Szept

EzoDAr blog o mnie i mojej drodze

7 postów w tym temacie

Serdecznie zapraszam na mój blog:

http://ezodar.blogspot.com/

Blog ma na celu przybliżenie szerszemu gronu osób systemu uzdrawiania energetycznego Reiki. Ale nie tylko.

Od dłuższego czasu zajmuję się też szeroko pojętym rozwojem duchowym i tym, którzy są zainteresowani praca nad sobą i rozwojem wewnętrznym, pragnę przybliżyć swój punkt widzenia w tym temacie. Mam nadzieję, że część z Was zechce skorzystać z mojego doświadczenia i zdobytej dotychczas wiedzy, wyciągając coś dla siebie.

Liczę też, że podzielicie się ze mną uwagami, komentarzami i doświadczeniem własnym. Bo przecież najlepiej się uczyć od siebie nawzajem.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szepcząca gratuluje pięknego bloga , nie dość że tematyka piękna to jeszcze szata graficzna świetna ,bardzo mi się podoba i dobrze się czyta :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo dziękuję Domi iz apraszam częściej. Wciaż nad nim pracuję ale bardzo dziękuję za miłe słowa

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja może przerwę tę dobrą pase i powiem coś negatywnego :) Nie wiem czy to tylko u mnie ale trochę wolno chodzi...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przedstawiam, kilka zaledwie postaci anielskich, także tych, które upadły, oraz pojęć związanych z aniołami. Wszystkie one pochodzą z książki Gustawa Davidsona „Słownik aniołów w tym aniołów upadłych” wydanego nakładem wydawnictwa Zysk i S-ka w 1998 roku. Jest to rzetelne kompendium wiedzy o aniołach, demonach oraz istotach związanych ściśle z aniołami.

Autor nie poprzestaje tylko na Biblii, ale sięga także do mitów i legend, oraz pism hebrajskich, kabalistycznych, okultystycznych, islamskich, chrześcijańskich, gnostycznych, a nawet literackich. Dzięki czemu możemy poznać anioły (i nie tylko je), w bardzo obiektywny i szeroki sposób. Dotyczy to zwłaszcza znanych nam postaci archaniołów i aniołów, o których może się okazać nie wiedzieliśmy wszystkiego.

http://ezodar.blogspot.com/p/anioy.html

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.