Gość Vayen

Czym jest telepatia?

36 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2012 o 16:30, Hrefna napisał:

E?

Ja zawsze myślałam, że serce jest pompą zbudowaną z kardiomiocytów, komórek mięśniowych specyficznie prążkowanych, różnego rodzaju nabłonków i śródbłonka, tłoczącą krew przez płuca celem utlenowania, a następnie przez cały organizm, celem dostarczenia tkankom tlenu i składników żywnościowych. W takim razie może wyjaśnij, czym w Twoim rozumieniu jest serce, jak działa i gdzie taki organ jest umiejscowiony...

Nie o  materialne ,fizyczne ,biologiczne  serce chodzi ,a o organ  nadprzyrpdzony duchowy /parapsychiczny ,telepatyczno-empatyczny ,tzw . Ś wiątynia Boga  Wszechmogącego 

Duchowe serce to nic innego jak mocno rozbudowana czakra serca, która jest położona na skrzyżowaniu dróg ważnych energii w klatce piersiowej. Duchowe serce dla każdego człowieka powinno być główną wejściową bramą do własnego wewnętrznego świata. Jest to miejsce spotkań dwóch światów: świata zewnętrznego – świata organizmu i świata wewnętrznego – świata duszy. 

Wielka to sztuka umieć mieszkać cały czas we własnym sercu, a nie w umyśle. Wielka to umiejętność umieścić własną świadomość nie w umyśle, ale w sercu. Wielu ludziom może to wydać się śmieszne i głupie ... ale uwierzcie, tylko rozwinięcie w sobie doskonałego kwiatu lotosu serca całkowicie dopełnia świątynię człowieka. Serce w jej wnętrzu jest niczym ołtarz. 

Na początku naszego duchowego rozwoju mamy serce wielkości małego gniazdka, w chwili budzenia się współczucia, miłosierdzia wzrasta, a że czakry nie są ograniczone murami potrafi przyjąć olbrzymie rozmiary. Im mocniej kontrolujemy świat myśli, tym bardziej wzmacniamy czakrę serca. Łatwiej już nam przebywać w czakrze serca i zaczynamy powoli żyć w sercu i bardziej korzystać z jego energii. Pole energetyczne serca poszerza się i przekształca w nieskończoność, zaczynamy oddychać energią Wielkiego Wszechświata. Aby dotrzeć do tego miejsca człowiek musi być kompletnie uporządkowany, nieograniczony iluzją.

dgrgerhrththh.jpg

W swoim życiu takie doświadczenie przeżyłam tylko jeden raz. Poczułam na swoim ciele objęcie potężnych rąk, czułam się jak maleńkie dziecko w ramionach matki. Zaczęłam rosnąć jak balon do potężnych rozmiarów, byłam wszędzie, wiedziałam wszystko... trwało to jakiś czas, czułam się lekka, do nikogo nie należałam, byłam wolna i szczęśliwa. Mogłam tak trwać wiecznie. Niestety nagle zaczęłam wracać do swoich wymiarów, jakby ktoś z tego wielkiego balonu spuścił powietrze. Nie mniej dziękowałam Bogu za to cudowne doświadczenie objawienia mi nieskończoności. 

Kiedy mamy uporządkowane serce w naszym wnętrzu jest potężny spokój, brak lęku, a nasz umysł potrafi rozwiązywać wiele problemów, wcześniej był nadmiernie przeładowany, co prowadziło do blokad energetycznych, które szybko manifestowały się psychicznym zmęczeniem, stresem, bólem głowy. W chwili kiedy otwiera się duchowe serce w ciało wnika kosmiczna muzyka. Z początku cicha i nieśmiała, nie możemy jej dobrze sprecyzować, szukamy skąd pochodzi? ... ale nam nie przeszkadza. Jeśli chcemy zamieszkać we własnym sercu musimy kierować się uczuciami: życzliwością i miłością, które otwierają serce w prawidłowej komunikacji z otoczeniem. 

