Gość Vayen

Kim są Dzieci Kryształowe?

18 postów w tym temacie

Nieco mniej, przynajmniej w Polsce, mówi się o Dzieciach Kryształowych. Częściowo wynika to zapewne z faktu, że jest to temat nowszy - tak jak i pokolenie Kryształowe, które zaczęło pojawiać się na Ziemi mniej więcej około roku 2000. Również w ich przypadku, nazwę zapożyczono od koloru aury tych dzieci, opalizującej i bogatej w różnobarwne pastelowe odcienie. Kryształowe Dzieci wyróżniają się wśród innych już samym wyglądem, ze względu na swe duże, piękne oczy o głębokim, wręcz hipnotycznym spojrzeniu, zdradzającym mądrość tych dzieci wykraczającą daleko poza ich wiek fizyczny. Mają zupełnie inny temperament niż Dzieci Indygo. Są spokojne, szczęśliwe i wyrozumiałe dla innych. Pod wieloma względami są idealne i to one właśnie stanowią cel, do którego zmierza ludzkość w swoim rozwoju. Ich zadaniem jest wskazywanie kierunku i zachęcanie do tej ewolucji poprzez swoje istnienie. Jedną z cech charakterystycznych Kryształowych Dzieci jest ich sposób komunikowania się. Są to dzieci obdarzone zdolnościami telepatycznymi, dlatego w wielu przypadkach dość późno zaczynają mówić, czasem dopiero w wieku trzech lub czterech lat. Mimo to, ich rodzice nie narzekają na trudności z porozumiewaniem się z nimi. Przeciwnie, dzięki swym Kryształowym Dzieciom uczą się komunikacji na poziomie umysłu. Do porozumiewania się z otoczeniem, poza telepatią, dzieci te wykorzystują własny ,,język migowy" i dźwięki (również piosenki). Niestety, zdarza się, że sposób komunikowania się Kryształowych Dzieci oceniany jest jako nieprawidłowy, co może prowadzić do błędnego zdiagnozowania autyzmu. Nie jest przypadkiem, że odkąd na świat zaczęły przychodzić Kryształowe Dzieci, liczba diagnoz stwierdzających autyzm osiągnęła rekordową wysokość. Choć Kryształowe Dzieci są w oczywisty sposób inne, czy trzeba te różnice uznawać za patologiczne? Różnica między dziećmi autystycznymi a Kryształowymi polega na tym, że te pierwsze żyją w swoim własnym świecie, a ich brak kontaktu z innymi ludźmi wynika z obojętności na możliwość komunikacji. W przypadku Kryształowych Dzieci jest wręcz przeciwnie - ich komunikacja jest najbardziej rozwiniętą formą porozumiewania się, a wysoki poziom ich wrażliwości i życzliwości każe im w naturalny sposób przytulać się do smutnych i nieszczęśliwych osób, żeby podzielić się z nimi swoim darem uzdrawiania. Czy takie zachowanie można nazwać obojętnością na drugiego człowieka i kontakt z nim?

Źródło: http://www.integra.boo.pl/dziecinowejery.html

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja na lekcjach, które prowadzę w gimnazjum, mam bez dwóch zdań, wciąż jeszcze do czynienia z zarozumiałymi Dziećmi Indygo! :shock:

Te Kryształowe Dzieci wydają się z tego opisu, jakieś takie bardziej flegmatyczne i za mało "żywotne"... Ale może jak już wejdą w szkolny wiek ( choć chyba niektóre już weszły?), będzie trochę więcej spokoju na lekcjach :lol:

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To, ze ludzie przejawiają cechy indygo lub kryształu nie oznacza, że nimi są. Żeby ocenić czy mamy do czynienia z kryształem czy indygo należy zbadać aurę danej osoby. Wątpię, żeby w szkole w jednej klasie, lub kilku, znalazły się ot wszystkie dzieci o aurze indygo.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A dla mnie to jedna wielka bzdura. Sorki jesli kogoś uraziłam, ale nie rozrożniam na podzialy indygo czy kryształowe. Raczej na poziom rozwoju duszy, a to bylo w kazdej epoce itd. każda epoka wydawal ludzi wielkich, swiatlych lub tych co szli w strone oświecenia. I nie znaczy to że byly to osoby indygo lub krysztalowe.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Indygo to nie bujda przynajmniej w kwestii ich występowania. I mówię to na bazie swojego doświadczenia. Mianowicie raz byłem na targach ezoterycznych i byłem świadkiem jak pewna osoba (bez dwóch zdań znająca się na rzeczy) dokonywała diagnozy klienta. Poza stanem zdrowia rzekł m.in. że jest dzieckiem indygo a właściwie, ze ma aurę indygo.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja myślę że te New Ageowe epitety indygo szmygo itd są wymyślane po to by "po New Ageowemu" opisywać coś co od dawna miało miejsce wśród ludzi.

Ból głowy też jest jeden a przyczyn może być tysiące,nie twierdzę że nie ma ludzi uzdolnionych duchowo ale wrzucać każdego z ADHD do jednego worka bo definicja indygo pasuje do objawów?A co z tymi którzy są tylko ADHD bez indygo?Czy może indygo=ADHD?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Indygo to nie bujda przynajmniej w kwestii ich występowania. I mówię to na bazie swojego doświadczenia. Mianowicie raz byłem na targach ezoterycznych i byłem świadkiem jak pewna osoba (bez dwóch zdań znająca się na rzeczy) dokonywała diagnozy klienta. Poza stanem zdrowia rzekł m.in. że jest dzieckiem indygo a właściwie, ze ma aurę indygo.

