_Domi_

Ankieta . Czy zdarzyło Ci się mieć sen proroczy .

22 postów w tym temacie

Jeśli zdarzyło Ci się mieć sen proroczy, to czy był on symboliczny ,czy był odbiciem dokładnym tego co się wydarzyło , czasem bywa że doświadczamy Déj? vu i mogą być to wspomnienia ze snu czego nie jesteśmy w danej chwili ocenić, a jeszcze czasem mamy odczucie Déj? vu po raz któryś tam -drugi,trzeci itd...

Zachęcam do wypełniania ankiety i dzielenia się własnymi snami i spostrzeżeniami na temat snów proroczych .

prorocze_sny_2.jpg

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie symboliczny ale dokładnie wiedziałam co sie stanie i jak go zinterpretować. Dotyczył egzaminu w szkole, ale widizałm w nim szczury, które zabijałam. Były trzy a ja waliłąm je młotkiem. I rano wstałam i stwierdziłam, ze zdam egzamin i jak nigdy będą 3 pytania (a facet zawsze dawał dwa). I dostałm trzy z czego to 3 było trudne i miałąm problemy, a we snie włąśnie 3 szczura musiałąm parę razy młotkiem :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja również napisze , miałam sny dokładnie w przełożeniu na późniejsze realia , miewałam też takie z elementami typu ; przedmioty pojedyncze ,ludzie, krótkie zdarzenie .

Zdarzały mi się też sny w których ja miałam pewne zdarzenia lub byłam gdzieś , miałam coś na sobie itp. a w rzeczywistości widziałam to u osób trzecich np. sen w którym miałam ubrane białe trampki (wysokie) i siedziałam na przystanku , na drugi dzień siedziałam obok dziewczyny która miała moje trampki ze snu , kolejny przypadek snu -wtargnęłam na ulice ,ale byłam na pasach , auto pokazało mi się nagle i zatrzymało z piskami ,na drugi dzień taka sama sytuacja , z tym że ja byłam pasażerem auta które hamowało ,dziewczyna jakaś wyszła nagle na pasy ,było hamowanie z piskami.

Symboliczne sny również mia lam ale tu temat nieskończony mógłby być.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

najczęściej zdarzały się mi sny prorocze, które później znajdowały dokładne odzwierciedlenie w realu... o symbolicznym znaczeniu również, ale nie za często...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak mialem tak 6-10 lat to dosc czesto mialem prorocze sny, widzialem rozne miejsca, ludzi, zdarzenia, ktore po jakims czasie niemal dokladnie nastepowaly w rzeczywistosci, stad byc odczucie nie raz 'deja vu' gdy takowego snu nie pamietalem, lecz go czulem gdzies w glebi, ze juz w takim miejscu kiedys bylem. Teraz jakos nie mam takich 'bezposrednich' snow, raczej symboliczne.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bywają czasem.. kilka dni przed katastrofą samolotu prezydenckiego śniło mi się, że na podwórko u mojej babci zwożą trumny z trupami i było ich bardzo dużo, ale żadna z tych osob nie byla spokrewniona ze mna biologicznie, niemniej ustawiano je w rzędy.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czasami miewam sny,które potem stają się rzeczywistością.

Super jest kiedy są pozytywne ale czasami są takie,których strach się bać i ................na szczęście rzadko są takie sny,które się sprawdzają :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a prorocze i te po przyszłosci to sie jakos łaczą?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie o sen proroczy i sny podróze po przyszłosci

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

często miewałem sny prorocze a tyczyły się często duperelów a czasem spraw ważniejszych. zazwyczaj działo sięwszystko tak jak we śnie tylko w innym otoczeniu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja miałam chyba dwa razy sen proroczy: raz śniło mi się, że skradziono napis z nad wejścia do obozu w Oświęcimiu, następnego dnia okazało się, że faktycznie go skradziono. Następnym razem przyśnił mi się głos Szatana ( jakoś wiedziałam, że to ma by jego głos), który mi obwieścił : " Ich dwoje i ta czarownica". Pomyślałam sobie, że mój obecny wtedy chłopak ma kogoś oprócz mnie. Niedługo potem okazało się, że faktycznie tak jest.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja opowiem najbardziej niesamowity sen jaki miałam byłam wtedy 26letnią dziewczyną i nieszczególnie chciałam mieć dzieci,męża,czułam,że jestem za młoda ale pewnej nocy przyśnił mi się dziwny sen..........

Byłam w pracy wykonywałam swoje codzienne obowiązki w tym śnie patrzyłam na siebie samą wyglądałam na smutną i grubawą ale nie wiedziałam dlaczego nagle przeszłam do swojego ciała(tak to odczułam) widziałam przed sobą duży brzuch i wiedziałam ,że jestem w ciąży natomiast obrączkę miałam na prawej ręce niby nic,ale ja w tym śnie po prostu wiedziałam,że jestem sama stąd ten snutek.

