Izabela

Proszę o pomoc w zrozumieniu snu.

3 posty w tym temacie

Postanowiłam opisać tu swój ostatni sen, ponieważ zastanowiła mnie mocna symbolika ukazująca się w nim.

Otóż znajdowałam się w sali, w której było pełno identycznych, białych, zamkniętych drzwi. Miałam wybrać jedne z pośród wielu.

Za każdym razem, gdy wybierałam i przechodziłam przez któreś, okazywało się, że znajduję się w kolejnej podobnej sali, bądź w korytarzu i od nowa muszę wybierać drzwi. Błądziłam, ale w końcu trafiłam do wyjścia.

Gdy znalazłam się na zewnątrz ( był to Kraków, osiedla na którym 2 lata wcześniej wynajmowałam mieszkanie), stałam na szczycie metalowych schodów. Nie byłam w tym momencie sobą, ale dziewczyną, która rozstała się niedawno z mężem. Była bardzo młoda, jej mąż także. Stał on na przeciwko. Obok nas, ktoś postawił na tacy dwie szklanki napełnione wodą do połowy. Chciałam pocałować byłego małżonka, on także tego chciał, ale coś nas zatrzymywało. Zeszliśmy ze schodów. Ktoś opowiadał mi historię tego związku ( niemożność zespolenia się po rozstaniu w miłości, którą i tak czują do siebie kochankowie). W końcu dziewczyna - ja wewnątrz niej dokonała pocałunku. Historia się szczęśliwie skończyła. Para odeszła razem w stronę domu.

Nie było więcej szczegółów, zapachów, kolorów, efektów, ani dźwięków w tym śnie.

Opisałam wszystko dokładnie, tak jak to odbierałam.

Zastanawiają mnie symbole : mnogość drzwi i korytarzy, poszukiwanie wyjścia, potem szklanki z wodą, szczyt schodów i para kochanków - małżonków, niemogących być ze sobą, dążących do pocałunku.

Zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o interpretację snu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Otóż...

Miejsce dążeń i celów jest zamglone przez priorytet, rozwiązanie odnalezione, lecz na szali 2 szklanki wody w połowie iluzja w połowie rzeczywistość, niemoc pokonana przez miłość, dążenia/priorytet wypełniony.

Wszystkie drogi prowadzą do jednego celu, nie ważne gdzie pójdziesz, wrócisz do punktu wyjścia.

Nagle jedne z nich doprowadzają do celu, który jest pół iluzją, cel osiągnięty, lecz w ciąż to pół iluzja, która może namącić.

Wybacz, że tak późno...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.