Gość Vayen

Porozumiewanie się z duchami.

39 postów w tym temacie

Jeśli istnieje miłość lub stosunek emocjonalny między dokonującym projekcji a ową stworzoną przez ciebie w projekcji astralnej osobą, duch tej osoby jest wciągany do scenariusza i wykorzysta tę możliwość, by się porozumieć. W sferze granicznej między astralem a wymiarem mentalnym znajdują się wspomnienia wszystkiego, co się kiedykolwiek zdarzyło, niczym olbrzymia, mentalna książka historyczna. Znajdują się tam również prawdopodobne "ciągi dalsze" zdarzeń i można w ten sposób w pewnym sensie zajrzeć w przyszłość (do czego są potrzebne pewne zdolności jasnowidzenia). Jeżeli znajdziesz się w tym miejscu, zazwyczaj dostrzeżesz te wydarzenia, które mają wokół siebie najwięcej energii. Dlatego też najłatwiej zobaczyć wojny i katastrofy. Otaczająca te wydarzenia energia sprawia, że przysłaniają one inne, nie budzące takich emocji wydarzenia. Gdy zajrzysz w prawdopodobną przyszłość, znajdziesz się wśród wprawiającej w zmieszanie symboliki pomieszanej z prawdziwymi wydarzeniami. Ten symbolizm jest spowodowany wierzeniami religijnymi wiernych co większych religii. Miliony ludzi na świecie wierzyły przez wiele lat w jakieś proroctwo, czy to proroctwa biblijne, czy przepowiednie Nostradamusa. Te starożytne proroctwa są bogato przyodziane w symbolizm, który wpływa na to, jak ludzie myślą o przyszłości i jak o niej śnią.

Źródło: http://free.of.pl/m/mysticearth/magia/p ... raktat.htm

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie chcę się narzucać... No dobrze. Chcę.

Ale mam pomysł, by osoby za którymi idzie doświadczenie w tej dziedzinie,

podzieliły się z nami swym doświadczeniem.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co tu mówić dużo, przychodzą albo się na takiego wpada, mówią i tyle. Jeśli chodzi o duchy ludzi, takie co to na cmentarzach mozna spotkac czy domy nawiedzają to sa to inne byty niż np duchy natury, anioły, duchy żywiołów, itd

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może nie jestem zbyt doświadczoną osobom w porozumiewaniu się z duchami, ale podobnie jak mówi Szept... Przychodzą albo się na takiego wpada. Najpierw to duch musi chcieć się porozumieć. Przynajmniej tak wynika z moich doświadczeń. :D

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi niegdyś udało się otworzyć bramę.Miałem uczucie,że coś mnie obserwuje,czułem taką dziwną,ciężką energię,a gdy zdejmowałem amulet ochronny robiło mi się strasznie zimno.Rytuał ten jest tak prosty,że aż dziwne.I dość łatwo się o nim dowiedzieć.Choć powiem,że opętanie jest wskazane przy ścieżce lewej ręki czy VooDoo(a właściwie HooDoo bo tamto to bardziej religia).

Edytowane przez Indianiec
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi niegdyś udało się otworzyć bramę.Miałem uczucie,że coś mnie obserwuje,czułem taką dziwną,ciężką energię,a gdy zdejmowałem amulet ochronny robiło mi się strasznie zimno.Rytuał ten jest tak prosty,że aż dziwne.I dość łatwo się o nim dowiedzieć.Choć powiem,że opętanie jest wskazane przy ścieżce lewej ręki czy VooDoo(a właściwie HooDoo bo tamto to bardziej religia).

a podzielisz się tym rytuałem? :chytry:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak chcesz mogę ci napisać na pw.Dodam,że po wykonaniu go uciekły robale,wszelkie zwerzęta,woda zrobiła się krwisto czerwona a rośliny zaczęły usychać.Więc nie radze :bezrad:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z dnia na dzień po prostu czerwona.Jak by ktoś tam barwnika nalał.A zresztą jak chcesz coś więcej to pw napisz.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czemu na pw? Tu same wiedźmy, wiedźmaki, magowie, warlocki, szamani, szamanki, czarownicy i czarownice, guślarki, więc czuj się swobodnie i jak u siebie w domu, mozesz pisac wprost. Chętnie poszerzymy wiedzę o te tajemnicze barwniki.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Barwniki-świetne określenie.No,ale dziś nie da rady.W weekend mnie nie bedzie,a w nastepny tydzień wogóle mnie nie będzie.A dziś to już narazie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

od kiedy wyjechałem do Krakowa toważysza 2 istoty... jedna jakas kobieta co mówi, mówi i nagle się drze zmieniajać głos a druga jak jakaś spokojna niewiasta przemawia do mnie...

jak się ich pozbyć:D?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A nie lepiej wysłuchać, co maja do powiedzenia, zamiast od razu się pozbywać? To trochę niegrzeczne z Twojej strony. Skoro ta pierwsza najpierw mówi normalnie, a potem zaczyna się drzeć, to widocznie oznacza, że ona chce Ci coś przekazać, a Ty jej nie słuchasz. Jeśli pracują w grupie, to być może ta druga usiłuje w spokojniejszy sposób zwrócić Twoją uwagę, skoro sposób tej pierwszej nie działa. :p

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadzam się z przedmówczynią.

