_Domi_

Czy doświadczyłeś/aś kiedyś na sobie OOBE

28 postów w tym temacie

Zachęcam do wypełnienia ankiety .

sen.jpg

Źródło zdjęcia :http://www.oobe.waw.pl/s_sen.php

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie jestem pewny czy to bylo OOBE, ale świadomie nie widzę póki co powodu, aby tam wchodzić, ponadto brakuje mi wiedzy nie ten temat a ja lubię być na wszystko przygotowany :ugeek:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
lubię być na wszystko przygotowany :ugeek:
Tak , ja przygotowana nie byłam , co inne jeszcze, wtedy nie miałam nawet pojęcia co się dzieje -to było parę lat temu , po wszystkim byłam jedynie świadoma tego że wyszłam z ciała i obserwowałam dom ,rodzinę (w biały dzień) ale gdy zauważyłam siebie na łóżku to była masakra i ta chwila dojścia do siebie , niby błyskawiczna ale moje ciało nie wyrabiało i te emocje .
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm... Ja chyba nie miałam. Moze kiedyś. Lubię mieć zawsze pewłna swiadomość więc OOBE jakos mnie nie ciagnie. Nie mniej parenaście lat temu chyba coś podobnego "zaliczyłam". Teraz wole zwyczajne wyjscia w astral jelsi juz musze tam wejść i podróże szamańskie

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak do tej pory miałam dwa wyjścia spontaniczne i jakoś nie cche tego powtarzać. choć przyznaję ciekawe doświadczenie

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jechałem autobusem wpatrując się w rolniczo-leśny krajobraz mijanych małych wiosek. Nawet się nie zorientowałem kiedy stałem na obserwowanym przeze mnie polu i gapiłem się na patrzące na mnie ciało w autobusie. Kiedy zorientowałem się co się dzieje szybko wróciłem.

Było to półświadome. Wiedziałem co robię choć nie bardzo wierzyłem że się da.

Hmmm, to teraz chyba coś juz wiem wink.gif

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo dawno temu,jak bym unosił się nad łóżkiem. Wtedy nie miałem pojęcia co to było.

Teraz wydaje mi się że to mogło być coś takiego

Technika transowa Wchodząc w trans i zapominając o ciele, można osiągnąć wrażenie opuszczenia ciała. Polega to na wprowadzeniu się przez śniącego w głęboki trans (np. przez techniki autohipnotyczne, autosugestię, afirmacje) i skupienie się tylko i wyłącznie na wrażeniach wewnętrznych, omijając wrażenia zewnętrzne (cielesne). Ignorowana fizyczność zostaje w końcu zapomniana przez śniącego, co po pewnym czasie wprowadza w stan paraliżu, z którego łatwo można osiągnąć OOBE podnosząc się sennym ciałem.

Ale nie wywołane w sposób świadomy. Odczucie było fajne :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałam kilkadziesiąt razy, parę lat temu (przez okres jakiś 2 lat). Najpierw spontaniczne - w ogóle wtedy nie wiedziałam co to jest, znajoma mnie dopiero oświeciła, że to może być OOBE. Poczytałam sobie wtedy o tym i zaczęłam świadomie wywoływać ten stan.

Ogólnie - klasyka - paraliż przysenny, hipnagogi, zgrzyty i szumy, plus "wyturliwanie" się z ciała. A potem najczęściej OOBE połączone z podróżą astralną. Później przestało mi się chcieć, chyba poczułam, ze nic więcej już z tego dla siebie nie wyciągnę i zaprzestałam.

Edytowane przez Angeluss
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam OOBE każdemu, jeżeli ktoś szuka metody to odrazu wrzucam linki

http://www.swiadomesny.pl/artykuly/opuszczanie-ciala/oobe-metoda-transowa.php <<< Metoda wg Ashwalkera, dosyć popularna w internecie.

http://www.swiadomesny.pl/artykuly/opuszczanie-ciala/oobe-kurs-roberta-monroe.php<<< Kurs najsławniejszego OOBEnauty R. Monroe oparty na jego książkach

Edytowane przez Fisiek
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm mnie sie ostatnio przydarzają spontaniczne OObe ale już bez tych przykrych fizycznych dolegwliwości.... Zastanawiałam się dlaczego? :mysli: Nie pracuję nad tym, nie wysilam się a mimo to podróżuję krótko ale jednak....

