aga

Czy Warto?

3 posty w tym temacie

Witam,

Spotykam się z mężczyzną Leszek 04.03.1964. On jest żonaty i wiem, ze raczej nie odejdzie od zony. Mi bardzo na nim zależy, ale nie wiem co tak naprawdę on do mnie czuje, co myśli? Ja nigdy nie powiedziałam mu ze mi na nim zależy i udaje obojętną. Czy warto być szczerą?Jak dalej potoczy się ta relacja?

Agnieszka 20.04.1981

Dziękuje serdecznie

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witaj Agnieszko

pan daje sobie i Tobie czas, woli, zeby wszystko plynelo swoim rytmem - raczej nie ebdzie niczego przyspieszal

fakt, ze w malzenstwie czuje sie nieco samotny, taki stojacy z boku obserwator

z drugiej strony - na razie postrzega Ciebie jako odlegly obiekt pozadania, atrakcyjna kobiete - ale nie jako partnerke

chce utrzymac swoje malzenstwo, byc moze juz kiedys podobna sytuacja miala miejsce i nie chce jej powtorzenia a zarazem wyglada takiej mozliwosci

na zewnatrz pokazuje wstrzemiezliwe zachowanie, a pod tym wrze, ale - glownie chodzi tu o seks

Ty maz ochote na wiekszy flirt i pewnie go zaczniesz - choc jeszcze sie wahasz

bo jestescie dla siebie nawzajem bardzo atrakcyjni, pan robi na Tobie duze wrazenie

mysle, ze pociagniecie ten flirt, kryjac sie znim przed jego partnerka - ale szans na rozwod na razie nie widac

pozdrawiam,

Ania

Edytowane przez alathea
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuje bardzo,

a co to znaczy dokładnie "na zewnatrz pokazuje wstrzemiezliwe zachowanie, a pod tym wrze", co Pani miała na myśli?

a czy coś się zmieni, czy będziemy się częściej spotykać,bo jak narzazie są to sporadyczne spotkania?czy on by mial ochote na cos wiecej, czy moglabym mu np. zaproponowac wspolny wyjazd?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.