Gość Vayen

Międzywymiarowe istoty.

13 postów w tym temacie

Pozbawiona ciała istota - jak na przykład ciało astralne - aby móc funkcjonować w świecie materialnym, w czasie rzeczywistym, potrzebuje określonej ilości materii eterycznej - bez niej jest wciągana do wymiaru, z którego pochodzi. Materię eteryczną może uzyskać tylko od żywych mieszkańców świata materialnego.

Źródło: http://free.of.pl/m/mysticearth/magia/p ... raktat.htm

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten opis pasuje bardziej do jakiś niskich bytów astralnych jednowymiarowych :)

Istota wielowymiarowa to bardziej taka która urzeczywistniła miłość i stała się przez to niewyczerpalnym źródłem energii, może sie poruszać bez ograniczeń po wielu wymiarach.

Jej głównym tonem jest miłość i służba innym. Nie wiem czy spotkaliście kiedyś istotę Anielską.

Jest doskonałym przykładem urzeczywistnienia, nie posiada płci, chociaż posiada oba pierwiastki męski i żeński w pełni urzeczywistnione, które w połączeniu tworzą trzeci stan bycia, które w doświadczeniu jest nie do opisania i przekracza wszystko co jest na ziemi.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten opis pasuje bardziej do jakiś niskich bytów astralnych jednowymiarowych :)

Istota wielowymiarowa to bardziej taka która urzeczywistniła miłość i stała się przez to niewyczerpalnym źródłem energii, może sie poruszać bez ograniczeń po wielu wymiarach.

Jej głównym tonem jest miłość i służba innym. Nie wiem czy spotkaliście kiedyś istotę Anielską.

Jest doskonałym przykładem urzeczywistnienia, nie posiada płci, chociaż posiada oba pierwiastki męski i żeński w pełni urzeczywistnione, które w połączeniu tworzą trzeci stan bycia, które w doświadczeniu jest nie do opisania i przekracza wszystko co jest na ziemi.

Owszem spotkaliście taka istotę, nie posiada plci ale większosc jest rodzajowa czyli meska lub żeńska. I potrafi nieźle dać w kość.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A możesz wyjaśnić, czym Twoim zdaniem są te "wymiary"?

90-60-90 ;)

a tak mi się skojarzyło

Istota wielowymiarowa to bardziej taka która urzeczywistniła miłość i stała się przez to niewyczerpalnym źródłem energii, może sie poruszać bez ograniczeń po wielu wymiarach
Coś mi tu nie pasuje, a skąd ona pobiera tą energię? bo chyba nie z nas, z tego że się nią zafascynujemy i w imię miłości pozwolimy się ssać:(

Nie wiem czy spotkaliście kiedyś istotę Anielską
wolę nie spotykać, bo Anioły są różne - nie tylko te dobre Edytowane przez mariko
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mariko, Ty jak coś napiszesz to już napiszesz :D

Co do aniołów jeszcze to generalnie nie są top duchy słodkie, ,miłe i przyjemne, a ich sposób okazywania milości to nie głaskanie po główce. Raczej potrafią nieźle dac w kosć, zeby zmotywować do zabrania sie za siebie :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heh ale też są tacy którzy daje wiele ciepla:) wiec róznie z tym jest

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz, te co w kosć dają też potrafią dać ciepło i przytulić, ale jednak motywują do dzialania.

Osobiście dosć sceptycznie podchodzę do tych aniołeczków, które tylko tulą, po głowie głaszczą i słodkościami emanują, karmiąc jedynie czyjes ego. Albo splęniajac jego zyczenia.

Anioły nie tak działają. One ukazuja prawdę, często gorzką, ale prawdę. Jeśli masz w sobie powera to ci o tym przypomną ale nie w sposób łechtajacy ego, a przy okazji dla równowagi dodadzą to, co trzeba tu i owdzie zmienic.

A jak ciągle jest sie na te ich kuksańce ślepym i głuchym, to potrafia wywrócić świat do góry nogami. I wtedy masz wóz albo przewóz.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O aniołach jest dość innych tematów, moje drogie...

Co do tematu właściwego.

Rozumiem, że chodzi o "przybyszy", czy wręcz "intruzów" z innych sfer.

