Gość Kuanan

Aura i jej kolory

65 postów w tym temacie

Hmmm ostatnio poczytuję sobie ten "Trening widzenia aury" i tak chciałem spróbować,pierwsze spostrzeżenia:

-na początku nic nie widziałem,potem zacząłem coś dostrzegać,nie wiem jak to opisać jakby "dym" lub taki mleczno-szary dym na głowie?Co najlepsze on tak jakby hmm "falował"? ruszał się

-później czasami udało mi się zobaczyć oprócz tego "dymu" taką jakby cienką tęczę jakby halo wokół głowy pewnej osoby(dziwne miejsce oglądania aury ale w kościele akurat miałem chwilę ^^" kolory"żółty przechodzący w zielony i pomarańczowy)raz pewna osoba miała tą małą tęczę w kolorach zielono-niebieską :)

Nie wiem czy to była aura czy nie ale na parę prób czasami coś chyba widzę(nie znam się za bardzo na tym,więc nie powiem)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trening widzenia aury Roberta Bruca wielu osobom pomógł nie tylko otworzyć się na widzenie aury ale też innych rzeczy :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Trening widzenia aury Roberta Bruca

Nadmienię jednak, iż w przypadku tego systemu to może lepiej zacząć od 3-miesięcznego kursu New Energy Ways, zwłaszcza jeśli się wcześniej nie pracowało z energiami :).

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzeba również pamiętać że wokoło każdej żywej istoty rozciąga się , niewidzialne /subtelne ciało energetyczne ,duchowe(tzw,aura ) , a ono ma wpływ na nasze grubomaterialne ciało materialne /fizyczne i wice wersa .

Jest kilka warstw ciała aurycznego /astralnego /duchowego ,a wielkość zalerzy i świadomość ich odzuwania ,zależy ściśle od naszego stopnia rozwoju duchowego /osobistego /wewnętrznego (samo-doskonalenia ciała i umysłu i samo-dyscypliny wewnętrznej/psychicznej - emocjonalnej ,tzw ,oświecenia tyej wewnętrznej /duchowej sfery w nas ) .

1. CIAŁO ETERYCZNE /PRZYCZYNOWE (PRZESTRZENNE ,PRZYCZYNA / SKUTEK DZIAŁANIA ,LOS ,KARMA ).

2. CIAŁO ASTRALNE (EMOCJONALNE ) .

3. CIAŁO MENTALNE (INTELEKTUALNE ) .

4. CIAŁO DUCHOWE (MISTYCZNE / BOSKIE ) .

5. CIAŁO BUDDYCZNE (NIRWANICZNE ,OŚWIECENIOWE ) .

6. CIAŁO KOSMICZNEJ JEDNOŚCI (PRZEZNACZENIE ,SKUTEK DZIAŁANIA ,CZYNÓW DOBRYCH LUB ZŁYCH ).

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.