Sen się sprawdził mniej więcej za pół roku od tamtego czasu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No więc hmmm... :D

U mnie sny prorocze mogą być symboliczne, albo dosłowne i chyba nie ma w tym nic dziwnego :p

Czasami mam po prostu wrażenie że odbieramy we śnie w większym stopniu impuls energetyczny wysłany z przyszłości.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W moim przypadku jak moj tata zmarły mi sie sni,to znak ze cos nie miłego sie wydarzy,zreszta tak miałam ostatnio.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja mam sny symboliczne, kolorowe i tylko takie mi sie snia..pamietam je wszystkie bo mam ich malo ale dotyczna moich konkretnych problemow, watpliwosni lub pytan....i to jest odpowiedz poranna na moje przed snem zapytanie......

Ale raz jeden snil mi sie Wroclaw( wiedzialam w tym snie ze to Wroclaw), w ktorym o dziwo nigdy nie bylam i widzialam powodz, zniszczenia, placz, cale rodziny bez domow..sniac unosilam sie a mam lek przestrzeni tak wiec mialam mrowki w stopach i wiedzialam ze lece i jestem nad tym..( jak sie obudzialm bylam zmeczona i spocona)

Pare dni pozniej spora czesc kraju byla zalana woda i Wroclaw tez..poszukalam na necie zdjecia i znalazlam to miejsce, ktore widzialam...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Parę razy coś przewidziałam, ale w snach to może ze 2-3 razy. Przywiązuję większą uwagę do swoich odczuć bo są dla mnie wiarygodniejsze niż sny. W śnie przeczułam śmierć. Dziś z odległości czasu wiem, że czułam to poza snami ale nie chcialam się do tego przyznać sama przed soba więc ukazało się w snach.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Częściej chyba mi się to zdarzało jako dziecku, aczkolwiek teraz też. Nauczyłam się też trochę o symbolach, które pojawiają się w moich snach i potrafię później pewne rzeczy przewidzieć.

Nowością są dla mnie sny, w których leczę ludzi, zajmuję się przygotowywaniem zwłok do pochówku, no ogólnie pomagam przejść ostatnią drogę. Zdarza mi się to teraz co jakiś czas i czuję silny związek z tymi snami, a na medycynę się nie wybieram :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, seawitch napisał:

Częściej chyba mi się to zdarzało jako dziecku, aczkolwiek teraz też. Nauczyłam się też trochę o symbolach, które pojawiają się w moich snach i potrafię później pewne rzeczy przewidzieć.

Nowością są dla mnie sny, w których leczę ludzi, zajmuję się przygotowywaniem zwłok do pochówku, no ogólnie pomagam przejść ostatnią drogę. Zdarza mi się to teraz co jakiś czas i czuję silny związek z tymi snami, a na medycynę się nie wybieram :D

To proroczy sen , gdzie  mówi ci twoja wyższa jaźń /ja / nad-świadomość  o tym że masz dar medium spirytualnego - 

Medium (łac. 'pośrednie' r. nij. od medius 'pośredni') – termin z zakresu spirytyzmu oraz spirytualizmu określający osobę potrafiącą ustanowić połączenie pomiędzy duchami, duszami albo innymi nadprzyrodzonymi siłami a światem realnym. Zgodnie z tą teorią osoba będąca medium jest kanałem umożliwiającym połączenie ze światem paranormalnym, by sprawdzić co się w nim dzieje, lub uzyskać jakieś istotne informacje. Istnieje kilka różnych typów medium. Często są to osoby, które (jak twierdzą) doświadczają wizji albo fizycznego i/lub psychicznego kontaktu z siłami paranormalnymi. Inne utrzymują, iż duchy przejmują kontrolę nad ich głosem i mową których używa do przekazywania wiadomości. Kolejne osoby przekonują, że potrafią skłonić duchy do manifestacji swojej obecności, na przykład poprzez telekinezę.

Kontakty ze zmarłymi lub innymi siłami nadprzyrodzonymi są zakorzenione do bardzo dawna w wielu wierzeniach na całym świecie, między innymi szamanizmie, mitologii greckiej, voodoo, umbanda, birmańskim kulcie natów, judaizmie (wróżka z Endor 1 Sm 28, 7) i New Age. Rozkwit działalności medium przypada na XIX wiek, jednak w wyniku szeroko zakrojonych badań, które podważyły ich prawdziwość, spirytyzm utracił wiarygodność i co za tym idzie popularność. Po dziś dzień nie udało się potwierdzić w ani jednym przypadku paranormalnych umiejętności osób podających się za medium. Nie przeszkadza to jednak zwolennikom teorii istnienia komunikacji ze światem astralnym, obecnych wśród przedstawicieli wszystkich kultur na całym świecie.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Medium_(osoba)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.