A tak na marginesie, wejście Pudziana, to jak jego brat śpiew, to jakaś porażka jest ;)

Pozdrawiam wszystkich fanów MMA

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak na moje to juz z Silva mialabyc ustawiona walka, ale chlop wywinal ladny numer i sie nie dal ;) i w ramach 'rekompensaty' butterbean ktory jest zalozycielem tej fedracji w ktorej walczy wlasnie Silva, dal sie obic Pudzianowi, albo tak mialo to wygladac, ze sie Dominator "wiele" nauczyl po porazce i ze warto teraz go ogladac :p tak i tak ewidentnie ustawiona walka(nie wspominaja o cyrku saleta vs najman), to jest Polska tutaj sobie moga robic co im sie podoba, tu wchodzi w gre kasa o ktorej nawet nie mamy pojecia :) taka moja opinia na ten temat :D

haha a PUDZIAN BAND faktycznie, wysmienity..

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
co prawda ja facetem nie jestem, ale uważam że dali Pudzianowskiemu, takiego grubaska, aby ten mógł się wykazac.

No nie powiedział bym. Zobacz sobie inne walki Butterbeana to zmienisz zdanie.

Cóż chłopak na siłę szuka swojego miejsca, i nie umie przejśc na emeryturę w ciszy i spokoju.

Czemy miałby odejść na emeryture? Robi to co lubi i ma zamiar jeszcze pokazać co potrafi.

A tak na marginesie, wejście Pudziana, to jak jego brat śpiew, to jakaś porażka jest

Nom tu sie z toba zgadzam :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem wam że na Pudziana to mi szkoda czasu, ale na walkę Tomka Adamka to już co innego, chociaż uważam że z braćmi Kliczko szans nie ma ,nie te warunki fizyczne. Jak ktoś oglądał walkę Alberta Sosnowskiego z Witalijem Kliczko to widział jak istotne na tym poziomie są warunki fizyczne.Swoją drogą to nie ma jak dobry mecz w lidze angielskiej, najlepiej z Arsenalem.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja powiem wam, że oglądanie Pudziana to szkoda czasu...

Ode mnie o MMA ogólnie mało ciekawy sport... wolał bym czyste BJJ albo Zapasy (zresztą to i to ćwicze).

A naprawde kozackim sportem jest box tajski i formuły K1 albo Vale Tudo gdzie sa małe pieniądze a walki są takie, że ze strachu patrzeć się na nie nie da;]

Z ciekawostek? 4 w austrii byłem w BJJ niebieskie pasy;p

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ooo... widze ze ktoś też interesuje się jj? zbytnio nie wiem na czym poleg zwykłe jj ale w bjj nie ma udezen na twarz( tzn w ogóle nie ma udeżeń) nie uczyłem się blokowac i kontratakowac. poprostu walka na chwyty tak bym to określił

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wystarczy wpisac bjj albo brasilian jiu jitsu i bedziesz mial pelno komplikacaji i walk o mistorzostwo świata itp.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.