Nasz umysł nie zna przyszłości, dlatego w błędzie są ci, którzy za pomocą własnego umysłu chcą czytać przyszłość ..... nasze myśli zawsze są zdolne utopić nas w bagnie własnych wątpliwości. Dlatego nie jesteśmy w stanie za pomocą własnego umysłu oceniać skutki naszych decyzji, zawsze może nastąpić totalna klapa. Lecz jeśli uczymy się żyć w sercu, kierujemy się uczuciami, zupełnie zmienia się nasze życie. Tego rodzaju wytyczne przypominają mądrość zwierząt. I ludzie i zwierzęta mogą czerpać wskazówki ze swojego serca. Oczywiście istnieje duża różnica między tymi dwoma żyjącymi istotami. U ludzi intuicyjny umysł ma na celu zyskać przewagę nad materializmem, a polecenia wydane przez umysł nie są wykonywane na ślepo, ale są oceniane intelektualnie, a następnie zatwierdzane lub odwoływane przez wolną wolę człowieka. W każdym razie uczucia duchowe serca są językiem wewnętrznej mądrości, tzn. pojawiają się jako „głos wewnętrzny”.

terterteryrtyrtytryt.jpg

Nie jest tak łatwo przejść z myślenia umysłem do myślenia sercem , zatraciliśmy odbiór naszych uczuć w sposób jasny i klarowny, jeśli już to robimy, to nasz rozum szybko przywołuje nas do porządku, podsuwa jakie to jest nielogiczne i oblicza wszystkie straty wynikające z naszych szczerych uczuć. Od dzieciństwa, za wszelką ceną wbijano nam w głowę, że uczuciem nie zarobimy na życie, że uczuciowi mają w życiu gorzej, a małe dziecko ufa swoim rodzicom, nauczycielom, a to wszystko sprawia, że nasze życie duchowe wali się w gruzy. 

Umysł pożera zewnętrzną wiedzę: książki, szkoły, różne kursy, jeśli tego nie czynisz szybko wywołuje w tobie frustrację, że jesteś gorszy. Ale jeśli pójdziesz za sercem to jednak zaczynasz myśleć szybciej niż umysł, zaczynasz budować szczęście i pokój, budzi się wewnętrzna mądrość, ot tak pojawia się znikąd! W przeciwieństwie do umysłu, który ciągle szuka zewnętrznej strawy. 

Rozwinięte duchowo serce czyni umysł węższym, bierze na siebie niektóre zadania w ramach naszego istnienia, nie naruszając wyższości umysłu. Wręcz odwrotnie, jakoś tak się dzieje, że i umysł wzrasta. I tak powoli wzrastają: serce i umysł, tworząc jakby jedną autostradę. W tym procesie kiedy jest już utorowana droga: serce – umysł, człowiek wzbogaca się o wiele nowych cech. Człowiek czuje się bezpiecznie i szczęśliwie. 

Optymizm to praca naszego serca, zwycięstwo nad umysłem. Pesymizm to zwycięstwo umysłu nad sercem. 

Od jakiegoś czasu mam takie złudzenie, że mój umysł siedzi uśpiony w jakimś kącie, mam całkowitą obojętność na swoją wiedzę, ale również widzę, że mój umysł próbuje niszczyć moją wewnętrzną wiedzę, która wyłania się intuicyjnie, zdarza się wytwarzać zarozumiałe argumenty i próbuje mnie przywołać do starej formy; automatycznie osłabia się mój wewnętrzny spokój.

gdfghrthtrh.jpg

W moim sercu jednak panuje przekonanie, że mam wszystko co mi do życia jest potrzebne, że jestem w stanie sama ogarnąć czego chcę, że wszystko jest w zasięgu moich rąk. Czuje wielką radość jeśli otrzymuję nawet najmniejsze upominki, może to być uśmiech ... np. jak parę dni wcześniej czyjś radosny uśmiech wniósł we mnie radość na cały dzień. Jechałam autobusem, a nieznajoma dziewczyna siedząca na przystanku spojrzała na mnie i spontanicznie, wesoło pokiwała do mnie ręką uśmiechając się serdecznie jak do starej znajomej.

Obie miałyśmy świadomość tego, że nigdy wcześniej nie spotkałyśmy się.... ja wiem, w Kanadzie jest możliwe takie przywitanie dwóch obcych osób, jak starych znajomych ..... ale taka jedność ze wszystkimi czyni cuda w naszym sercu. Świat zewnętrzny wydaje się być również w nas, znikają między ludźmi psychiczne bariery. 

