Gość mala_mi

prosba o interpretacje snu

3 posty w tym temacie

witam.

bardzo prosze o interpretacje snu:

we snie byla osoba z ktora niegdys bylam, bliska mi rowniez teraz.nasze kontakty sie urwaly po paru miesiacach sie odnowily wiem ze on ma do mnie uczucia ale sie ich boi,jest anglikiem.

sen jaki mialam skladal sie z wielu watkow.

Obecnie mieszkamw UK, snilo mi sie ze spotkalam tego chlopaka w mojej miejscowosci rodzinnej w polsce. spotkalam go obok kosciola byl jakis taki zmarzniety smutny pogoda byla taka brzydka weszlismy do kosciola w przedsionku przezegnalam sie woda swiecona i weszlismy dokosciola na pietrze tak jakby na chorze bylo duze lozko,polozylismy sie w nim zeby sie ogrzac,przytulilismy sie i to wszystko.(DLA MNIE TO DZIWNE LOZKO W KOSCIELE)

wiem ze pozniej bylsmy w domu u moich rodzicow w polsce(kosciol jest wlasnie w poblizu mojego domu),zaskoczona bylam ze moi rodzice dobrze go odebrali,szczegolnie tata smial sie cieszyl duzo z nim rozmawial.z tym chlopakiem mialam sie spotkac nastepnego dnia

i kolejna czesc snu nagle spowrotem bylam Anglii,tu gdzie mieszkam,bylam w pracy,strasznie sie denerwowalam ze za 2 dni albo nastepnego dnia mam egzamn w szkole,to chyba miala byc matura a mialam malo czasu zeby sie przygotowac,niepamietam tego dokladnie ale to bylo tak jakbymsobie przypomniala ze mam egzamin o ktorym zapomnialam i zorientowalam sie ze sie tak naprade nie uczylam sie i nie zdaze tego opanowac(dodam ze owszem balam sie zawsze w zyciu realnym swojej matury)

czekalam po pracy zeby sie spotkac z tym chlopakiem ale on nie zadzwonil.i nagle gdy stala mna jakiejs drozce zauwazylam go z daleka,szedl z grupa ludzi na w kierunku takiej gorki. i niepamietam dobrze czy to ja go zawolalam ale wiem ze nagle zaczal biec w moim kierunku.stanal wkoncu obok mnie i tam tez byla jakas dziewczyna.i on w koncu sie mnie zapytal czy w porzadku a ja bylam taka strasznie zamotana niewiem kim byla ta dziewczyna obok mnie ale zaczelam robic spojrzenie ze jest mi przykro i co sie dzieje.a on zapytal jeszcze raz mnie.czy wszystko w porzadku,tak jakby nierozumial o co chodzi.i powiedzial zadzwon do mne jutro a ja odpowiedzialam ale przeciez to dzis sie mielismy spotkac,a on wyraznie powiedzial z taka prosba zadzwon do mnei jutro dobrze?.i wtedy poszedl,pobiegl i nagle ta dziewczyna ktora stala obok mnie poleciala za nim a tam sie i nagle pojawila sie szyba (ktorej wczesniej niebylo)jakby ktora ich odgrodzila ta dziewczyna sie tam dobijala.aja tez chcialam tam podejsc bo nierozumialam cosie dzieje ale byla jeszcze jedna osoba obok mnie i powiedziala poczekaj nie wolno ci,musisz teraz zaczekac.

kiedys ktos powiedzal mi ze to oznacza ze jak on szedl wlasnie tamna ta gorke to gorka oznacza dorastanie i zebymu na to pozwolila,a motyw egzaminu,ze o wszystko jest egzaminem dla mnie

jakis czas poznej mialam inny sen ktos mi powiedzial ze on zginal w wypadku samochodowym,ale ja w to nie wierzylam.caly czas mowilam i bylam w 100% przekonana ze on jakby upozorowal ten wypadek,ze on zyje ale chce zeby nikt o tym nie wiedzial ale skontaktuje sie ze mna.pozniej dalej w tym samym snie,mialamjakby retrospekcje wydarzen,ze on sie poprostu zatrzasnal w tym samochodzie wiedzial ze juz koniec,mialjakieskartki chyba przy sobie,biale kartki, i nagle takopadlna siedzenie zalamany ze to koniec ze nie zdazyl sie ze mna skontaktowac,ze chcial mi cos powiedziec ale juz nie zdazyl byl zalamany.

jedyne wskazowki dotyczace tego chlopaka sa takie ze on stad wyjechal pare miesiecy temuza praca do innego miasta,pare tygodni temu sie z nim spotkalam,i jego uczucia tez sie chyba uwyraznily,oba sny mialam po tymjak sie z nim spotkalam,ten pierwszy tydzien po spotkaniu z nim natomiast drugi troche pozniej

bardzo prosze o interpretacje,pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pragnienia są silniejsze niż rzeczywistość, strach i obawy są nasilane przez separację przez co wychodzą na jaw uczucia ukierunkowane głęboko.

Wskazówki są mylnymi iluzjami, serce wie lepiej i poprawnie stwierdza niepewny fakt.

Chaos musi chociaż w małym stopniu zostać ukierunkowany, ponieważ bez tego nie będzie zrozumienia.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.