Tomas123

Proszę o interpretację snu... Wypadek samochodowy, prędkość

3 posty w tym temacie

Bardzo proszę o interpretację snu? W bardzo krótkim czasie ok. 2 tygodni trzy razy śnił mi się podobny sen o wypadku drogowym. W pierwszym śnie jadę samochodem z kolegą z pracy on jedzie bardzo szybko ja jestem pasażerem i proszę go aby uważał a nawet zwolnił on nie reaguje w końcu wpadamy w poślizg i uderzamy w dwa innej pojazdy, które były przed nami ? ja nie posiadam obrażeń, wychodzę z pojazdu i widzę, że zostały ranne osoby z tych dwóch pojazdów staram się im pomóc jak również dzwonię o pomoc? Budzę się za jakiś czas mam drugi sen o wypadku samochodowym, również jadę z kolegami z pracy szybko i nagle w coś uderzamy niestety nie pamiętam szczegółów? Trzeci sen, który śnił mi się właśnie dzisiaj znowu jadę z kolegami z pracy tym razem jest nas cztery osoby w środku, kierowca znowu jedzie szybko po chwili zjeżdżamy na pobocze i dachujemy - również tym razem nic mi się nie stało i budzę się? Bardzo proszę o pomoc co mogą oznaczać trzy bardzo podobne do siebie sny ??? Nigdy tak nie miałem, że w ciągu dwóch tygodni powtórzyły mi się sny?

Dziękuję

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Można wywnioskować, że nagła chwila, zdarzenie spowoduje zaskoczenie i mus szybkiej decyzji, która może albo negatywnie wpłynąć albo pozytywnie.

Ulotna chwila, która może wiele zmienić, trzeba dobrze wybrać, zdecydować racjonalnie a za razem trafnie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.