nula

Gwiazdy, karta sim i kotlety

3 posty w tym temacie

W sumie to był taki zlepek snów, pamiętam tylko pewne obrazy.

Najpierw jakiś statek czy miejsce nad morze. Znajoma pokazywała mi gwiazdy, tłumaczyła, ze powinien tu gdzieś być Wielki Wóz, pamiętam, że szukałam gwiazdy polarnej. Potem gwiazdy jakby się rozmazywały.

Następnie dostałam list z sieci PLUS, a w nim 4 lub 6 kart sim z typu 36,6 (to podsieć PLUSA). Pamiętam, ze na kartach były różne wartości, 4,5 lub 5 zł, 9 zł, 18 zł, dalej nie pamiętam. Czułam się tak, jakby ktoś chciał pomóc mi w problemach. Zastanawiają mnie te liczby, zwłaszcza 36,6, mam tel w PLUSie, ale nie w sieci 36,6.

Potem mój ojciec smażył mięso. Kawałki były na talerzu, dołożył do tych kawałków kotlety. Jeden kotlet z jednej strony był nieco przypalony.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sen po prostu oznacza/pokazuje w dalszym ciągu dążenie do jakiegoś celu, szukasz czegoś co jest dla Ciebie ważne, bliscy próbują Cię wesprzeć, lecz ostatecznie głębiej musisz skupić się na indywidualności.

Co do liczb nie mam pewności, może jakaś zmiana się szykuje, lub po prostu w 36 i 6 mają tańsze minuty i powinnaś pomyśleć o przeniesieniu się do nich? ;)

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zmiany... Pytanie czy na lepsze ...

tam było 36,6, a w PLUSie jest 36i6.

36,6 mnie kojarzy się z normalną, standardową temperaturą człowieka czyli chyba dobrze...

Pozdrawiam i dziękuję

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.