Duchowe serce to ogromny pokój dla nas wszystkich, którzy podróżujemy do nieskończonej świadomości, tutaj nie dbamy już o identyfikację, występujemy spontanicznie, rozwiewają się nasze wątpliwości.

tyryrtyrtyyy.jpg

Pamiętaj: kiedy obudzi się w tobie duchowe serce, znaczy od tej chwili narodziłeś się ponownie jako dziecko Boże przez pokonanie i skruszenie umysłu. Dziecko, które już nie łamie Boskich Przykazań, które przyjmuje ofiary Chrystusowe, przebacza winy i stara się być posłuszne Bogu. Pragnie, aby jego serce było kolebką Ducha Świętego. To serce ma już potężną ufność w Boga i zawsze będzie w sobie nosić owoce miłości Boga.

Duchowe serce jest już zasilane Duchem Świętym.

Duchowe serce to już nie tylko czakra Anahata czy ośrodek dantyan ... zaczyna się w klatce piersiowej, a swoimi rozmiarami może doświadczyć całego wszechświata. 

Chcesz być szczęśliwym człowiekiem to nie przeceniaj własnego rozumu, znajdź własne serce, które czeka na ciebie jak jaskinia w Himalajach na samotnego wędrowca, aby udzielić mu schronienia. Jeśli wchodzisz na drogę duchową rozumu, zawsze pojawi się tam dużo smakowitych owoców ... a ty już jesteś gotowy, aby je zjeść ... ale kiedy wchodzisz na drogę duchową za pomocą serca, zanim zasiądziesz do pełnego stołu, przeżyjesz niejeden ból i cierpienie, niejedno upokorzenie, ponieważ twoje serce łączy się przede wszystkim z tym wszystkim, co na świecie jest zniewolone, cierpiące, a ty już nie umiesz przejść obojętnie, więc i twoje serce cierpi. 

Jeśli uleczysz cudzy ból, wyrwiesz innego z nieszczęścia to twoje serce wzrasta, cieszy się i nie ważna jest dla ciebie zapłata. Błędem jest też koncentrować się na własnym sercu i czerpać z niego korzyści tylko dla siebie.

ggergergrhrthrthrth.jpg

Duchowe serce jest ostatnim ośrodkiem, które już w 100% jednoczy Energię Kundalini. Centrum duchowego serca znajduje się lekko w prawo i nieco poniżej czakry serca. W czasie budzenia się tego potężnego ośrodka właśnie w tym miejscu pojawia się ból. Jest to też miejsce przebicia boku Jezusa Chrystusa na Krzyżu. Potężny symbol naszego duchowego wzrastania.

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 24.02.2011 o 20:59, Duke_ napisał:

i tak i nie, bo nie mozna sobie wmawiac czegos czego nie ma lub odwrotnie

Jeśli ktoś nie ma dobrze rozwiniętej mądrości serca, lub rozbudzonego ośrodka serca -Anahata ,gdzie na 100 % wiemy czy coś jest dla nas dobre ,czy złe ,czujemy to po prostu intuicyjnie ,a jeśli słuchamy tylko rozumu (gdzie prawda miesza się z fikcją ) ,możemy żyć tylko   iluzjami umysłu ,przez wiele lat , i nigdy niczego tak naprawdę pewni nie będziemy .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 26.12.2010 o 20:40, Vanilia22 napisał:

Problemem jest zaufanie do siebie samego czy to co czujesz, odczuwasz, rzeczywiście jest prawdziwe.

Nie  ,jeśli jest u ciebie rozwinięty 6- sty zmysł telepatyczny (empatyczny ) po prosto to wiesz i czujesz ,jaka jest prawda .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nic,wszystkie stworzenia na ziemi łączą niewidzialne połączenia telepatii (empatii )

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 23.02.2012 o 22:03, Argayl napisał:

Samo myślenie o kimś takich bólów nie powoduje, musiał byś być super wrażliwy, by takie fale myślowe odebrać i by one jeszcze w tobie wywołały ból, a przy takiej wrażliwości to byś bezbłędnie odczytywał myśli wszystkich w około.

Powodów może być wiele od zachwiania równowagi chemicznej w twoim organizmie, po napięcie i stres.

