Greg

Rytuał przyciągnięcia pieniędzy

46 postów w tym temacie

Atunia bo to jest kwestia pewnej postawy i sposobu myślenia a nie magii.

Poza tym powiedz, czy wiesz na temat magii dostaecznie wiele i masz dostatecznie duże doswiadczenie by spokojnie sobie poczarować?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chodzi o przyciąganie pieniędzy stosuję wizualizacje opisane w książce "Tworzenie pieniędzy" Sanaya Roman, w ogóle jak dla mnie to ciekawe opracowanie. Kiedyś pamiętam, jak wizualizowałem sobie, jak pracodawca wypłaca mi wypłatę dwusetkami, trochę się opóźniał z wypłatą, no i faktycznie po raz pierwszy wypłacił nie jak zwykle setkami ale w banknotach dwustuzłotowych.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dobrze, to może konkretnie- komu i jaki rytuał podziałał?

nie ukrywam, że znalazłam się w potrzebie...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hehe

a może jakiś rytuał na bogatego męża :) ?

Nie no przepraszam :) Poniosło mnie.

hahaha sukces przychodzi wraz miłościa wiec trzeba znalezc męza i go bardzo mocno kochac ,pózniej jak w tym powiedzeniu bedą pieniązki :ostr:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do pudełeczka wsypać złotego piasku i położyć dwa kamienie krzemu,raz w tygodniu wystawić na słonce 7 godzin , zamknąc pudełeczko i schować.Szkoda,że w Polsce jest tak mało słońca.Pozdrowienia i powodzenia.

Można w necie poszukać takiego rytuału do Anioła Fortuny. Kilka osób próbowało i działa :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każdy ma własne rytuały ,no tak , wiara ( fantazja ,wyobraźnia )góry przenosi ,

moim zdaniem najlepszym sposobem na osiągnięcie czegokolwiek ,czego pragniemy w życiu jest świadomość swoich mocnych i słabych stron ,w końcu wszystko na ziemi co jest materialne ,to zmaterializowana ,duchowa energia wszechświata ,wystarczy otworzyć się na przepływ tej energii ,a z czasem osiągniemy wszystko - "bo trzeba mieć odwagę ,by mieć marzenia ".

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tutaj nie chodzi o klątwy czy magię,bardziej o rytuał czy nawet w niektórych przypadkach przesady,na pewno nie zaszkodzi odprawić jeżeli naprawdę tego chcemy oraz wierzymy że to przyniesie nam korzyść.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz rację ,najlepiej przekonać się na własnym doświadczeniu i praktyce.

a tak żartem ,kto mi powie ,jaki jest pewny rytuał na ukochaną kobietę i bratnią duszę w życiowej podróży ?

:oczko:

Edytowane przez karman
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zwalczaj Fideizm , to doktryna gorsza od faszyzmu i pełna zabobonów oraz przesądów średniowiecznych wszelakich ,a poznasz z czasem kobietę swego życia ( tzw .bratnią duszę ) :pociesz:

Głównym przedstawicielem tego kierunku był Louis Eugene Bautain. Napisał on w 1835 dzieło O filozofii chrześcijaństwa, w którym przedstawia poglądy fideistyczne. Dzieło zostało jednak krytycznie ocenione przez teologów i ostatecznie odrzucone.

W 1846 Pius IX wydał encyklikę Qui pluribus traktującą o ówczesnych problemach doktrynalnych, wśród których odrzucił fideizm, jako kierunek błędny. Encyklika ta stanowiła później fundament dekretu o wierze wydanego przez Sobór watykański I.

Sobór ten w Konstytucji dogmatycznej o wierze katolickiej „Dei Filius” (1870) ostatecznie potępił fideizm twierdząc, że przylgnięcie do wiary nie może być równoznaczne ze ślepym ruchem duszy. Ten sam sobór potępiał jednak także skrajny racjonalizm teologiczny, pozostający pod wpływem pozytywizmu.

Obecnie Kościół katolicki także przeciwstawia się tendencjom fideistycznym, co widoczne jest w szczególności w encyklice Jana Pawła II Fides et ratio.

Żródło : http://pl.wikipedia.org/wiki/Fideizm

Pozdrawiam Gorąco - Darek (Mistyk )

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pieniądze są potrzebne ,to zmaterializowana energia wszechświata ,dzięki pieniądzom możesz doświadczyć Nieba - stawać się stopniowo , spełnionym i szczęśliwym człowiekiem ( jeśli masz rozsądek i rozum by umiejętnie z nich kożystać ), lub powoli staczać się na manowce ,piekła życiowego .

Nie każdy bowiem umie kożystać z pieniędzy - człowiek żyje dla innych ,a nie by zadowalać swe zachcianki ,zmysłowe doznania ,chucie cielesne i zmysłowe , oraz wzmacniać swoje ego czyimś kosztem ,zmień swój charakter ,wnętrze ,a sięgniesz Nieba Bram ( przyciągniesz do siebie ,jak magnez ,wszystko co najlepsze ).

