Mrs Bear

CHRYZOPRAZ

1 post w tym temacie

Chryzopraz - kamień o barwach od jabłkowozielonej do szmaragdowozielonej można polecić wszystkim, którzy czują się znużeni, zmęczeni czy zniechęceni. Potrafi zdziałać prawdziwe cuda, szczególnie jeśli ma jednego właściciela, który odnosi się do niego z wiarą i miłością. Nie wolno go oddawać w cudze ręce, nawet w te najbliższe, gdyż wtedy przestanie leczyć i wzmacniać. Posiada uspakajające właściwości, przywraca równowagę, stymuluje twórczość, rozwija wyobraźnię i dodaje otuchy.

Chryzopraz zwiększa płodność i może pełnić ochrone przeciwko chorobom, przenoszonym drogą płciową. Chryzopraz zacznie on od oczyszczenia i otwarcia (jeśli jest zablokowany) Twojego czakramu seksu. Dzięki temu wzmocni się Twój sobowtór etyryczny, potem nastąpi uzdrowienie ciała fizycznego. Przejdą jak ręką odjął problemy seksualne - oziębłość, impotencja, a nawet kłopoty z bezpłodnością. Dotyczy to obu płci, o ile zaburzenia nie są spowodowane zmianami nieodwracalnymi np. operacją.

Wibracje chryzoprazu poprawiają funkcjonowanie wszystkich gruczołów dokrewnych, a zwłaszcza jajowodów i jąder. Nakładanie kamienia w czasie sesji medytacyjnych leczy gruczoł prostaty. Kamień ten oraz woda dystolowana, w której moczył się przez 12 godzin w szklanym naczyniu, łagodzą także objawy chorób wenerycznych i związane z nimi depresje. Chryzopraz uspokaja system nerwowy. Noszony na szyi pozwala szybko pozbyć się histerycznej reakcji oraz tzw. kuli histerycznej (globus histericus), która często przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu zbyt rozedrganym kobietom (zwlaszcza dziewczętom w okresie dojrzewania i paniom w czasie menopauzy). Jego wibracje pobudzają także wyobraźnię, błyskotliwość, ale nie pozwalają popadać w pychę i chciwość.

chryzopraz_szklary.jpg

źródło: http://www.spectrumgems.com/Spectrumgem ... ing_1.html

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.