Jeżeli to się dzieje tylko przy niej zastanów się jaki twój własny stan to wywołuje.

samo myślenie takich bólów nie powoduje , to pojawia  się spontanicznie ,samo ,wszystkie stworzenia na ziemi łączą niewidzialne połączenia telepatii (empatii ) ,tylko nie każdy jest dostatecznie świadomy ,rozwinięty parapsychicznie czy oświecony .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy jesteś empatą? 24 cechy ludzi o ponadprzeciętnej empatii

Jeżeli zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego ludzie zwierzają Ci się bez specjalnej zachęty; potrafisz zarazić się ich emocjami; masz doskonałą intuicję i zwykle Twój pierwszy sąd na temat danej osoby jest trafny; często czujesz się zmęczony, choć nie ma ku temu racjonalnego powodu; przemoc i okrucieństwo w życiu i w mediach drażni Cię niemal fizycznie; masz świetny kontakt ze zwierzętami, interesujesz się światem duchowym…
to może być tekst dla Ciebie. Nawet jeśli nie masz pojęcia kim są empaci. 

 

 
Słyszałeś  w ogóle kiedyś to określenie (użyte poza Star Trek)?

Tak myślałam.

W Polsce nie mówi się jeszcze zbyt dużo na temat empatów – dlatego osoby, które poszukują w sieci odpowiedzi na pytanie co ze mną jest nie tak, zwykle nie mają łatwej drogi. Ciężko jest im znaleźć podobnych sobie, z którymi mogliby wymienić doświadczenia, czy zwyczajnie poczuć, że nie są jedyni. Taki stan rzeczy bierze się częściowo stąd, że nadmiernie rozwinięta empatia uchodzi u nas raczej za problem, czy nawet przejaw frajerstwa, zamiast więc ją opisywać, czy uczyć się pozytywnie wykorzystywać, ludzie próbują to raczej leczyć, choćby powiedzeniami takimi jak „jeśli masz miękkie serce, to musisz mieć twardą pupcię”. Czy może być lepsza motywacja do podjęcia tego tematu na blogu?


 
 

KIM SĄ EMPACI

 


 

Empata to nie temperament, to nie wynik testu na osobowość, czy nawet jeden z psychologicznych podziałów. Nazwa ta jest dość umowna i powstała jako połączenie słów empathetic telepath, a oznacza kogoś, kto posiada niemal telepatyczną umiejętność odczytywania emocji innych. I nie tylko to. Empatów określa się czasem jako ’emocjonalne gąbki’, ponieważ potrafią się zarazić odczuciami innych, poczuć ich ból, gniew, wpaść w euforię. Nie mogą skupić się w miejscach przesiąkniętych negatywną energią czy zatłoczonych. Teoretycznie powinno to się doskonale sprawdzać w pracy z ludźmi, w pomocy im – w praktyce wielu empatów nie umie kierować swoimi umiejętnościami i przysparzają one im więcej kłopotów, zmęczenia, niż pożytku.A przecież mogłoby być inaczej.

O empatach, czy też osobach o nieprzeciętnej empatii wspomina m.in. Elaine Aron, badaczka tematu wysokiej wrażliwości. Często ta cecha towarzyszy właśnie osobom HSP, choć może też występować rozłącznie. Najprawdopodobniej jest ona wrodzona i wynika z faktu, że przez obszary mózgu, które odpowiadają za uważność i odczucia empatyczne, u osób tych przepływa więcej krwi. Taka mała rzecz, a zmienia tak wiele.

Bycie empatą nie ogranicza się jednak tylko do emocji – to dużo szersze spektrum cech i predyspozycji.



24 CECHY EMPATÓW

 

Jeśli coś z tego, o czym wspominałam wcześniej brzmi dla Ciebie znajomo, sprawdź jeszcze, czy poniższe zdania opisują Twoje dominujące uczucia i doświadczenia. Jak zwykle – ponad połowa na tak oznacza, że MOŻESZ być empatą.
 
 

1. Wyczuwasz ukryte emocje innych. Nawet zanim Ci o nich powiedzą, nawet gdy ich twarz mówi coś innego. Wiesz dokładnie, czy ktoś jest w stanie napięcia, lęku, czy smutku, choćby uśmiechał się szeroko.


2. Wchłaniasz emocje i odczucia innych. Zwłaszcza tych, którzy są Ci bliscy, albo są blisko Ciebie. Jeśli więc oni są źli czy smutni, też zaczynasz czuć te emocje; jeśli czują ból lub są chorzy, możesz czuć się fizycznie osłabiony, nawet w tym samym miejscu, co oni – to tzw. bóle z sympatii.