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przyciąganie pieniędzy kodowanie podprogowe /podświadome -

A skuteczny rytuał na przyciągnięcie pieniędzy to - 20 % chęci i ochoty do pracy ,

30 % umiejętności w danej dziedzinie ,50 % wytrwałej ,cierpliwej pracy :palma:

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

fakty historyczne z fikcją się mieszają ,ja znam pewne powiedzenie - bez pracy ,nie ma kołaczy i trening czyni mistrzem ,a kto rano wstaje ,temu pan bóg daje .

Amadeusz Mocart był geniuszem muzycznym ,w młodym wieku ,dzięki wytężonej i ciężkiej ,regularnej samo-dyscypliny i samo-doskonaleniu .

Bruce Lee ,dzięki samo-doskonaleniu ciała i samodyscypliny wewnętrznej , osiągnął w wieku 33 lat oświecenie ,doskonałość ,mistrzostwo ciała i ducha ,serca i rozumu = Kung Fu .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlaczego czerwony kolor tak uzależnia ,ano jest to pierwsza czakra podstawy w filozofii starożytnej jogi ,u podstawy kręgosłupa śpi także Uśpiona Wężowa /Ognista  Siła Duchowo-Boska - Kundalini (kunda - zbiornik energii seksualnej ) cechy  psychiczne to - praca ,pieniądze ,przetrwanie ,dom ,dzieci ,rodzina ,agresja ,gniew ,pożądanie erotyczne , fascynacja seksualna .

Choroby i dolegliwości fizyczne - miednica ,narządy płciowe , jajniki ,prostata ,problemy z lędźwiami i z nogami 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czesc!

Ryual i na bogatego maze i na pieniadze mam swoj.

Trzeba miec przekonania, ze sie to osiagnie. Ogladalam kiedys program "Kobieta na krancu swiata", w ktorym kobiety uczyly sie w szkole (chyba gdzies w Rosji) jak przyciagnac bogatego meza. jedne z zajec w tej szkole polagaly na afirmacjach dot. piniedzy i bogacza.

Afirmacje to jedno, ja sobie od kilku lat powtarzam, ze zarobie tyle i tyle… ale jest trudno, bo to, co sobie powtarzamy slucha nasz swiadomy umsyl, a to, co nam sie dzieje w zyciu jest zapisane w podswiadomym umysle, ktory nas nie slucha :D

Dlatego w tym roku zrobilam cos niestandardowego jak na siebie - skorzystalam z sesji programowania podswiadomosci. Efekt mialam bardzo szybko - podwyzka w pracy  i to o 100%!!!... az mi szczeka opadla, jak szef komunikowala nowe warunki. Od zaprogramowania do rezultatu minelo kilka miesiecy i jak najbardziej sie oplacalo!!!!

Zaprogramowalam sobie m.in. ze dostaje podwyzke w ciagu 6 miesiecy, ze wykonuje swoje obowiazki na 100%, ze jestem na stanowisku, ktore mnie rozwija oraz ze jestem rzyczliwa i mila dla wspolpracownikow. Kazdy moze chciec inne, ale jak wspaniale jest byc przekonanym o tym, ze cos sie nam zdarzy i na to zaslugujemy.

 

Pozdrawiam!

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 15.09.2019 o 15:23, Magdalena napisał:

Czesc!

Ryual i na bogatego maze i na pieniadze mam swoj.

Trzeba miec przekonania, ze sie to osiagnie. Ogladalam kiedys program "Kobieta na krancu swiata", w ktorym kobiety uczyly sie w szkole (chyba gdzies w Rosji) jak przyciagnac bogatego meza. jedne z zajec w tej szkole polagaly na afirmacjach dot. piniedzy i bogacza.

Afirmacje to jedno, ja sobie od kilku lat powtarzam, ze zarobie tyle i tyle… ale jest trudno, bo to, co sobie powtarzamy slucha nasz swiadomy umsyl, a to, co nam sie dzieje w zyciu jest zapisane w podswiadomym umysle, ktory nas nie slucha :D

Dlatego w tym roku zrobilam cos niestandardowego jak na siebie - skorzystalam z sesji programowania podswiadomosci. Efekt mialam bardzo szybko - podwyzka w pracy  i to o 100%!!!... az mi szczeka opadla, jak szef komunikowala nowe warunki. Od zaprogramowania do rezultatu minelo kilka miesiecy i jak najbardziej sie oplacalo!!!!

Zaprogramowalam sobie m.in. ze dostaje podwyzke w ciagu 6 miesiecy, ze wykonuje swoje obowiazki na 100%, ze jestem na stanowisku, ktore mnie rozwija oraz ze jestem rzyczliwa i mila dla wspolpracownikow. Kazdy moze chciec inne, ale jak wspaniale jest byc przekonanym o tym, ze cos sie nam zdarzy i na to zaslugujemy.

 

Pozdrawiam!

Super :okok:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.