Gość

Przepowiednia dla Ciebie

67 postów w tym temacie

To było na innym forum, już tam tego nie robie, z prostej przyczyny, za wiele zobaczyłam i poczułam, dlatego teraz będę ją tu robiła 1 ewentualnie 2 na dzień.

Chcę wam zaproponować przepowiednie inaczej - nie znam was nic o Was nie wiem.

Zadam Wam kilka pytać i proszę na nie szczerze, bez zastanowienia odp. nawet gdyby odp. wydała wam się irracjonalna. Proszę byście odpowiedziwli bez zastanowienia - pierwsza myśl jaka wam przyjdzie na zadane pyt., nie zastanawiajcie się nad poprawnością odp. bo wynik będzie mylacy.

Narazie się nie mylę z interpretacją odp.

Proszę byście odp. wszystko co wam na myśl przyjdzie nawet gdybym o to nie pytała. Najlepiej przymknijcie oczka i pozwólcie by obrazy same się Wam przesuwały.

1 pyt.

Wyobraź sobie drogę i mi ją opisz.

Jak wygląda, rodzaj nawieżchni, dziUry, zakręty, jak ci się idzie?

2 pyt

Znajdujesz 2 klucze - 1 mały niepozorny, 2 duży ozdobiony.

Który weźmiesz?

3 pyt.

Idziesz tą drogą i napotykasz mur tak wysoki, że nie widzisz co za nim i tak długi że nie widzisz końca.

Co robisz? Skaczesz? Idziesz zobaczyć gdzie się kończy? Czy może inna ewentualność?

4 pyt.

Pokonałeś mur, masz jezioro? jeziora?

Co robisz?

Kąpiesz się od razu, czy obserwujesz wodę?

Wchodzisz kilka razy do wody czy raz?

Zapomiałam opisz mi jezioro jak usytuowane, zieleń, wszystko jak wyglada?

5 pyt.

Idziesz dalej spotykasz starszego człowieka. Opisz mi go starszy, w średnim wieku?

Jak wygląda? Może iść? Niesie coś?

Potrzebuje pomocy? - jeżeli tak czy mu pomagasz, czy raczej czekasz by ktoś inny mu pomógł?

ODP. PROSZĘ NA PRIV , by nie zaśmiecać tem, tu tylko proszę o informację, by nie robić "bałaganu"

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Auruś Ty wiesz, że ja się już doczekac nie mogłam właśnie tego....więc posyłam na pw odpowiedzi, z mojej wizualizacji ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

OK, to dziś zrobie 2.

Ale już niczego więcej dziś nie ruszę.

Co nie znaczy, że nie wolno pisać odp. na priv.

I proszę nie czytać np. dziś i cały dzień lub 2 kombinować jaka powinna być odp.

A swoją drogą zastanawiam się jak mi pójdzie interpretacja po reiki :roll:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kudlisekola ty już masz, daj znać jak mi poszło,bo sama jestem ciekawa już tak dawno nmie robiłaam ich.

Oczywiście napisz to tu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a i odpisalam i gapa na priv

Tak już poza naszymi prywatnymi pogaduchami moge powiedziać na tym miejscu, że przepowiednia prawdziwa do bólu i do wlasnie o to chodzi.Ja bardzo dziękuję i polecam innych na pozwolenia zajrzenia we wlasne wnętrze. Ważne tak jak Aura napisala, spontaniczna odpowiedź bez zbytniego zastanawiania się, bez kombinowania :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Muszę przyznać, że na priw bardziej się otworzyłaś za co ci dziękuję.

Upewniłaś mnie w tym, że muszę polegać zawsze nas intuicjii i chodzić intuicyjnie - staram się ale czasami, szczególniwe gdy coś wydaje mii się za piękne robię sobie na przekór, a skótki po tem niejednokrotnie są opłakane.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
:lol::lol::lol::) dzięki wielkie raz jeszcze ,a tak uzupełniajac wiadomość na priw.to to ze bede miała mnóstw roboty zawsze ostatnio sama powiedziałam przyjaciółce :lol: więc przepowiednia prawdziwą się okazała :)jak najbardziej
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kochani, przepraszam, teraz nie zrobie wam przepowiedni (chyba do środy).

Za opóźnienie przepraszam ale to czas zabaw więc nie będę "mieć głowy" :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przetrawiłam, pomyślałam. W sumie troche się zgadza, a przyszłość nie mi oceniać, prawda? W sumie idealizowanie. Nie wiem, faktycznie może jestem za młoda? :D

Ale generalnie sporo mam do przekonania się :lol:

Dziękuje :lol:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Auro dziękuje bardzo serdecznie.Przepowiednia bardzo trafna.Dzięki za poświęcony czas

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Potwierdziło się oficjalnie,że to był mój błąd.Wtedy myślałam,że czeka mnie szczęście ale.....................dziękuje za rade i serdeczność

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.