Gość Vayen

Dzieci Nowej Ery.

4 posty w tym temacie

Dzieci Nowej Ery.

Dzieci Nowej Ery reprezentują szczególną kategorię osób, mających na celu dokonanie radykalnych zmian w systemie naszych wartości. Pragną dokonać modyfikacji w sferze polityki i edukacji, uwzględniając tym bardziej płaszczyznę życia rodzinnego. Pomiędzy nimi, a pozostałym ugrupowaniem dzieci istnieje piramidalna przepaść. Różnice zauważalne są zarówno w zachowaniu, jak i w sferze psychicznej, emocjonalnej oraz duchowej. Kierują nimi zupełnie inne potrzeby i cele. Przychodzą na świat, aby wskazać kierunek rozwoju ludzkości. Osoby dorosłe, utrzymujące stały kontakt z tymi dziećmi, nie akceptują odmienności ich poglądów, dzięki czemu usilnie próbują zakodować im obowiązujące struktury i systemy.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie osoby można jeszcze inaczej zdefiniować jako osoby inteligentne z własnym światopoglądem :) Po przeczytaniu opisu stwierdziłam, że należe już do trzech kategorii. A tylko ta wydaje się mi nie być jedynie czymś co ma podnosić ego ;p

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie podziały są irracjonalne, przez pokolenia byli ludzie inni, i byli nimi... Wszyscy, tylko niektórzy widzieli świat inaczej, innymi kategoriami, wartościami. Dla mnie takie artykuły to bezwartościowe marnowanie czasu. A może jeszcze znowu dzieci indygo? Kryształowe dzieci? Nie, każdy ma potencjał, jego broszka jak go wykorzysta. Z naszą wolną wolą nikt nam nic nie zaprogramuje. To od nas zależy jaki będzie świat dookoła nas, a zostawiać takie zmiany na barkach pokoleń bo coś tam, uważam za okrucieństwo i pozbywanie się obowiązku dokonywania decyzji.

Dość już tych głupich podziałów.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 3.08.2011 o 11:01, Atheo napisał:

Takie podziały są irracjonalne, przez pokolenia byli ludzie inni, i byli nimi... Wszyscy, tylko niektórzy widzieli świat inaczej, innymi kategoriami, wartościami. Dla mnie takie artykuły to bezwartościowe marnowanie czasu. A może jeszcze znowu dzieci indygo? Kryształowe dzieci? Nie, każdy ma potencjał, jego broszka jak go wykorzysta. Z naszą wolną wolą nikt nam nic nie zaprogramuje. To od nas zależy jaki będzie świat dookoła nas, a zostawiać takie zmiany na barkach pokoleń bo coś tam, uważam za okrucieństwo i pozbywanie się obowiązku dokonywania decyzji.

Dość już tych głupich podziałów.

Zawsze jakiś sceptyk ,ignorant i profan ,się znajdzie :lol: ,takim wyjątkowym dzieckiem, był chociażby -Jezus Chrystus .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.