Szept

EzoChata

291 postów w tym temacie

Na Odyna, zapomniałem :lol:.

Ezodarzowi (ee?) uczestniczy niechaj wiedzą, iż na kolejny Open House można przynieść trochę książek ezoteryczno-okulstystycznych (albo nawet jakieś UFO czy konspiracje jak ktoś chce), na wymianę.

Szczegóły w styu "jak to koordynować" by nie targać niepotrzebnych rzeczy przygotuję wkrótce, póki co tylko wiedzcie, że będziemy coś takiego na OH robić. Bo każdy z pewnoscią ma ksiązki, które już mu nie są potrzebne, a poczytałby coś nowego - warto więc się wymienić.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na Odyna, zapomniałem :lol:.

Ezodarzowi (ee?) uczestniczy niechaj wiedzą, iż na kolejny Open House można przynieść trochę książek ezoteryczno-okulstystycznych (albo nawet jakieś UFO czy konspiracje jak ktoś chce), na wymianę.

Szczegóły w styu "jak to koordynować" by nie targać niepotrzebnych rzeczy przygotuję wkrótce, póki co tylko wiedzcie, że będziemy coś takiego na OH robić. Bo każdy z pewnoscią ma ksiązki, które już mu nie są potrzebne, a poczytałby coś nowego - warto więc się wymienić.

Czytałam juz w innym miejscu i pomysł mi sie podoba, poszukam czy coś mam, choc wyznam bez bicia, że nie lubie się rozstawac z ksiazkami, bo w zasadzie do wielu wracam od czasu do czasu.

Ale obiecuje półki przeglądnąć.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przyjedź koniecznie, juz teraz rozplanuj tak abyś na te kilka chwil dotarł.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rowniez postaram sie przybyc...;] czy to bedzie 21 stycznia czy moze troche pozniej np poczatek lutego? Osobiscie preferowalabym ta druga mozliwosc ze wzgledow na przylot do Polski..

Edytowane przez tribalbellydancer
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety dziewczyny, to już ustalone i zaklepanena 21. Ale jak coś zdamy relację dokladną.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

eeee tam relacja ....to nie to samo dry.gif

w dzień babci mówicie?hmmmm no to może poznańska babuszka sie wygramoli z miasta i pojedzie na peryferie :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

prawdopodobnie bedę mieć urlop na te dni ale nie gwarantuję bo musze się jeszcze skonsultować z przełożonątongue.gif Ale jak coś dam znać i może będzie chleb i sól:P

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kochani, śpieszę z informacjami.

Primo jest takie, że daty spotkań ustala się na Open House'ach z góry na kolejny miesiąc - to się sprawdziło w praktyce, zaś gdy datę ustalało się z dnia na dzień, to nic z tego nie wychodziło. Tutaj jestem więc dyktatorem i jak mówię, że 21 stycznia, to 21 stycznia do jasnej kociej mięty :oklasky:.

W Nalandzie spotkanie zaczyna się o godzinie 16:00, można oczywiście wpaść wcześniej. Dykatora-mnie poznać można po czarnej czapeczce z daszkiem, prawdopodobnie usadowię się na kanapach z samego tyłu Nalandy.

Przypominam adres, plac Kościuszki 12.

Secundo jest takie, że Vanilie proszę przyciągnąć choćby siłą, tak samo i Vana.

Po trzecie, zawsze na spotkaniu można wnioskować o spotkanie nie w piątek, ale sobotę dla przykładu - jeżeli większość uczestników nie będzie miała nic przeciwko, to jak najbardziej można termin kolejne spotkania ustalić na weekend.

W kwestii sprawozdań no to trzeba mi będzie pomyśleć, bo się nam Open House'y rozrastają :).

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja mówię, ze Vanilię i Tomka zaciągnę na bank, juz potwierdzili,. Będzie też Phoen i Amethyst, może też pewien szaman Asus ale to 50/5o%. No oczywiście też ja. Być moze Radek. Nie wiem jak Radunia. Ale z Londynu przylatuje też Tribal i moze będzie Shimmy, wiec trochę osób sie zjawi. ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja już nie mogę się doczekać! :) zapisane, zarezerwowane w kalendarzu od dawna ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wow, super, to mamy od nas tak:

1. Szepcząca

2. Tomek

3. Vailka

4. Phoen

5. Radunia

6. Tribal

7. Ametyst

plus

8. Radek, - prawdopodobne

9 Asus - prawdopodobne

Super

I Wojtek oraz ekipa z drugiego forum ta nie wspólna ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jade autobusem juz rano i wracam w sobote rano,

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jedzie autobusem ale trochę później

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uff :oczko:. Open House był udany i to jak w miętę strzelił :w00t:.

W wielkim skrócie: szepcząca opowiedziała o runach, potem zaś Amethyst zdradził trochę sekretów kart Tarota, po czym wywiązała się krótka dyskusja. Następnie po przybyciu Królewny Śnieżki zeszliśmy na temat Reiki i Energetyki, by potem zebrani zaczęli rozmawiać między sobą na różne tematy. Była i nauka czytania z chakr, i mikro-dyskusja o Zen i rozmowy o energetyce, a sama energia płynęła aż miło. No i oczywiście znowu kupa śmiechu :).

Kolejny Open House w tym samym miejscu odbędzie się dnia 12 lutego (sobota) od godziny 12:00 - tematem przewodnim ma być szamanizm + zagadnienia pochodne (pardon Tomku, tutaj już musisz się rozmówić z Szepczącą, ale duchy będą w marcu). Wszystykich spragnionych dobrych energii gorąco zapraszam, ot choćby w celu posiedzenia :).

Z uwagi na porę, zachęcam do likwidacji skarbonki - na miejscu można coś zjeść i wypić, a jesteśmy tam milej widziani, jeśli również dajemy Nalandzie zarobić. A raz w miesiącu chociaż tę herbatkę zamówić można :). Oczywiście nie jest to obowiązek, nikt nikogo nie zmusi.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym chetnie w domu u siebie takie spotkanie zorganizowała,blizej lata:) ale spanie w spiworach bo niestety nie mam tyle łozek:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajnie że wam się udało ,mało jest okazji by usiąść i pogadać poruszając tematy ezo w większym gronie ,a przynajmniej ja tak mam na moim odludziu , ale cóż niebawem może :oczko: na takie spotkanie .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jeszcze nie wiem... :(

ale może uda mi się załatwić by być 12lutego.. się okaże :hahaha:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo miła atmosfera panowala wczoraj, cieszę się, że poznałam kolejne osoby z forum. Energetycznie sie wycieńczyłam, ale to głównie przez brak snu i podróż. Mam nadzieje, że wszyscy sa zadowoleni, a Tomek polubil swojego Merlina :). Napisze wiecej jak sie wyspie w końcu, ale to chyba dopiero jutro bo czeka mnie dzisiaj impreza :hahaha:

Szkoda, ze nie bede na nastepnym zlocie, ale prosze zainteresowanych o ogarnięcie laptopów:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo fajne spotkanie :) już rezerwuję termin na następne.

Cieszę się, że Was spotkałam.

Dziękuję też Tribalbellydancer i Tomkowi za indywidualne konsultacje :hahaha:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.