Nordis

Świnia

2 posty w tym temacie

* 6 luty 1923 - 4 luty 1924

* 4 luty 1935 - 23 stycznia 1936

* 22 stycznia 1947 - 9 luty 1948

* 8 luty 1959 - 27 stycznia 1960

* 27 stycznia 1971 - 18 stycznia 1972

* 18 stycznia 1983 - 1 luty 1984

Świnia kroczy przez życie z uśmiechem na twarzy. Jej urokliwość łatwo podbija serca innych. Bywa łatwowierna w kontaktach z innymi, przez co nieraz jest narażona na bolesne rozczarowania.

Aby być zdrowa, potrzebuje świeżego sportu, powietrza i przestrzeni, dlatego też ucieka od spalin i hałasu wielkiego miasta kiedy tylko może.

Świnie są duszami towarzystwa, ich pozytywne podejście do życia zjednuje im wiele sympatii otoczenia.

Lubią spotkania towarzyskie we własnym domu.

Robią je również dlatego, by pochwalić się zdolnościami kulinarnymi z których słynie wśród dalszych i bliższych znajomych. Jego kuchnia z różnorodnymi smakołykami ma wielu wiernych adoratorów. Ponieważ jest przy tym duszą towarzystwa, stąd w każdym domu jest chętnie widziany.

Podziw wzbudza także jego umiejętność zorganizowania sobie życia, czego mu wszyscy zazdroszczą. Największą wadą, z którą musi stale walczyć, jest czyniony wokół nieporządek oraz niedbalstwo o własny ubiór. Najgorsze związki z Tygrysem, Kotem i Wężem.

Źródło: Horoskop chiński

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na potrzeby przewrażliwionych ludzi zachodu czasem można spotkać się z tłumaczeniem "dzik" ale to niepotrzebne komplikowanie tego co proste. Choć w przypadku miłości do dzieci to zdecydowanie obraz wściekłej lochy lepiej przemawia do wyobraźni niż wściekłej świni ;) bo świnia z natury jest spokojna, domatorska i łagodna, jednak gdy zagrożone są dzieci to nawet tygrys ucieknie.

kwestia związana ze świnią - są niezwykle delikatne i naiwne. bardzo łatwo im zrobić krzywdę i je wykorzystać. To powoduje, że często udają kogoś kim nie są (najczęściej udają szczura, tygrysa lub smoka). Świnię naprawdę trudno wycho9wać bo z tak wrażliwym wnętrzem niezwykle łatwo wykorzystać jej naiwność i popsuć. A taka popsutą to już cudem naprawić sie da. Ale nawet taka "popsuta" wciaz ma w sobie wiele miłości i zdecydowanie tej miłości potrzebuje, zatem można jej pomóc :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.