tribalbellydancer

Powróżę z Tarota

14 postów w tym temacie

Jakby ktoś miał ochotę do powrózę z kart Tarota. W ramach praktyk;) Pytania można zadawac tutaj albo na prywatna wiadomosc rowniez na forum. Bez opcji gg...W miare mozliwosci czasowych postaram sie odpisac szybko.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

może ja na pierwszy rzut

Ja będzie transformowal moj zwiazek w ciągu pół roku? (związek mam na mysli malżeństwo...trochę zaczęlam wlaczyć o swoje, o jeszcze więcej rozmów i o więcej szczerości czy to przyniesie efekt)Aleksandra 11.11.1978 i Rafal 25.09.1975

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej, no wlasnie widze, ze mąż jest na ogół troskliwy, ale niespodziewanie umie podjąć decyzję nie licząc sie z Twoimi uczuciami. Prawdopodobnie czujesz sie czesto zostawiona sama sobie, ze musisz o wszystkim myśleć, a on skupia sie na tym co ma dla siebie. Do tego dochodzą jego decyzje na temat kupna czegoś nowego, materialnego. W najblizszych miesiacach sytuacja sie poprawi, nie bedzie juz takiego poczucia, ze macie wszystko zapewnione w sensie dóbr materialnych i niby jest w porządku ale czegoś brakuje. Sądzę, że Ty zaczniesz być bardzej skupiona na sobie i wnętrzu i możliwe, że się lekko oddalicie ale Wam to dobrze zrobi. On napewno sie zmieni i stworzycie dobre struktury związku, niemniej on zawsze będzie stateczny i trochę obcy jak to Waga.

Jesli cos nietak to napisz prosze bo ja na ogól rzadko wroze innym i moge nie umiec ubrac slow dobrze;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj,

Tak jak prosiłam przesłałam moje dane na priv.

Tak chciałabym zostać mama i dostać pracę satysfakcjonująca finansowo.

Pozdrwiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witaj, to ja poprosze kiedy spotkam osobę partnera z ktorym bede tworzyc wspolna przyszłość i w jakich okolicznaściach, w jakim wieku bedzie, czy to bedzie rozwodnik czy wdowiec Ania 15.03.1959 dziekuje i pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam serdecznie!

Jeśli można to miałabym pytanie - czy na stare lata /wszak nie jestem już taka młoda ur.13.04.1947/ zaznam choć odrobinę szczęscia,czy znajdę jakieś oparcie?

Pozdrawiam - Maria

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo proszę o pomoc, bo już sama nie wiem co mam robić... ;-(

Razem z moim chłopakiem Jackiem (ur.25.02.1983r) staraliśmy się o dziecko, zamieszkaliśmy razem, chcieliśmy założyć rodzinę i być szczęśliwi...

Było cudownie, w ciążę zaszłam szybko, więc radość ogromna... a zdziwienie jeszcze większe, gdy okazało się, że będą bliźniaki... (w jego rodzinie jak narazie rodziły się same dziewczynki a u nas dwóch synów się zapowiada, więc radość jeszcze większa)

Wszystko układało się dobrze, poza małym wyjątkiem... jego była dziewczyna Iwona (11.04.1984r) nie dawała mu spokoju.... nie potrafiła się pogodzić z jego odejściem i pisała, dzwoniła o różnych porach dnia i nocy z różnymi pierdołami, ze tak powiem...

Pewnego dnia coś się zmieniło i Jacek postanowił zostawić mnie w 6 miesiącu ciąży... bo nagle chce być z nią... wiem, że sporo manipulowała między nami... ale przecież, nie można z dnia na dzień przestać kochać?!

Widziałam po nim, że jest mu ciężko..., że ma wątpliwości, czy dobrze robi, łzy w oczach, gdy wspominałam o dzieciach...

Naprawde nie wiem, co ona mu zrobiła... ale odniosła zamierzony cel... Wiem,że rodzina go nie popiera w tym co robi, ale niestety wtrącić się nie mogą...

Proszę o wróżbę, czy jest dla nas jakaś szansa? Czy wróci, gdy się dzieciaczki urodzą? A może będzie z nią i straciłam go na zawsze?

Bo ja już nie wiem co robić... Gdy mu powiedziałam,ze widzę,że nie chce nas zostawiać, ze mu zależy, to przestał ze mną rozmawiać... Boi się okazywać swoje uczucia wobec mnie... czasami mam wrażenie,ze zakłada jakąś maske, by nie pokazać co naprawde czuje...

Bardzo proszę o pomoc...

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Izabela (ur.28.03.1985r)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo proszę o pomoc, bo już sama nie wiem co mam robić... ;-(

Razem z moim chłopakiem Jackiem (ur.25.02.1983r) staraliśmy się o dziecko, zamieszkaliśmy razem, chcieliśmy założyć rodzinę i być szczęśliwi...

Było cudownie, w ciążę zaszłam szybko, więc radość ogromna... a zdziwienie jeszcze większe, gdy okazało się, że będą bliźniaki... (w jego rodzinie jak narazie rodziły się same dziewczynki a u nas dwóch synów się zapowiada, więc radość jeszcze większa)

Wszystko układało się dobrze, poza małym wyjątkiem... jego była dziewczyna Iwona (11.04.1984r) nie dawała mu spokoju.... nie potrafiła się pogodzić z jego odejściem i pisała, dzwoniła o różnych porach dnia i nocy z różnymi pierdołami, ze tak powiem...

Pewnego dnia coś się zmieniło i Jacek postanowił zostawić mnie w 6 miesiącu ciąży... bo nagle chce być z nią... wiem, że sporo manipulowała między nami... ale przecież, nie można z dnia na dzień przestać kochać?!

Widziałam po nim, że jest mu ciężko..., że ma wątpliwości, czy dobrze robi, łzy w oczach, gdy wspominałam o dzieciach...

Naprawde nie wiem, co ona mu zrobiła... ale odniosła zamierzony cel... Wiem,że rodzina go nie popiera w tym co robi, ale niestety wtrącić się nie mogą...

Proszę o wróżbę, czy jest dla nas jakaś szansa? Czy wróci, gdy się dzieciaczki urodzą? A może będzie z nią i straciłam go na zawsze?

Bo ja już nie wiem co robić... Gdy mu powiedziałam,ze widzę,że nie chce nas zostawiać, ze mu zależy, to przestał ze mną rozmawiać... Boi się okazywać swoje uczucia wobec mnie... czasami mam wrażenie,ze zakłada jakąś maske, by nie pokazać co naprawde czuje...

Bardzo proszę o pomoc...

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Izabela (ur.28.03.1985r)

ta_sza zdecyduj się gdzie prosisz- można tylko raz poprosic o wróżbę w tym samym temacie, zapoznaj się z regulaminem działu wróżby! Usuń swoje pozostałe wpisy, jeśli to zrobisz, zostawiając tylko jeden, na pewno ktoś Ci odpowie.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.