macik889

Powiedz mi skad jestes?

35 postów w tym temacie

A to całkiem możliwe :) albo fajnie byłoby się wybrać na Skrzyczne :) jeszcze tam nie byłam, moooże się wybiorę.

Pozdrawiam jak na razie z woj. opolskiego :p

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wątek Podkarpacie zionie pustką ,aż zimno ;) może tutaj ktoś się zawieruszył ? :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I jeszcze zaraz wyjdzie, ze będziecie sąsiadki pzrez płot

Szepciu szkoda tylko,że za płotem,którego tymczasem nie posiadam nie ma ziemi do kupienia

Syberiuska ja mam Skrzyczne pod nosem i jak zaplanuje wypad to mój ukochany zabiera mnie w wyższe partie,ostatnio jak wymyśliłam Skrzyczne to poszliśmy z 2letnim dzieckiem na Babią i nie wiem kiedy tam w końcu dotrę.

Najśmieszniejsze jest to,że zawsze pokazuje mi widok na Skrzyczne jak mamy jakiś wyjazd a nie chce mu się oglądać widoku ze Skrzycznego,chyba będę musiała sama tam pójść

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi jakoś Babia góra nie podpadła :)

Orientujesz się lepiej jaka trasa jest na skrzyczne? Ja tak sobie zdobywałam bardziej tatry :) to tu, to tam.

Może kiedyś się skrzykniemy na skrzyczne ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To fajnie wiem jak można iść na Skrzyczne jak tylko będzie wiosna to z miłą chęcią idę.

Mój ukochany to też ma hopla na punkcie Tatr,ale tam trzeba mieć wyobraźnie i kondycję a jemu tego brakuje.

Jak kiedyś pojechaliśmy to przez Czerwone Wierchy z 4letnią córką szliśmy zresztą popołudniową porą(bez wielu potrzebnych rzeczy)ale przeżycie nieziemskie.Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i żyjemy :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.