3. Negatywne emocje Cię przytłaczają. Nie jesteś w stanie skupić się w miejscu, w którym panuje jakiś konflikt, mówi się podniesionymi głosami, lub panuje napięcie. Podczas gdy inni potrafią się odciąć i np. pracować, Ty czujesz, jak Cię to drażni, niemal fizycznie i nie daje Ci spokoju. Masz ochotę od tego uciec.


4. Nieznajomi łatwo Ci się zwierzają, lub proszą o pomoc. Mogą wyjawić Ci swój sekret albo problem w sklepie albo pociągu, a z całego tłumu to Ciebie poproszą o pomoc.


5. Widok okrucieństwa, czy cierpienia jest dla Ciebie nie do zniesienia. Dlatego unikasz takich filmów, czy nawet wiadomości, bo zawsze jest w nich coś negatywnego.


6. Energia zatłoczonych miejsc Cię męczy. Bo zewsząd w tej galerii czy biurowcu napływają do Ciebie mieszanki emocji od tych wszystkich ludzi, których mijasz. Podobnie źle czujesz się w miejscach przesiąkniętych smutkiem lub bólem – np. w szpitalach, domach opieki czy schroniskach dla zwierząt.


7. Masz silną intuicję. Czasami wiesz coś, zanim ktoś Ci o tym powie, wiesz kto dzwoni, zanim podniesiesz słuchawkę, doświadczasz synchroniczności i niezwykłych zbiegów okoliczności. Bywa, że nie umiesz wskazać, skąd masz wiedzę na jakiś temat, ale jesteś jej pewien.


 8. Wyczuwasz energię miejsc, rzeczy, budynków, krajów, momentów. Z tego powodu możesz nie przepadać za używanymi rzeczami, second handami, bo wyczuwasz energię poprzednich właścicieli. Kiedy w świecie dzieje się coś szczególnego, możesz współodczuwać z danym krajem czy miastem. Każdy dzień czy miesiąc ma dla Ciebie charakterystyczną, odmienną energię, która na Ciebie wpływa. Nawet jeśli nie pracujesz od poniedziałku do piątku, w piątek odczuwasz ogólną radość świata, a w poniedziałek masz razem z nim ciężki nastrój.


9. Wiesz kiedy ktoś kłamie. Po prostu widzisz niezgodność między jego słowami, a tonem głosu czy mimiką. Fałsz w ludziach bardzo Cię razi. Z tego powodu sam też unikasz kłamstwa.


10. Masz dobry kontakt ze zwierzętami. Wyczuwasz ich nastroje, łatwo je oswajasz, trudno Ci znieść ich cierpienie. Być może nawet zdecydowałeś być z tego powodu wegetarianinem.


11. Możesz mieć problemy z dolnym odcinkiem kręgosłupa lub układem trawiennym. To fizyczny efekt tego, że stale musisz radzić sobie z negatywnymi emocjami z zewnątrz.


12. Kochasz spokój, samotność i stale ich poszukujesz. Dobrze czujesz się tylko w harmonijnym środowisku, starasz się unikać dysharmonii, a  jeśli to niemożliwe, po pobycie w takich miejscach potrzebujesz czasu sam na sam ze sobą, najlepiej na łonie natury, gdzie się regenerujesz. Nawet będąc w udanym związku musisz raz na jakiś czas pobyć sam, żeby normalnie funkcjonować.


13. Jesteś uczulony na ludzi egocentrycznych, narcyzów, osoby zazdrosne czy oceniające. Te cechy wysysają z Ciebie energię, boli Cię, że ktoś może się tak zachowywać. Empaci tego nie rozumieją i nie akceptują.


14. Nie umiesz robić czegoś co nie ma dla Ciebie sensu. Twoja praca czy inne zajęcie musi dawać Ci radość, spełnienie, czy poczucie bycia użytecznym, inaczej trudno jest Ci się na niej skupić, będziesz stale się rozpraszał, nudził i odpływał myślami. Często pociągają Cię zajęcia związane z kreatywnością, twórczością.


