Gość

Prośby o modlitwe

26 postów w tym temacie

Witamy, jako że brakowało tego typu wątku na tym forum postanowiliśmy zaoferować się ze swoją pomocą.Stempel i Laurycy mają doczynienia z modlitwą od dłuższego czasu i efekty mają bardzo dobre jeśli chodzi o poprawe stanu emocjonalnego u innych osób.Ja dopiero rozpoczynam przygode może nie z modlitwą ale wysyłaniem miłości, kosmicznej energii .W naszej pomocy nie będziemy korzystać z żadnych zaklęć czy rytuałów magicznych, nie prosimy żadnych istot czy bytów o pomoc, poprostu czysta miłość która zawsze trafia do celu i jest wykorzystywana w najbardziej optymalny sposób.Jest to jednorazowa pomoc ktora ma na celu wspomóc osobe w odzyskiwaniu kontroli nad swoimi myślami, emocjami a przez to nad własnym życiem.W żaden sposob nie ograniczamy wolnej woli danej osoby, nie zakładamy żadnych blokad.Jesli osoba bedzie chciała spowrotem wrócić do starego życia, nie będzie miała z tym najmniejszych problemów.Na początku chcielibyśmy skierować swa pomoc do osób w złym stanie psychicznym. Jesli efekty będą conajmniej dobre, w przyszłosci planujemy rozszerzyc wachlarz usług ;).Podchodzimy do tego przedsięwzięcia naprawde profesjonalnie i mamy nadzieję że uda nam się usatysfakcjonować już pierwszych chętnych i zdołamy podziałać dłużej w tym wątku. W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę pytać.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za dobre chęci. Szczera miłość wysłana do innej osoby, czy to w formie intencji, czystej miłosci czy modlitwy, jest w cenie zawsze. dzięki za ten temat.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja się dopisze z moim małym waszym doświadczeniem :)

Otóż wiem że działacie bo mi pomogliście, tak czy nie? Aniołki! :p

Mmmm... I jeszcze co by dodać?

Dziękuje pięknie! :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kwestia znalezienia potrzebujacych, ktorych z reguly nie brakuje. W tym temacie jednak jest ich brak :) :) Moze warto bylo by ten watek przerzucic z... kafejki i na luzie na cos bardziej odpowiadajacemu dla tego tematu?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tutaj jednak wszyscy sa szczesliwi ... wracamy na ezoforum :)

Mowisz za siebie, ja narazie zostaje :p chociaz i tak staramy sie dzalac tam gdzie trzeba xD

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i jeszcze dla wszystkich dzieci o których niewiemy a borykaja się z samotnościa brakiem ciepła rodzicielskiego ,tych małych stworzeń których nikt nie przytula ,głaszcze ,kocha ,tych wszystkich które są byc dziecmi a zostaje im to zabrane .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poniewaz trace nadzieje na pomoc ziemska, prosze o modlitwe w intencji zdrowia...lecze zatoki od 18 kwietnia, 30 dni w szpitalu, 8 antybiotykow, w tym zastrzyki, kroplowki, inne leki...teraz strasznie mam zagrzybiony organzim...chudne w oczach...wczoraj mialam takie leki, ze dopiero po 2 prochach sie uspokoilam...dlaczego nadal ta ropa zlazi?co sie dzieje?moze to cos powaznego...itp...siegam pomocy Sil Wyzszych bo trace nadzieje na pomoc tutaj...jak jutro nic w wymazach nie wyjdzie, to ja nie wiem...moze z jednej strony leczyli antybiotykami, z drugiej tak zagrzybili mi orgaznim, ze ma to wplyw na zatoki?nie mam pojecia...jedno jest pewne, mam wrazenie usychania...jakby cos wypompowywalo ze mnie zycie...na opuszakach palcow porobily mi sie dziwne zmarszczki...ubywa mnie, zzera takie mam mysli...niedlugo zwarjuje...

Dlatego prosze o modlitwe skierowana do zrodel milosci, Najwyzszego, Archaniolow.

Z gory dziekuje

Ela

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.