Katarzyna8228

Witam

10 postów w tym temacie

Cześć wszystkim, już na wstępie mam nadzieję, że miło spędzimy razem czas... wymienimy się poglądami na każdy temat, a najlepiej to lubię te wspólne tematy tabu. Jestem czasami nieśmiała i potrzebuję dużo czasu żeby się rozkręcić. Kocham spać i śnić...zdarza mi się to prawie co noc. Lubię czytać poezję i wczuwam się we wszystko co jest we mnie w Was i dookoła Nas. Lubię powiedzenie '' Jeden za wszystkich , wszyscy za jednego '' , '' Wszystko albo nic '' , '' Nigdy nie mów nigdy '' i to ostatnie jest dla mnie najtrudniejsze. Lubię marzyć i szybko marzę tylko potem długo realizuję owe marzenia, bo często się zdarza, że ważniejsze są marzenia innych ludzi w większości tych których bardzo kocham wtedy ja niechcąco schodzę na drugi plan... i czekam cierpliwie. Kieruję się w życiu trzema zasadami : Wiara , Miłość , Nadzieja ... i jak na razie wszystko ma ręce i nogi. Moje całe, życie jest chronione powłoką ... szacunku i moralności ... do tego staram się być sprawiedliwa i jakby nie patrzeć jestem upartą realistką ... chociaż czasami wedrze się w moje życie odrobina optymizmu i pesymizmu. Często słyszę od ludzi, że jestem zakręcona... wiem zawsze tak było, jest i może już tak zostanie. Tylko faktem jest, że zawsze kończę sprawy które dadzą się skończyć. Czego nie lubię no właśnie nie lubię czegoś co się dzieje, a nie mam na to wpływu... to już są takie sprawy, że jak naprawdę myślę, że nie jestem w stanie nić zrobić to płaczę i zasypiam z nadzieją na leprze jutro. Tylko mam szczęście , że rzadko tak właśnie jest. Tak sobie myślę, że życie jest piękne i jeżeli jest jakaś przeszkoda, smutny fakt to inspiracją są wtedy moje kolorowe kredki które noszę w sercu. Używam je tylko wtedy kiedy trzeba i z przyjemnością pracuję nad barwą Naszego życia. Ale się rozgadałam ... Mam na imię Katarzyna mieszkam w Bydgoszczy i mam 28 lat.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć Kasiu, cieszymy się, ze do ans dołaczylaś. Baw się u nas i z nami dobrze.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heykaa... Kasiu :)

- pięknie, że z Nami jesteś... :)

- właśnie tacy otwarci ludzie są dla Nas... inspiracją :) ;)

--- pozdrawiam ciepło... infe7 :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.