kasia1974

Proszę o poradę

3 posty w tym temacie

Witam gdyby któraś z wóżek zechciała zaglądnąć w karty to będę wdzięczna. Chcialabym wiedzieć czy ułożę sobie w końcu życie uczuciowe? mam za sobą kilka nieudanych związków przyciągam facetów problemowych i zajętych uczuciowo. Ale też wolni nie bardzo mnie kręcą;(( Chcialabym w końcu poczuć się bezpiecznie i stabilnie no i mieć chociaż jedno dziecko. Czy i kiedy to będzie możliwe? Kiedy poznam kogoś odpowiedniego? Dorota 30061974. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Dorotko.. zaczne od tego ze jestes bardzo ufna osoba,bardzo wrazliwa i to ci wcale nie pomaga.Ktos Cie juz bardzo zranił..Teraz mozesz zaczac regeneracje:) ale uwazaj..bo przez to twoje czekanie na miłosc mozesz znowu wpasc w nieewłasciwy zwiazek..musisz byc ostrozna..na pewno beda randki..zycie sobie ułozysz ale daj czasowi czas i nie rob nic na siłe.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję Złosniczko wezmę sobie do serca Twoje rady i nie będę nic robić na siłę no i będę się starać żeby się nie angazować odrazu - miałaś rację z tym moim czekaniem na uczucie że mogę znów w coś wlecieć;(( Pozdrawiam Cię i życzę fajnego popołudnia:))

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.