Cielo

koniec swiata

4 posty w tym temacie

dzis mialam bardzo straszny sen....snil mi sie koniec swiata

czyli tzn przebiegunowanie o ktorym tak glosno

snilo mi sie ze woda zalewala cale moje mieszkanie, ja razem z rodzina i inni ludzie uciekalismy na gore budynku.po drodze widzialam ludzi ktorzy sie modlili..odpowiadalam im ze za pozno juz na modlitwe i usilnie bieglam dalej.....pozniej gdy woda doszla juz na ostatnie pietro jakims cudem tratwa pod nas pdplynela, mi z ledwoscia udalo sie na nia wejsc bo tak jakby sie z niej zeslizgiwalam...zatrzymalam sie tuz nad jej rogiem :lol:

bardzo dziwny sen......pozniej snili mi sie ludzie, ktorzy mieli liste osob ktorym uda sie przezyc..mnie na niej nie bylo...w snie wiedzialam ze umre za 2 dni :lol:

obudzilam sie z godzine nie spalam..pozniej zasnelam i sen ciagnal sie dalej :lol: ze statkiem zostalismy "odpawieni" do nowego swiata :o :o :o

i juz mowie ze filmu nie ogladalam, nie czytalam nic o tym skad taki sen?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałam podobny sen, ale noc z piątku na sobotę ,ziemia zmieniła obrót ,słońce świeciło o 21:00 jak o 12:00 gdy tylko anomalie pogodowe ustąpiły ,potem słońce spadło za ziemie co tłumaczył nagłym obrotem ziemi ,potem wróciło słońce mniej więcej na godzinę 16:00 czasu letniego i tak świeciło długo , słyszałam intuicje która mi kazała iść w pewne miejsca , ginęło dużo ludzi i wszędzie była woda ,dziwna woda , też miałam odczucie jakiegos zapisu wybrańców -tyle mam do powiedzenia .

Nie umieściłam snu do interpretacji , po prostu nie mogłam się oprzeć by nie odpisać .lovely mam nadzieje że się nie gniewasz .

.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm

Zależy jak na to spojrzeć. Jeśli chodzi o mnie tego typu sny traktuję ostrożnie, gdyż nie wszystko można wytłumaczyć dosłownie.

Powiem jakie jest moje zdanie na ten temat. Otóż tego typu sen wg mego myślenia jest zjawiskiem kiedy cos sie dzieje w naszym zyciu niedobrego, chaos, nieuporządkowanie. Pozatym mma wrażenie że pewna gwałtowan zmiana w Twoim życiu może wszystko odwrócić do góry nogami.

Tak to widze:)

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.