Gość

Prośba, o usunięcie konta

18 postów w tym temacie

Proszę Was, o usunięcie mojego konta.

Czuję, że to czas by już odejść, wiiecie, że chodzę intuicyjnie, a ta mi mówi "zostaw to. już dość"

Szepcie nie bierz tego do siebie, nie jest to zwiazane z twoją osobą, którą kocham, podziwiam za wiedze.

Nie mniej jednak kochani gdyby ktoś mojej pomocy potrzebował, nie odmówie, zawsze mozna na GG. jesli ktoś nie ma nr. może od Kochanej Szepczącej wziąść.

A Ja życzę wam miłej współpracy i dalszego rozwoju forum.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Aura odchodzi? :( :lol:

P.S Dziękujemy wszyscy za dzielenie się Twoją miłością ;) Czekamy na Ciebie !

Dziękuję za te słowa, choć co niektórzy z forum (1 os.) zarzuca mi, że na pokaz, a mi zwyczajnie nie chce się toczyć "wojen", więc niech każdy w swoim sumieniu rozważy czy na pokaz czy nie. Ja wiem jaka jestem i nie mam przymusu udowadniania nikomu jaka jest prawda.

Nikt nie znajdzie w sercu drugiego człowieka tego czego nie ma w swoim.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie przejmuję się, tylko nie czuję potrzeby udowadniania, tak czy tak komu mam pomóc temn mnie znajdzie i pomogę.

A nikt nie będzie sobie mną podnosioł statystyki w uprzykszaniu innym świata.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aura, jak Cie trzepne w tylek ;)

słuchaj, pomysl w inny sposob. To, że ktoś Cie krytykuje bądź atakuje to jest wynik czegoś. Pomyśl. Może to ma jakąs ukrytą prawdę w Tobie?

A może jej wlasnie nie ma ? a Ty kobieto tu bądź bo jak widzę jesteś tu wielu ludziom potrzebna ;) a to, że się z tym Panem nie lubicie, można jakoś obejść :lol: już ja nad tym pomyślę ;P

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja dołaczam do grona tych którym jesteś potrzeba i nie wyobrażam sobie forum bez Ciebie,bo to tak jakby forum stracilo dobrego ducha i nie mam gg żeby Cię zlapać jak mi źle to zawsze wiem,że tu jesteś...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słonce czuje że to chwilowe ,nie jesteś mi i innym tu na forum obojętna, bardzo się cieszyłam jak Tu do nas dołączyłaś i proszę o danie sobie czasu ;)

P.S.Auro Kochanie zostawiłam wiadomość na tym nieszczęsnym gg .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też bardzo lubiłem Aurę, ale to decyzja Jej intuicji i trzeba to uszanować :( Chociaż ciężko :(

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ale to decyzja Jej intuicji

O pewnych sprawach nie będę pisać na forum - może sama Aura sobie tego nie życzy .

P.S.Aura czekam na Ciebie na gg ,koniecznie chce z Tobą porozmawiać .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lukowie kochani, wiecie co?

Może nie usuwajcie mojego konta, a dajcie mi bana - w razie czego zawsze będzie można go zdiąć.

Słówko do Syberiusa czy jak tam się zwieszHB zastanów się czy dorosłeś do moderowania i czy rzeczywiście zależy ci na dobrze forum.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprawa wyjaśniona ,uważam ją za zakończoną i tym samym zamykam wątek .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.