Szept

EzoChata

291 postów w tym temacie

Moze i ja się załapie.

Od dawna marzy mi się takie spotkanie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

He he, tylko o czym rozmawiać będziemy to nie wiem.

No dobra, nie chcecie miejsc mocy, to proszę o propozycje tematów - ale nie w stylu "ktoś może opowiedzieć o..." tylko "ja się deklaruję do poprowadenia wykładu o..." :).

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja sie na ten raz nie piszę. Ale moze faktycznie ci co chcą przyjsć na ezochate moze wybiorą jakaś terapie czy dziedizne w której czuja sie pewniej i krotko przybliżą czym to jest i z czym sie to je?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

He he, tylko o czym rozmawiać będziemy to nie wiem.

No dobra, nie chcecie miejsc mocy, to proszę o propozycje tematów - ale nie w stylu "ktoś może opowiedzieć o..." tylko "ja się deklaruję do poprowadenia wykładu o..." :).

Miejsca mocy ?

Swietny pomysł a rozmawiać zawsze jest o czym.

Przy dobrym piwku,języki się same rozwiązują.

Uwazam ze takie spotkania pozwalają poznać się blizej.

W najgorszym układzie ,mozna opuscic towarzystwooczko.gif

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miejsca mocy ?

Swietny pomysł a rozmawiać zawsze jest o czym.

Przy dobrym piwku,języki się same rozwiązują.

Uwazam ze takie spotkania pozwalają poznać się blizej.

W najgorszym układzie ,mozna opuscic towarzystwooczko.gif

Tam gdzie sie spotykamy to przy kwasie chlebowym ewentualne :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Haha ,jeszcze do spotkania nie doszło a juz negujesz

Ja się nie upieram co ewntualnie byśmy pili,wsio ryba

I nie musze poznawać akurat Was jesli mam byc postrzegana jako intruz bo tak się czuje czesto nawet tu,na tym forum,po niektórych postach

Ale nie zraza mnie ten fakt.Forum jest dla wszystkich.

Wazne by nie łamać regulaminu a zdanie swoje trzeba miec a nie jak chorągiewka,przytakiwać,przymilać się na siłe.

Owszem,poznając inne punkty widzenia czesto weryfikujemy swoją opinie na jakis temat.

Bo temu słuzą fora i dyskusje.

I takie spotkania tez temu słuzą.

Czesto oceniamy człowieka po tym co pisze a w realu okazuje się ze to skrajnie odmienny człowiek niz sądziliśmy.

Pozdrawiamusmiech.gif

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koral, ja nic nie enguję. "Nalanda" to ksiegarnio vegedajnia, ze swietną wegetariańska kuchnią. Nie widziałąm by tam był alkohol, za to maja świetny kwas chlebowy oraz wspaniałą kawę wg kuchni 5 przemian. Polecam też zupy kremy. Smaczne i sycące.

Co do czucia się jak intruz, to pamięta, że tak naprawdę pewne rzeczy są tylko w nas. Nikt Cię tu jak intruza nie traktuje. jeśli sama się w takiej pozycji nie ustawisz to nie bedziesz się tak czuć.

A na spotkanie jeśli masz mozliwosć to oczywiscie przyjedź. Naprawdę świetni ludzie tam przychodza i zwykle jest bardzo miło.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To do Vanilki pisać, niech wyklad o snach robi :) Mało kto ma do snów takiego czuja jak Vanilka

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak ale to White ma większa wiedzę:) Nie mam ostatnio za dużo czasu więc ja odpadam moze kiedys zrobie wam taki mały wykładzik z warsztatem :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzymamy cie za słowo, nie wymigasz sie teraz :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale to kiedyś czyli w nieokreślonej przyszłosci

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No póki co się nikt nie zadeklarował do prowadzenia. Jakby co to zrobimy spotkanie improwizowane i też będzie fajnie.

A termin - no ludzie, piątek czy sobota? 10 czy 11 czerwca?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tym razem odpadam ale sercem z wami będę

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm... A to może wpadnie Tomek i jakoś tak wszyscy zrobimy sobie warsztaty jasnowidzenia?

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to kiedy bedzie to spotkanie,bo musze wiedziec kiedy wolne wziasc,dwa dni nie dadza :smutny2: ,i ile trwa takie spotkanie,tak mniej wiecej musze sie w domu okreslic,pozd

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak nikt się nie odezwie, to będę dyktatorem i ustalę na piątek, 10 czerwca od 16:00 :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A może by tak 4-5czerwiec? :p hehe :)

są wtedy targi minerałów i jak dobrze pójdzie wybiorę się :) ale nie chce Wam krzyżować planów co do terminu :)

Ustalcie coś i dajcie znać :) ostatni raz będę mogła być we Wro :(

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm jak zwykle się dostosuję, ale przychylam się do propozycji Syberiuski. Późniejszy termin może być dla mnie trudny do zrealizowania, gdyż szykuję się na kursy, które zabiorą mi większość czasu.

Pozdro

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A moze ktoś mieć laptopa z netem i skypem? Plizzzzz :prosi:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

He he, załatwiaj prywatnie, bo tak publicznie to ciężko :).

Póki co to ja załatwiam jakiś konkretny temat na spotkanie.

Przy okazji pomyślałem, żeby wykorzystać coś, co już nie raz się pojawiło na spotkaniach - pytania od uczestników :). W sensie jak już przychodzicie, to przynoście ze sobą ezoteryczne pytania do całej reszty, jeśli chcecie się czegoś dowiedzieć. Z pewnością znajdą się osoby, które będą w stanie na niektóre pytania udzielić odpowiedzi. Warto korzystać z okazji, by się dokształcić w przyjaznym gronie :).

Teraz jednak konkretniej - kto będzie? Radunia, będziesz? Tomka tam szturchnijcie, by się pojawił również.

Co do terminu - no jeśli się uda temat załatwić i prowadzący nie będzie miał nic przeciwko, to może ten 3 albo 4 czerwca dałby radę :).

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Winter a te pytania to spiszcie i sie na forum moze wrzuci, niech i inni coś z tego mają. Ja zaraz do Czesi zadzwonie i powiem,żę ma pilnowac terminu. Mnie nie bedzie tym razem i w lipcu chyba też nie, o ile będzie przed 20 lipca

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proponuję zrobić spotkanie na którym Ci bardziej doświadczeni z ezoteryką, magia, rozwojem duchowym itd. podzielili by się wiedzą i odpowiedzieli na pytania. To spotkanie byłoby bez konkretnego tematu, a dopiero z pytań które by wszyscy zadawali wywnioskowalibyśmy następne tematy. Coś jak spotkania reiki, ale tym razem temat rozszerzony do całości.

Ja mógłbym poopowiadać z Arkiem Ametystem np.: o energetyce, reiki itd., z Asusem o duchach itd.. O magii też mógłbym mówić - o tej z którą miałem styczność.

Popieram takze termin z targami minerałów - zakupiłbym trochę kamieni do moich potrzeb :p

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zapowiada się nieźle, więc będę - termin mi wszystko jedno, może być 4-5 czerwca. dance.gif

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak, na najfajnieszych spotkaniach mnie nigdy nie ma :( a na tych nudnych to... sama się produkuję :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli można się wprosić to też chętnie wpadłbym na jedno z takich spotkań. :D

Edytowane przez llum
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.