Gość

Przepowiednia dla Ciebie

67 postów w tym temacie

Witaj Auro;-)no to ja sie tez usmiechne do Ciebie Auro;-)zaraz odpowiem na te pytania bo prawde mowiac bardzo mnie to zaciekawilo...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sitcom, zrobione. :D

Po pierwsze dziękuje:)

Po drugie hmm... ogólnie na ta przepowiednia wygląda ,że z jednej strony jest optymistyczna z drugiej nie, teraz nie wiem czy się cieszyć czy płakać:p Na wiele słów zależy jak spojrzeć-to się zgadzają oprócz jednego- z kasą to u mnie krucho i wręcz bym na odwrót powiedziała: Mi się wydaje ,że ciut mniej niż inni..:) Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to się zgadzają oprócz jednego- z kasą to u mnie krucho i wręcz bym na odwrót powiedziała: Mi się wydaje ,że ciut mniej niż inni..:)

Ale według moich wiadomości, masz szansę mieć, musisz się tylko rozejrzeć, bo możliwości masz.

PS. Albo po prostu masz więcej ode mnie dlatego mówię masz :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale według moich wiadomości, masz szansę mieć, musisz się tylko rozejrzeć, bo możliwości masz.

PS. Albo po prostu masz więcej ode mnie dlatego mówię masz :D

To weźmy pod uwagę pierwszą opcję- że mam szansę mieć-właśnie szukam pracy, do tego dopiero wchodzę w 'takie prawdziwie, dorosłe' życie, będę 'robić' tylko na siebie więc może to to. Bo więcej od Ciebie mieć na tą chwilę nie mogę bo jeszcze na garnuszku u rodziców-biedna studentka:P Dzięki:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z uwagi na fakt, że Aura zrezygnowała z uczestnictwa w forum i nie poprowadzi dalej tego tematu, zamykam go.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.