Ktoś z was kiedyś miał przyjemność?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przyjemności nie, a można ? :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Anioły ,taaa ,opisy ,opisami ,światy astralne to wymiary gdzie czuję ludzkie myślokrztałty ,tro wyobrażenie chrześcijańskiego nieba -wyższe wymiary astralne i wyobrażenie chrześcijasńskiego piekła -niższe wymiary astralne ,czy można żyć po śmierci , oczywiście że można ,ja jestem tego najlepszym przykładem ,żyję od lat jakbym był duchem dla innych ,a oto relacje osób które doświadczyły śmierci klinicznej -

http://niewiarygodne.pl/gid,13298305,img,13298403,kat,1017185,title,Zycie-po-smierci-istnieje-Oto-niezlomne-dowody,galeriazdjecie.html

A wielowymiarowe istoty ,to artyści o świadomości - kwantowej / kreatywnej /chrystusowej / boskiej /ponadczasowej / transcendentnej ,dzieci indygo , o cechach androgynicznych -kobieco-męskich .

Natomiast międzywymiarami ,to inaczej między poziomami głębi psychicznej -

nieświadomości zbiorowej -królestwa archetypów -cała wiedza ludzkości od pokoleń ,na wszystkich zakątkach globu.

nieświadomości indywidualnej / osobistej ,

podświadomości ,

przedświadomości ,

świadomości i

transcendentny / nad-świadomy /intuicyjny stan umysłu -Nirwaniczny .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poszczególne Wymiary / Poziomy Świadomości / Głębi Psychicznej / Świata Duchowego , których poznanie w sobie i na zewnątrz siebie w otoczeniu , jako ich lustrzanych reprezentacji , pozwala na lepsze /pełniejsze poznanie siebie i innych ludzi , w procesie swego rozwoju duchowego / osobistego stawania się i zintegrowanie /połączenie wszystkich rozproszonych części siebie ,w jedną całość -

Rodzaje archetypów

Cienia – uosobienie zwierzęcej strony natury człowieka; jest odpowiedzialny za pojawienia się w świadomości człowieka i w jego zachowaniu treści nieakceptowanych społecznie;

Animy/Animusa – kobiecy aspekt osobowości mężczyzny/męski aspekt osobowości kobiety; funkcjonują jako zbiorowe wyobrażenie kobiety lub mężczyzny, przyczyniając się (m.in.) do zrozumienia osób płci przeciwnej;

Wielkiej Matki – symbol natury, zwłaszcza w jej namacalnym, rzeczowym aspekcie, uosobienie matki, bogini-żywicielki, bogini-matki, macierzyństwa, nieśmiertelności, jedności życia i śmierci;

Ojca – niebo i słońce, piorun i wiatr, fallus i broń, czarodziej i książę, a także wszystkie męskie zwierzęta i rośliny;

Starego Mędrca – symbol pierwiastka duchowego, mądrości kultury, uosobienie mędrca, wewnętrznego, duchowego przewodnika;

Jaźni – obraz pełni i doskonałości człowieka; archetyp jaźni stanowi cel działań ludzkich, motywuje człowieka do dążenia ku pełni i jedności; często jest wiązany z obrazem mandali (krzyża, czwórcy, koła) i doświadczeniami religijnymi i mistycznymi;

postacie takie jak Jezus Chrystus czy Budda stanowiłyby tu przykład rozwiniętych wyobrażeń tego archetypu.

Niewinny i Sierota

Męczennik i Wojownik

Wędrowiec i Mag

Puer aeternus - ,,Wieczny chłopiec" i Senex - ,,Starzec"

Trickster

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z podróżami astralnymi / międzywymiarowymi jest tak ( a piszę to ze swojego wieloletniego doświadczenia ),. że napotykamy jeno myślokrztały ludzkie ,które ludzie nieświadomie tworzą .

Tak naprawdę to świadomość tylko wędruje ( wizualizacja ),to jeno iluzje umysłu że gdzieś wędrujemy ,to nasza wyobraźnia wywołana przez nasz podświadomy umysł - auto-sugestia .

Paranoje potrafią zdominować naszą rzeczywistość i będziemy tkwili w fałszywym przekonaniu , że podążamy właściwą drogą , gdy dużej ilości wiedzy ,nie zrównoważymy praktyką ,rozsądkiem i doświadczeniem .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.