Szept

EzoChata

291 postów w tym temacie

Czas na wpis organizacyjny.

Ezochata we wrześniu - brak terminu, czekam na propozycje sobotnie - 17 albo 24 września, co wolicie? Temat się organizuje.

Ezochata w październiku - 15, 22, 29 października. Preferujemy termin 29 października, bo to najbliżej Halloween, a temat: planujemy omówić różne zagadnienia związane ze świętem zmarłych, duchów, umarłych i tak dalej, od Halloween do Dziadów, od luźnego hamerykańskiego dyniowego podejścia po bardziej poważne, ezoteryczno-okultystyczne elementy.

Piszcie, jakie terminy wam pasują :).

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czas na wpis organizacyjny.

Ezochata we wrześniu - brak terminu, czekam na propozycje sobotnie - 17 albo 24 września, co wolicie? Temat się organizuje.

Ezochata w październiku - 15, 22, 29 października. Preferujemy termin 29 października, bo to najbliżej Halloween, a temat: planujemy omówić różne zagadnienia związane ze świętem zmarłych, duchów, umarłych i tak dalej, od Halloween do Dziadów, od luźnego hamerykańskiego dyniowego podejścia po bardziej poważne, ezoteryczno-okultystyczne elementy.

Piszcie, jakie terminy wam pasują :).

Wrzesień jeszcze nie wiem, ale w październiku sugeruję jednak tydzień wcześniej, ponieważ ze względu na wspomniane sąsiedztwo z terminem "grobbingu" i "halloween" może być ciężko. Podejrzewam, że nie tylko ja nie będę miała wtedy czasu ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra, 22 października to data październikowa. A wrzesień? 24 września pasuje ludziom? :)

Bo jak tak, to ustalam. No dobra, ustalam na 24 września, od 12:00 czy od 14:00 bo to sobota?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Veto! Za Chiny ludowe nie dam rady się rozdwoić, muszę być tego dnia w wawie.

Przypominam, że to też w okolicach Mabon (pogańskie święto) więc niektórzy ludzie mają plany :p

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To może lepiej tego 17 września jak niektórzy nie mogą na 24, ja dam radę przyjechać 17 bo chcę aby było nas jak najwięcej.

Edytowane przez Dreamer
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słuchajcie, doszły mnie słuchy, że wiecie więcej ode mnie odnośnie jutrzejszego spotkania. Więc wpadnijcie do Nalandy tego 17 września od 12:00 i będziecie mieli Ezochatę. Odnośnie tematyki, daję wam wolną rękę. No i bawcie się dobrze :). Wypijcie tam coś normalnego za mnie ;)

Najprawdopodobniej mnie nie będzie, brakuje i czasu i humoru.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

o czym byście nie rozprawiali ja dorzucę swoje 3 grosze i golnę z Wami co tam będziecie ...golić? gulgotać? jak się odmienia 'golnąć'?? :krecka: z innej mieściny :drinking25:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tematem spotkania będzie "Etyka Wróżenia" oraz inne tematy z tym związane. Jeżeli ktoś chciałby skorzystać z wróżby osobistej to ja oczywiście jestem otwarty, znając świat będę trochę czasu przed spotkaniem tak więc serdecznie zapraszam!

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przypominam, iż w sobotę 22 października, w Nalandzie, od godziny 14:00 będzie miała miejsce kolejna Ezochata. Tematem zaś będą tradycje święta zmarłych.

Zapraszamy!

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję wszystkim za dzisiejszą Ezochatę - było wybitnie, a my trzymaliśmy poziom... ee, choć to zależy od punktu siedzenia :p

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poziom był świetny, a towarzystwo w czerni jakże podnosilo ten poziom do radosnej euforii :)

Ja też dziękuje wszystkim za mile spędzony czas i na pewno owocnie, bo ja tam uwielbiam dobre wykłady okraszone śmiechem.

Przede wszyystkim ciesze sie, że znowu spotkaliśmy się a dodatkowo miałam okazję poznać osobiście kolejne dwie osoby, które cenię i lubię. Jusia i Marcin, dzięki, ze dotarliście do nas.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cieszę się, że mogłam poznać Was w końcu personalnie ;)

Ściskam wszystkich cieplutko :uscisk:

Dzięki!

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie się niestety nie udało dotrzeć na czas, ale pojawiłem się przelotem tu i ówdzie ;)

poznać, dzięki za wszystko i do zobaczenia wkrótce :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heheheheh I tak Wojtek ma rację, Kanapa trzymała poziom :D

Szykuję się na listopad jeśli termin będzie mi pasował bo może będę mieć obronę, wiec... Ustalcie cos co będzie dobrym terminem :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to piszta - jakie terminy w listopadzie pasują? 12, 19, 26?

No i o czym chcielibyście porozmawiać?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.