Szept

EzoChata

291 postów w tym temacie

Nooo 4 czerwca to i ja będę buszował po tych targach, normalnie nie przepuszczę. Cały dzień mam wolny to kto by się ze mną wybrał na targi a po nich na ezochatę?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupcier mi coś, Syberia wie co i to jest niebieskie :D

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wie, wie, i będzie się rozglądać.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
:piwo: dzieki i te z grysu na gardlo tez :D
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok :D sie dogadamy jeszcze potem jak coś :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sybi to wybierzesz się ze mną na giełdę przed spotkaniem z resztą?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak :) tylko sie ugadamy w konkretnym miejscu :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że od rana, dokładniej dogadamy się w czwartek.

UWAGA !

Jeśli jest ktoś z dojezdnych i chce się wybrać na targi minerałów przed spotkaniem, proszę dać znać. Zbieram ludzi z dworca PKP i PKS o godzinie 12.

Perdo, jeśli chcesz iść na targi to tylko o godz. 12 bo inna nie pasuje niestety :(

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja pójdę z wami jako tępy moloch :D Będę się ślinił i gadał jak Rocky Balboa :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

słuchajcie, ja będę na 80%. godzina 12- 13 mogę byc na hali.Będę z Własnym stadkiem :33_8: więc Sandra szykuj się, księżniczka nadchodzi :lol:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeeeeeeeeeeeeeeeee :D haha ale sie ciesze :* to do zobaczenia jutro :* księżniczką się zajmę jak coś ! :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale wiecie, żebyście za długo tam nie siedzieli na targach - bo od 14 jest spotkanie :p. Co byście nie zapomnieli...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapomnimy i nie przyjdziemy :)

znając to towarzystwo będziemy się świetnie bawić ze soba :D może jakaś anarchia nastąpi? :p

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja wersja wydarzeń na spotkaniu:

Zaczęło się od tego, że o godzinie 11.00 wysiadłem z pociągu na dworcu głównym we Wrocławiu. Miała odebrać mnie z niego Sandra, Monika i Tomek. Na miejscu okazało się, że nikt na mnie nie czeka. Zadzwoniłem do Sandry i zapytałem się ‘Gdzie jesteście? Czekam na peronie’ odpowiedziała mi ‘Wchodzimy na peron, Monika rozkładaj to!’. Po chwili ujrzałem jak dumnie wchodzą z rozłożonym transparentem na którym namalowany był Kubuś Puchatek oraz Prosiaczek i wielki napis „Witaj Kamil”. Po przywitaniu skierowaliśmy się do kiosku po bilety. Następnie Tramwajem numer 2 pojechaliśmy na targi minerałów. Był bardzo duży wybór oraz bardzo doświadczeni ludzie w tym zakresie. Niestety na miejscu Tomek odłączył od nas i nie mogliśmy go znaleźć. Ja, Sandra i Monika postanowiliśmy wtedy kupić dla niego obrożę ze smyczą dla naszego i jego bezpieczeństwa. Po bardzo udanych zakupach spotkaliśmy się z nim przed fontanną gdzie czekał na nas wraz z Agnieszką. Posiedzieliśmy tam jakiś czas i obserwowaliśmy jak brodaty dziadzio popala fajeczkę i pije Browarka. Około godziny 13 wyruszyliśmy ponownie na przystanek tramwaju numer 2. Sandra wtedy opowiadała o tym jaka to będzie anarchia przeciwko wujkowi Winterowi. Była z tego powodu bardzo dumna i zadowolona. O godzinie 13.30 byliśmy w Nalandzie, gdzie rozsiedliśmy się na kanapach. Przeglądaliśmy książki i czekaliśmy na Wujaszka. Upominał nas abyśmy się nie spóźnili a sam przyszedł o godzinie 14.15. Po tradycyjnym witaniu się rozpoczęła się rozmowa. Ja wraz z Sandrą podzieliliśmy się swoimi historiami w ezoteryce. Tomek pomysłodawca tematu niestety nie zabrał głosu z czego Sandra oraz Monika nie były zadowolone. Rozważaliśmy również bardzo ważny temat, jakim jest odnoszenie się „nowego pokolenia” do świata ezo, doszliśmy do wniosku, że większość młodzieży wie o wiele mniej o świecie Ezoteryki. Kiedy zademonstrowałem swoje karty Wujek Wojtek powiedział, że śmierdzą, mimo iż inni byli innego zdania. Wtedy rozpoczęliśmy pracę z wahadłem, zbadaliśmy wiek duszy każdego, oraz jaki jest kolor jego aury. Potem zaczęły się pytania do moich kart. Każda osoba była bardzo zadowolona. Spotkanie zakończyło się o godzinie 17 rozstaliśmy się z Wujkiem Wojtkiem i Adamem, a następnie skierowaliśmy się na dworzec. Po drodze dostałem krwotoku z nosa. Z chusteczką przy nosie wsiadłem do pociągu i przez szybę zaczęliśmy rozmawiać na migi. Po 5 minutach Sandra pokazała mi otwarte u góry oko i zapytała się ‘Dlaczego my nie rozmawiamy?’. Serdecznie się pożegnałem z resztą i pociąg odjechał…

A oto zdjęcie transparentu którym mnie powitali:

996651.jpeg

Edytowane przez Dreamer
3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sybi o ile będziesz na następnym spotkaniu to na pewno będzie wielkie CDN...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ja przepraszam, że jednak się nie zjawiłam, ale niestety moje 20% wzięło górę :beczy: mam nadzieję, że Duch przekazał pozdrowienia ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przekazał, szkoda, że nie mogłaś z nami być. Może uda się następnym razem...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wujaszek niestety nie może jeszcze opisać wrażeń, bo funkcjonuje pod wpływem wczorajszego Maćkowego, oraz dzisiejszego wytrwawnego wina wymieszanego z dobrą szkocką :p. Aczkolwiek było bardzo ciekawie :). I nie zapominajcie: mistrz moderator zawsze przychodzi na spotkanie o właściwej porze :p

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tia, nie wkręcaj nam wałków Wujku, inni mówili, że zawsze się spóźniasz. Jaki przykład nam dajesz? xD

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cóż, jeśli ktoś Ci powiedział, że zawsze się spóźniam, to lepiej nie wymieniaj tej osoby z nicka, bo to trochę świńskie kłamstwo. I zaprawdę powiadam Ci, nie chcesz iść w tę stronę dyskusji.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.