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a Vanilia jak objawia sie Twoje oobe? Bo duzo osob myli sen bycie w astralu z takim innym czyms jak OOBE i sen świadomy itp itd..

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kilka lat temu byłem nawet na takim kursie, gdzie uczono w jaki sposób wywołać OOBE.

Niestety , ale jak dotąd nie udało mi się tego zrobić.

P.S. no może na ułamek sekundy

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hm w taki sposob, że widze swoj pokoj jest wszędzie ciemnoi, jest to jakby lagodsne przejsie ze snu zwykłego do podróżowania. czasem czuje i widze jak wychodze z ciala czasem tylko widzie. Ten ostani sen o wudzeniu czyjejś twarzy byl najmociejszy w przekazie...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kilka lat temu byłem nawet na takim kursie, gdzie uczono w jaki sposób wywołać OOBE.

Niestety , ale jak dotąd nie udało mi się tego zrobić.

P.S. no może na ułamek sekundy

Nie martw sie nic nie tracisz. :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie martw sie nic nie tracisz. :)

W tej chwili już mi na tym tak nie zależy, jak kilka lat temu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I dobrze,

Osobiście wolę inne formy podróży, np podóże szmańskie czy transy wizyjne niż OOBE, a i dowiedzieć się mozna więcej

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

OOB jest treniniem duchowym w opuszczaniu ciała materialnego przez ducha -siebie samego (człowieka wewnętrznego ).

Żeby mieć wprawę w tym ,kiedy naprawdę będziemy opuszczać swoje ciało podczas tzw. śmierci .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi się chyba zdarzało kiedy byłam dzieckiem,potem nastolatką.Wtedy nie wiedziałam co jest grane.

Pamiętam jak spałam z mamą,bałam się co się stanie jeśli mama się obudzi i zobaczy że unoszę się nad łóżkiem.

Zazwyczaj zdarzało mi się to nad ranem.Chce po prostu wstać z łóżka a tu się okazuje że zapomniałam własnego ciała.Nie miałam pojęcia czemu tak się dzieje,myślałam że jest ze mną coś mocno nie tak.Na to że wyszłam z siebie wpadłam sama,bo to się po prostu czuje,wiem że fruwałam pod sufitem mojego pokoju nie raz.

Kiedy mój pradziadek zmarł czułam że nadal jest w domu,bardzo chciałam go zobaczyć,pogadać...i wyszłam z siebie,rozmawiałam z nim,ale to dłuższa historia i nie na temat.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fakt, dzieciom chyba przychodzi to naturalnie... Jednak moje wspomnienia z dzieciństwa związane z tymi zdarzeniami nie są do końca miłe: widywałam bardzo złe rzeczy.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Owszem, doświadczam, tak regularnie, że to już przestało być sensacją.

@Izabela, ja się baardzo prędko nauczyłem BHP.

Z konieczności...

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie pamietam czy jako dziecko przezywalam OOBE, ale bardzo intensywnie dzialo sie to, gdy bylam nastolatka. Doslownie co noc kilkakrotnie wywalalo mnie z ciala. Nagle bylam np. pod sufitem i widzialam siebie z gory.

Bylam wtedy na etapie ogromnej religijnosci i sytuacje te laczylam z demonicznymi atakami na moja osobe. Takze modlitwa i powrot do ciala, z mniejszymi lub wiekszymi turbulencjami. Tzn. powrot do ciala polaczony byl jakby walka z czyms, nie byl latwy i musialam wyterzyc cale swoje jestestwo, zeby tam wrocic.

Potem lata cale nie mialam OOBE. Od jakiegos roku ponad znowu dosc czesto je mam. Kilka razy udalo mi sie nawet swiadomie wyjsc z ciala. Wyjscie bylo gladkie, ale daleko nie latalam. Powrot wiazal sie z pozniejszym bolem glowy.

Takze tak mniej wiecej to wyglada u mnie. Nigdy nie zastanawialam sie nad tym i nie traktowalam tego jako cos, co trzeba koniecznie przezyc.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.