Dowiedz się, o co im chodzi. Albo opisz problem bardziej szczegółowo, jeśli nie umiesz się dowiedzieć sam. Albo komuś na PW jeśli nie chcesz publicznie.

Nekromantów różnej maści trochę tu mamy, o ile wiem.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Xena mna rację,ludzie żyjący często bagatelizują przekaz duchów,emocje zaciemniają im pewnie rozsądek .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dziś usłyszałem tylko coś takiego... "idz opowiadaj im bajki" "prawde" "naprawde"

a po chwili przypominania sobie co ostatnio mi powiedziały to jedna mówiła do mnie coś o zabijaniu a druga mnie uspakajała i mówiła, żebym tego nie robił...

naprawde dziwne...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ponieważ fikcja ,i fantazje bywają w dzisiejszym świecie łatwiejsze w odbiorze ,a wymysły chorej wyobraźni lepsze do uwierzenia,niż to co jest prawdziwe i pochodzące ze szczerego serca ,ludzi którtzy chcieli przekazać prawdę ,to w historii było niewielu ,ale tych niewielu zawsze trzeba było potraktować jak kogoś niepoważnego i niewiarygodnego (tak jest choćby ze mną ).

A te dwie kobiety co sprzecznie mówiły do ciebie to odmienne części twojej psychiki ,czy półkule mózgowe :

Logiczna -Yang - Męska ,która lubi dominację , agresję ,przemoc i poszukuje sytuacji stresogennych oraz skupisk ludzkich -adrenaliny i testosteronu.

Intuicyjna /Emocjonalna -In - Kobieca ,lubiąca spokój,miłość,opiekuńczość ,stagnację i samotność ,poszukuje sytuacji pełnych ciepła,miłości,opiekuńczości -endorfin itp.

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

od kiedy wyjechałem do Krakowa toważysza 2 istoty... jedna jakas kobieta co mówi, mówi i nagle się drze zmieniajać głos a druga jak jakaś spokojna niewiasta przemawia do mnie...

jak się ich pozbyć:D?

No, jedna Cię nienawidzi a druga Cię kocha, hmm. Miałem tak kiedyś dawno temu. Jak poznasz prawa rządzące tamtym światem, to się uśmiejesz - proste są, tylko trzeba je odkryć samemu na spokojnie ......Nie skreślaj tej dobrej.Ona Ci może pomóc w wielu sprawach.

Edytowane przez Poszukiwacz
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poszukiwaczu, tak naprawde nie wiesz z zym Radek ma do czynienia i jakie to sa duchy. A duchów się nie zatrzymuje, one po cos są, chcą czegos od nas. Chyba, ze mamy do czynienia z innym typem duchów, jak anioly, duzy żywiołów, duchy natury itd.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

....... Anioły to nie Duchy, je się czuje (nawet bardzo miło), ale z nimi nie pogadasz tak jak z Duchami. Chociaż pewnie każdy ma swoje doświadczenia. Tego nie rozumiem : "A Duchów się nie zatrzymuje,...." ...... Jak tak się na Duchach znasz to może znasz Ducha zdrowia kompletnego :) . Może znasz jakąś muzykę, obrazy, charakterystkę przedstawiającą Go, albo sama możesz opisać ? Pozdrawiam :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poszukiwacz, to kim/czym są anioły jak nie duchami z określona energią??

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jako istoty duchowe anioły sa duchami, tak samo jak demony, smoki, elfy i skrzaty, a takze setki innych duchów. Nie myl pojęcia Ducha w naaczeniu istoty duchwej, Bytu o konkretnych wubracjach energetycznych, przynależnego do konkretnego wymiaru i jego sfery, ze tak to ujmę, z duchami zmarłych, które są po prostu emanacja jednego z ciał subtelnych człwoeika. te osttnie mają umysł i swiaodmosc osoby, którą były za życia. W zaleznosci od religii i kultury różnie sie to rozumie, chyba w Asatru dla przykłądu dusze człwoeika dzieli się az na 9 elementów (moze ktoś z Asatryjczyków mnie poprawi lub uzupelni, bo nie pamietam dokładnie), z których częśc idzie do ichnich zaswiatów, część moze sie inkarnowac w obrębie rodziny lub klanu, a jedna z tych częsic moze straszyć w nawiedzonym zamku.

Co do duchów, w szmanizmie amsz do czynienia z duchami chorób, i uzdrawianie często polega na pozbyciu się ducha choroby. Duchy zdrowia to ich pzreciwienstwa i czasem mzona prosic o pomoc w pozbyciu sie ducha choroby. Ale to juz szmańskie praktyki, stosowane pzrez szamanów.

A na marginesie z aniolami mozna pogadacjak z kazdym innym duchem.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem ze mną nie gadają. Może mnie nie lubią. Może potrzebują więcej czasu... Ale chyba, nie, do rozmowy z Aniołami jest specjalny język. Pamiętam, że kiedyś chciałem się nauczyć, ale szkoda mi było czasu. Chcesz to znajdę i dam linka. A ten pomysł z pozbyciem się ducha choroby, świetny. Czasami nie umiem pomyśleć, hmm.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.