ryba969

Czym grozi wywoływanie duchów przez osoby szukające rozrywki

70 postów w tym temacie

To sieć wirtualna ,drogi Soku a wszystkim kieruje Matrix (Sztuczny Świat) ,bądź sobą ,swoim uczuciom wierny bądź a wnet z Wirtuala wyjdziesz.Ponieważ u schozofreników zwoje mózgowe mieszają się ze sztucznymi - wirtualnymi ,przenikają się ,i niedługo jak coś z tym nie zrobimy ,świat pełen będzie Cyborgów,Androidów.Odklryj samego siebie ,czyli jak piszesz wywołaj siebie z siebie.

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co to ma do rzeczy ,ja lubię mielone i co ? :D

Dokładnie Soku ,film pokazuje świat astralny :D

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Soku dzięki, kocham różową panterę

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 27.01.2011 o 13:25, Gość Sok ze skał napisał:

Właśnie :p a ile człowiek ma ciał subtelnych?Wyższe ja ,niższe ja,najwyższe ja...

szamanów i ich narkotycznych transów nigdy nie uznawałem i nie uznam :D

narkotyk co by nie mówić niszczy,uzależnia...ja wolę "na sucho" mieć trans

takich którzy są transcendentni można zaobserwować pod monopolowym.

Ciepli,otwarci ludzie,świętość czuć z daleka,magiczne opary eliksirów pełnych sacrum :)

Duchów tak?...hm...myśleliście by wywołać własnego ducha?Tzn siebie :D nawiązać dialog ze swoją duszą...

mnie to od jakiegoś czasu chodzi po głowie,stąd wpadłem na forum daimoniczne.

Jung ze swoim Filemonem nieustannie mnie rozbraja :D albo Sokrates...

oni mieli swoje daimony,każdy ma tylko nie każdy dopuszcza ich do głosu.

Większość woli wywoływać babcię lub wujka a nikt nie kombinuje w stronę

wywoływania samego siebie :> może o to chodzi w tej całej duchowości?

Wywołać własną duszę :D

Tak ,i tu trafiłeś :) ,o wywołaniu własnej duszy , swej duchowej połowy nazywanej przez wierzących fanatyków Bogiem ,poprzez trzeżwą praktykę =samo-doskonalenie ,bądż samo-realizację  ,połączeniu się z nim ,a wtedy jak to widzę , wszelka wiara  w duchy to  fantazja , gdzie wszelcy twórcy filmów i wytwórnie filmowe ,rozprzestrzeniają te fantazje między ludżmi ,a wywoływanie duchów ,to  zabawa dla  znudzonych ,która grozi ciężkim uszkodzeniem mózgu ,psychiki ,percepcji .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 27.01.2011 o 14:52, Gość Wilk napisał:

Zacznij od tego, że szamani są powoływani przez duchy do pełnienia swych funkcji.

Kolejna rzecz to choroba szamańska nie musi być równoznaczna z choroba psychiczną. Zależy od tradycji, kultury i tego co ześlą duchy.

Następna rzecz to obrzędy i rytuały szamańskie prowadzące do wejścia w świat górny, dolny lub środkowy nie zawsze są równoznaczne z przyjmowaniem związków halucynogennych. Wielu szamanów uzyskuje ten efekt z bębnem, albo poprzez coś co można porównać z medytacją.

Paranoja to choroba psychiczna tak samo jak schizofrenia. Nie każdą zaś chorobę psychiczną da się zaklasyfikować jako chorobę szamańską, opętanie, nawiedzenie czy po prostu mistycyzm. Powiem więcej, w zasadzie są to sporadyczne przypadki. Większość wizji, odmiennych stanów świadomości itd. to po prostu stan chorobowy wymagający leczenia.

Tobie zaś radzę postudiować to i owo o szamanizmie jako takim, a nie szukać w sobie czegoś, czego nie ma.

I słusznie, ze masz takie podejście do narkotyków. Nie mniej w tradycjach szamańskich inaczej się do pewnych rzeczy podchodzi. Poza tym rośliny mocy to coś więcej jak narkotyk. Np rytuał ayahuaski - ten prawdziwy, nie dla turystów za parę dolców - to faktyczne wejście w inny świat, wejście w siebie itd. Podobnie ma się rzecz z innymi roślinami mocy.

Czasem szamani nawet nie przyjmują nic a jedynie łączą się mentalnie z duchem rośliny mocy.

Daimon to nie twój duch. Nie myl pojęć. ;)

Choroba szamańska ,jest równoważna z chorobą psychicznną /duchową /umysłową  ,gdzie paranoje zdominują cały świat psychiczny /duchowy =swoją duszę ,a oświecenie to tylko trick /sztuczka umysłu .

Wywołując duchy ,wyciągasz na wierzch świadomości ,własne podświadome ,stłumione energie psychiczne /mentalne (duchowe )

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I wtedy wywoływanie duchów dla rozrywki ,i niedoświadczone ,niedojrzałe osoby ,kończy się ciężką chorobą psychiki (duszy ),ciężkim rozszczepieniem osobowości , i kompleksem na punkcie Boga (wielkie ego ,pycha ,ambicja  i duma ) -Schizofrenią Paranoidalną ,gdzie człowiek chory nie odróżni fazntazji /fikcji od prawdy i realnrej rzeczywistości ,gdyż paranoje zdominują własny świat psychiczny /duchowy /umysłowy .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 25.01.2011 o 21:41, Gość Wilk napisał:

Taa... No cóż. Także pozostawię bez komentarza.

Najlepiej jak struś -głowę schować w piasek ,i jak te znane 3 małpy -nic nie słyszę  ,nic nie widzę  i nic nie mówię ,Sok ma rację ,a prosto napiszę że zło karmi się podświadomymi złymi i negatywnymi emocjami jak -strach ,złość ,lęk ,obawa ,zazdrość ,itp. i tzw. myślokrztałty  żyją własnym życiem : https://zenforest.wordpress.com/2008/10/14/energia-mysli-i-mysloksztalty/

trzy-ma-py-29200070.jpg

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.