15. Nie możesz znieść ograniczeń. Jesteś wolnym duchem, którzy w miejscach rządzonych przez sztywne zasady, w sytuacji kontroli, rutyny więdnie. Potrzebujesz nieskrępowania, kochasz doświadczać życie na swój sposób i masz za sobą wiele różnorodnych, śmiałych doświadczeń, które dały Ci wiele mądrości.


16. Nie umiesz ukryć, kiedy jesteś nieszczęśliwy. Emocje są zwykle wypisane na Twojej twarzy. Zdarza się, że Twoje nastroje bardzo szybko się zmieniają, jesteś podatny na ich wahania.


17. Często czujesz się zmęczony. Nawet jeśli jesteś wyspany czy nie pracowałeś ciężko. To dlatego, że stale przyjmujesz emocje innych, a te są stymulujące i wyczerpujące. Empaci często mają coś, co nazywane jest syndromem chronicznego zmęczenia.


18. Przyciągają Cię kozły ofiarne czy najsłabsze ogniwa w grupie. Wzbudzają Twoje współczucie, chcesz im ofiarować trochę zrozumienia, ciepła i podnieść ich samoocenę.


19. Jesteś podatny na nałogi. Alkohol, narkotyki, seks czy inne rzeczy, które pozwalają się zapomnieć i dać ucieczkę od przytłaczających emocji. Empaci często  mają za sobą jakiś etap życia, w którym byli uzależnieni.


20. Nie lubisz zagraconego otoczenia. Zbyt wiele rzeczy wokół sprawia, że tracisz koncentrację, przez co możesz mieć naturalny pociąg do minimalizmu.


21. Jesteś marzycielem. Potrafisz odciąć się myślami od świata i bujać w obłokach, albo po prostu gapić się w gwiazdy. To Cię uspokaja i regeneruje.


22. Możesz wydawać się nieśmiały lub wycofany. Nawet jeśli lubisz ludzi, czasem odsuwasz się od nich żeby po prostu odpocząć, a jeśli masz jedno ze swoich obniżeń nastrojów. nie zamierzasz udawać, że możesz się z nimi bawić. Musisz czuć się z kimś naprawdę dobrze oswojony, żeby w pełni zrelaksować się w  jego towarzystwie i pokazać prawdziwego siebie.


23. Czujesz pociąg do leczniczych terapii i metafizyki. Niełatwo Cię zaszokować, wyczuwasz czy coś działa czy nie, nawet jeśli wszyscy wokół przedstawiają naukowe dowody przeciw temu. Być może nawet doświadczyłeś jakichś paranormalnych zjawisk. Możesz odczuwać chęć uzdrawiania, czy pracy związanej z pomaganiem innym, ale bywa, że po jej spróbowaniu rezygnujesz  – to dla Ciebie za trudne i zbyt męczące.


24. Muzyka ma dla Ciebie ogromne znaczenie. Potrafisz bez problemu przełączać się między gatunkami, nie ważny jest dla Ciebie styl, ale przesłanie. Słuchając jej, możesz wpaść w trans, zapomnieć o całym świecie i zarazić się emocjami, które przekazuje. Empaci mogą mieć trudność by jej słuchać i jednocześnie zajmować się np. pracą.

 


 

* * *

 


 
Jeśli wiele z tych cech odpowiada Twoim, musisz wiedzieć, że jest możliwe, by Twoją wrażliwość i empatię używać z korzyścią dla Ciebie i innych. Musisz też sobie uświadomić, że bycie empatą niekoniecznie jest przekleństwem, może być darem i wielką korzyścią – o ile tylko nauczysz się z tego odpowiednio korzystać i stworzysz swój silny system obronny.
O tym jak przestać chłonąć emocje innych, kiedy tego nie chcesz, jak szybciej i bardziej efektywnie się regenerować, jak być bardziej świadomym źródła tego, co się z Tobą czasem dzieje – w drugiej części tego posta:
 
Przeczytaj go również, jeśli nie dotyczy to Ciebie, ale znasz kogoś, kogo opisuje powyższa charakterystyka – dzięki temu być może będziesz w stanie pomóc mu lepiej zrozumieć siebie i nauczysz się, jak skutecznie okazywać mu wsparcie.

 

http://www.kroliczekdoswiadczalny.pl/2016/02/czy-jestes-empata-24-cechy-ludzi-o.html/

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.