Szept

Trening Widzenia Aury

23 postów w tym temacie

Dla tych, którzy chcą sie sami nauczyć widzenia aury:

http://www.astraldynamics.pl/upload/Tre ... a_aury.pdf

To jest tekst Roberta Bruca pod tym samym tytułem, co temat. Ćwiczenia są proste i nie skąplikowane więc mozna spokojnie nauczyc sie wdzenia aury. A dla bardziej leniwych i nie lubiacych czytać to proszę tu:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Super materiał od dziś zaczynam działać.Pamiętam pare lat temu przeczytałam w gazecie jak zobaczyć aure,ale choć długo się starałam nic nie wyszło.Technika była nieco inna bo tło miało być ciemne :oops: może dlatego nie wyszło.

Mam propozycje może po jakimś czasie wymienimy się doświadczeniami z nauki??????

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mam propozycje może po jakimś czasie wymienimy się doświadczeniami z nauki??????

motylku propozycja fajna, ciekawa jestem jak to będzie w praktyce wyglądac ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To była propozycja,jak ktoś chce ma ochote to można się powymieniać doświadczeniami,choć nie zawsze mogą być idealne,tak myśle.

Stromboli licze na ciąg dalszy jak można zadbać o wzrok???

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie znam odpowiedzi na to pytanie. Zrezygnowałem z ćwiczeń z powodu męczenia wzroku. Widziałem tylko białą poświatę[eteryczną] i kolorowe powidoki ale aury kolorowej nigdy.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja natomiast doradzam porządne skupienie się i oczyszczenie umysłu. Kiedy patrzymy nie możemy pozwolić by myśli wpływały na to co mówimy, co pozwoli zachować jak największą obiektywność. Inna rada: widzenie aury specjalnie nie różni sie od widzenia fizycznie tęczy, wystarczy poaptrzeć i to zobaczyć, a nie próbować myśleć jak to robić.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla tych, którzy chcą sie sami nauczyć widzenia aury:

http://www.astraldynamics.pl/upload/Tre ... a_aury.pdf

To jest tekst Roberta Bruca pod tym samym tytułem, co temat. Ćwiczenia są proste i nie skąplikowane więc mozna spokojnie nauczyc sie wdzenia aury. A dla bardziej leniwych i nie lubiacych czytać to proszę tu:

JAK ROBOT MOŻE NAUCZYĆ WIDZENIA AURY? Reiki to żywa metoda więc dlaczego zachęcasz do uczenia widzenia aury przez maszynę? Wstydź się! Tego uczyli Ciebie Mistrzowie Reiki?

Edytowane przez mistrz_ezotus
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wybacz ale wiem, ze wiele osób sporo skorzystło z ćwiczeń prezentowanych pzrez Roberta Bruca. Mozę nie są doskonałe ale jako podstawa są dobre i znam takich co dzieki temu zaczęli aurę widzieć.

A filmik jest jako ciekawostka. I nic więcej.

Moze wiecej dystansu do siebie i nnych, a tym bardziej do informacji umieszczanych w sieci? :)

Swoja drogą Reiki nie uczy widzenia aury ale wiele osób po inicjacji zaczyna ja widzieć :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam teorię, że widzimy ją wszyscy i to cały czas (małe dzieci widzą podobno nie tylko aurę ale i opiekunów), jednak wzorce narzucone nam w dzieciństwie zamykają/odcinają obszary mózgu które generowały nam czytelny obraz. Tak więc nie tyle uczymy się aurę widzieć a raczej ponownie aktywujemy pewne funkcje.

mistrz_ezotus - to nie robot tylko filmik i to zrobiony przez człowieka, czyli NARZĘDZIE. Rozumie, że w kuchnie nie używasz noży?

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

JAK ROBOT MOŻE NAUCZYĆ WIDZENIA AURY? Reiki to żywa metoda więc dlaczego zachęcasz do uczenia widzenia aury przez maszynę? Wstydź się! Tego uczyli Ciebie Mistrzowie Reiki?

1. Gdzie Ty widzisz tu robota?

2. Czy możesz rozszerzyć to stwierdzenie i je wyjaśnić ze swojego punktu widzenia?

Reiki to żywa metoda więc dlaczego zachęcasz do uczenia widzenia aury przez maszynę

3. Nie sądzę by autorka tematu miała się czego wstydzić. A poza tym, dlaczego zakładasz, że to ona ma się wstydzić, a nie jej mistrzowie? W końcu uczeń świadczy o nauczycielu, o czym warto byś pamiętał, zważywszy na to, iz sam poszukujesz uczniów.

W tym wypadku zaręczam Ci, że ani Szept ani jej Mistrzowie nie muszą sie niczego wstydzić.

Tak przy okazji, Reiki nie jest metodą uczącą widzenia aury. Poza tym Robert Bruce dość ciekawie prezentuje techniki widzenia aury, więc Szept zachęcając do przeczytania tekstu, tym bardziej nie ma się czego wstydzić. A filmiki, jak to filmiki, ktoś je tworzy, w nadziei, że zachęcą do pracy nad sobą. I tyle.

Nie wiem, co chcesz osiągnąć takimi żenującymi zaczepkami i prowokacjami? Na podstawie jednego postu, w którym tylko Ty chcesz widzieć coś błędnego, oceniasz ludzi, których nie znasz, o których nic nie wiesz. Dla mnie wygląda to jak tania zaczepka by zwrócić na siebie uwagę innych.

Nie to forum kolego, tu nie ma zawodów, kto ma większe ego ani darmowej jadłodajni dla niezaspokojonych wiecznie ego.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 22.02.2011 o 07:07, bahama yellow napisał:

Mam teorię, że widzimy ją wszyscy i to cały czas (małe dzieci widzą podobno nie tylko aurę ale i opiekunów), jednak wzorce narzucone nam w dzieciństwie zamykają/odcinają obszary mózgu które generowały nam czytelny obraz. Tak więc nie tyle uczymy się aurę widzieć a raczej ponownie aktywujemy pewne funkcje.

mistrz_ezotus - to nie robot tylko filmik i to zrobiony przez człowieka, czyli NARZĘDZIE. Rozumie, że w kuchnie nie używasz noży?

Dokładnie , i coś do medytacji wzmacniania swego biopola ,subtelnych ciał  energetycznych /duchowych /niewidzialnych dookoła żywej istoty  tzw. aury 

Autosugestia pozwala na podniesienie poczucia własnej wartości, zbudowanie wewnętrznej motywacji i zmianę nastawienia wobec różnych wydarzeń życiowych

giphy.gif

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.