To sie na bank na rzeczy znala, tym bardziej ze kolory aury postrzega sie indywidualnie. ja mam aure indygo jak sie wyciszam, a nie jestem dzickiem krysztalowym ani indygo.

Pani Doreen Virute zanim wymyslila anioly wymyslila kolorowe dzieci i tyle.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pani Doreen Virute zanim wymyslila anioly

Wydało się,anioły to robota tej całej jak jej tam..Virtuti militari ;)Coś czułem no i proszę :D Szept?Czemu taka krytyczna jesteś dla tej pani i jej opisów spotkań z aniołyma? wink.gif W końcu Virtual też człowiek,może coś autentycznie ją nawiedziło?Mało to takich co mieli kontakty z aniołyma?

Miriam to nawet dziecko miała z jednym takim pierzastoskrzydłym a Ty Doreen atakujesz że anioły wymyśla.No wiesz?Nie przystoi w pewnym wieku,Ty już duża dziewczynka jesteś,naprawdę :D wink.gif Przywołuję Cię do porządku(i siebie też,prawda? :D )

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znać się na rzeczy to jedno,przecież nikt(tzn ja)mu nie zarzuca pozerstwa,w sumie nie znam człowieka ale chodzi o samą terminologię.Dzieci indygo,kiedy się pojawiły pierwsze przypadki?Jakoś tak dziwnie razem z New Age a co było wcześniej?Nie było cudownych dzieci?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To wiele zależy od rodziców -ile ciepła i opieki oraz wsparcia dostaną dzieci  ,szkolnictwa ,oświaty ,nauczania i wychowania  ,jakim człowiekiem będzie dziecko ,w wieku dorosłym - http://www.pspbezrzecze.pl/_files_/user_files/okresysensytywne.pdf

http://junior.pzgolf.pl/dla-trenera/kompendium-wiedzy/okresy-sensytywne/

Okresy sensytywne

Okresy sensytywne i przyspieszona adaptacja

Są pewne krytyczne okresy w rozwoju dziecka, podczas których szybciej reaguje ono na bodźce środowiskowe. Jeśli oddziałujemy treningiem na daną cechę, w odpowiednim dla niej okresie sensytywnym, jest ona znacznie łatwiej adoptowana przez organizm niż w innych okresach rozwoju. Dzięki temu łatwiej jest ją kształtować i rozwijać.

Spowodowane jest to następującymi czynnikami:

  • wiekiem,
  • płcią,
  • dojrzałością,
  • doświadczeniem,
  • genotypem,
  • gospodarką hormonalną,
  • rozwojem siły,
  • rozwojem systemu nerwowego,
  • zróżnicowaniem komórek mięśniowych (Muscle Fiber Type Differentiation).
Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 7.01.2011 o 17:35, ElohimMihael napisał:

To, ze ludzie przejawiają cechy indygo lub kryształu nie oznacza, że nimi są. Żeby ocenić czy mamy do czynienia z kryształem czy indygo należy zbadać aurę danej osoby. Wątpię, żeby w szkole w jednej klasie, lub kilku, znalazły się ot wszystkie dzieci o aurze indygo.

Oczywiście tylko w naukowych ośrodkach badawczych,w warunkach rabolatoryjnych ,i samotnego  badanego ,możemy ,po kilkudniowej obdserwacjii , metodami empirycznymi ,sprawdzić wyjątkowość człowieka , gdyż człowiek wyjątkowy ,będzie się wyróżniał w tłumie i telepatycznie ,słabsze umysły mogą się do niego podłączyć i ssać od niego energię życiową ,jak przysłowiowe wampiry energetyczne , taklże możemy bardzo pomylić się w occenie człowieka .( tak ze mną np. jest od wielu lat )

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty jesteś po prostu zwykłym chorym człówiekiem, który nie zauważa, że wszyscy mają go gdzieś.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj chorobo ,z bytu zbiorowego cię  zbanowali ,teraz tu przyszedłeś brudzić ,na drugi raz osobiście upewnij się jaki człowiek naprawdę jest :cisza:,a nie wierzyć skurwiałym plotkom i pogłoskom .:nerwus:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 7.01.2011 o 17:35, ElohimMihael napisał:

To, ze ludzie przejawiają cechy indygo lub kryształu nie oznacza, że nimi są. Żeby ocenić czy mamy do czynienia z kryształem czy indygo należy zbadać aurę danej osoby. Wątpię, żeby w szkole w jednej klasie, lub kilku, znalazły się ot wszystkie dzieci o aurze indygo.

Aura ,sraura ,poznaj człowieka osobiście ,pogadaj co przeżył ,i  wtedy będziesz wiedział .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 10.02.2017 o 11:30, ElohimMihael napisał:

Ty jesteś po prostu zwykłym chorym człówiekiem, który nie zauważa, że wszyscy mają go gdzieś.

NIE JESTEM CZŁOWIEKIEM ,PROFANIE I POGANINIE .,A WIDZĘ WIĘCEJ I SŁYSZĘ NIŻ CI SIĘ ZDAJE W TWOIM MAŁYM MÓŻDŻKU .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.