Szept

Naweidzone miejsca, straszydła i duchy

9 postów w tym temacie

Dziś Halloween moze wiec z tej okazji opowiemy sobie tutaj pzrerazajace rzeczy o duchach, nawiedzonych domach, miejscach itp?

Postraszmy się :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już dawno po TYM Halloween, ale wtedy mnie nie było a w sumie już za jakiś czas kolejne więc coś opowiem :D

Moja ulica i wszystkie domy na niej stoją na starym cmentarzu. Bynajmniej tak wszyscy mówią:) Tak więc jak można się domyślić u wszystkich sąsiadów dochodzi co jakiś czas do dziwnych zdarzeń.

U mnie w domu wciąż, no może za dużo powiedziane że wciąż, ale jeśli już ktoś coś widzi, to właśnie człowieka lub zjawę idącą przez korytarz do małego pokoju...

U sąsiadów jednych widać przeźroczystą zjawę która chodzi tym razem po schodach w górę i w dół, stuka, puka w drzwi, zagląda do pokoju przez szybę w drzwiach jako cień...

Ciekawei było u moich innych sąsiadów gdzie pani G. widuje postać, czasami słyszą pukanie do drzwi, które nagle się otwierają a nikogo nie ma, słyszą również wołanie domowników po imieniu itp. Najstraszniejsze jednak było przeżycie pani G. która śpiąc obok męża zauważyła siedzącego na nogach faceta ubranego w strój w pionowe paski który łapiąc ją za ręce ciągnął do siebie aż usiadła, przez co obudził się jej mąż i pyta co się dzieje, a ona "Nie widzisz go??" w tym momencie zniknął.

Jeszce wiele tego typu historii na moich działkach :D

Pozdro

sławek

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a co ciekawego u was??

Edytowane przez slawek
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a co ciekawego u was??

Slawku dzięki za ciekawą opowieśc, mam nadzieję, że opowiesz nam coś jeszcze.

U mnie raczej spokojnie, ja się generalnie takich duchów boję, a dokładniej niepokoi mnie ich obecność, więc unikam jak mogę kontaktu z nimi.

Ale miałam raz tak, że jeden z cmentarza poszedł za mną i to nie bylo fajne. Nie, nie był zombie, ale duchem, mimo to też bylo nie fajnie.

Katerina...gdzie Ty spam widzisz

Wilcza ten post byl spamem, sorki, nie usunęłąm od razu, moje niedopatrzenie. Pzrepraszam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 12.10.2011 o 02:56, Gość Alchemik napisał:

I czemu Cię tak zbulwersował po 4 miesiącach? :D

Ponieważ jak człowiek cztery miesiące bezustannie  ćpa i pije :piwo: ,wtedy doświadcza nieziemskich  zwidów i paranoi , że strach się bać :wow:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.