Lorelei

Bardzo proszę o wróżbę

16 postów w tym temacie

Proszę o pomoc w następującej kwestii. Rok temu rozstaliśmy się z moim chłopakiem po ponad 2 latach związku( przez rok mieszkaliśmy ze sobą). Od tamtego czasu nie mogę sobie ułożyć życia. Mam pytanie, czy jest możliwe, że jeszcze kiedyś ze sobą będziemy? Czy może jednak uda mi się spotkać nową miłość.

Moje imię- Judyta:7.04.1987. On- Krzysztof: 20.02.1988. Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj:) posłuchaj swojego wnetrza.. rozejrzyj sie .. i zamknij rozdział tego co juz było,inaczej nie ułozysz sobie zycia, moim zdaniem pan zainteresowany jest juz inna osoba.dlatego zamknał sie na wasza relacje,dopoki nie pozamykasz tych spraw..nie oczyscisz sie chociazby rozmowa z nim,nie ułozysz sobie zycia. Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję bardzo za wróżbę. Muszę przyznać, że ja sama czuję, że to już zamknięty rozdział mojego życia, i teraz bez żalu do byłego partnera chciałabym rozpocząć nowe życie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to dziwne bo ja w tych datach widze ślub, szczęście i dzieci - ale najpierw musielibyście pozbyć sie własnych kaprysów i spojrzeć razem w jedną stronę

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to dziwne bo ja w tych datach widze ślub, szczęście i dzieci - ale najpierw musielibyście pozbyć sie własnych kaprysów i spojrzeć razem w jedną stronę

Greg a może założysz własny wątek? ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Proszę o pomoc w następującej kwestii. Rok temu rozstaliśmy się z moim chłopakiem po ponad 2 latach związku( przez rok mieszkaliśmy ze sobą). Od tamtego czasu nie mogę sobie ułożyć życia. Mam pytanie, czy jest możliwe, że jeszcze kiedyś ze sobą będziemy? Czy może jednak uda mi się spotkać nową miłość.

Moje imię- Judyta:7.04.1987. On- Krzysztof: 20.02.1988. Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam.

nie zostało napisane w poście ani kto ma pomóc ani w jaki sposób - patrząc z punktu widzenia numerologii - interpretacja tych dat jest własnie taka jak podałem - więc nie rozumiem o co Ci chodzi???

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to dziwne bo ja w tych datach widze ślub, szczęście i dzieci - ale najpierw musielibyście pozbyć sie własnych kaprysów i spojrzeć razem w jedną stronę

greg - a wywnioskowales z numerologii czy na podstawie tarota?

Edytowane przez Bagheera
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ech, może jeszcze nie unieważniajmy tematu:) Greg naprawdę tak wynika z numerologii, że do siebie pasujemy? Tak jak pisałam wcześniej ja nie trzymam się już kurczowo tej znajomości, mogłabym się otworzyć na nową miłość, ale chciałabym wiedzieć jaka jest nasza sytuacja. No i rzecz jasna dziękuję zarówno za wróżbę z tarota jak i za tą interpretację numerologiczną. Pozdrawiam wszystkich:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak pisałam ze potrzebna Wam rozmowa oczyszczajaca..jestes bardzo niespokojna osoba,to Cie blokuje na nowe..a tak duzo jeszcze przed Toba:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadzam się z tym, tylko u nas jest ten problem, że my tak jak wcześniej bardzo się kochaliśmy tak po rozstaniu całkowicie straciliśmy ze sobą kontakt. Dawno go nie widziałam, jesteśmy z innych miast, nie mamy wspólnych znajomych. Gdybym teraz chciała się z nim spotkać i porozmawiać mógłby uznać, że nie mam honoru narzucając mu swoją osobę i swoje problemy. Bardzo zagadkowo zabrzmiało to ostatnie wyrażenie:) Dziękuję i miłego dnia życzę:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.