Perdo

Użytkownicy
 • Zawartość

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Neutral

1 obserwujący

O Perdo

 • Tytuł
  Ezo początkujący

Uncategorized

 • Płeć
  Nie wiem
 • Zodiak
 1. A ja mam takie pytanie, jak wpływa na działanie kamienia oprawienie go w srebro?
 2. Czy ktoś znający się na rzeczy mógłby opisac poszczególne figury planetarne tzn, co oznacza dana figura, i jak działają dane planety w zależności od położenia w figurze?
 3. Czyżby temat umarł? Szkoda by było bo zapowiadało się ciekawie....
 4. A ja mam pytanie takie czy np rozpylony w pomieszczeniu napar z jemioły zerwanej ze ściętego drzewa będzie działał?
 5. Gdzieś czytałem że dzień dla majów zaczynał się od wschodu słońca, więc jak ktoś urodził się w nocy to powinien liczyc Kin dla poprzedniego dnia z naszego kalendarza.... Czy to prawda?
 6. No to o której będziesz Sybi we wrocławiu?
 7. Może analogia do dźwięku będzie dobra. Różne instrumenty mogą wydawac tą samą wysokośc dźwięku tzn. częstotliwośc, ale jednak pomimo tej samej wysokości dźwięk będzie się różnił ponieważ różne instrumenty nadają różne barwy dźwięku. I tak ta sama częstotliwośc może byc słyszana (odczuwana) w rózny sposób w zależności od tego jaką barwę posiada. Inaczej będzie brzmiało C na gitarze, inaczej na klawesynie a jeszcze inaczej na harmonijce. Mimo że ośrodek rozchodzenia się fali dżwiękowej jest ten sam (energia jest jedna). Czyli mamy jedną energię, ale w zależności od tego jakiego narzędzia/techniki użyjemy otrzymamy nieco inne wyniki/odczucia. To chyba najlepsza analogia
 8. Sybi to wybierzesz się ze mną na giełdę przed spotkaniem z resztą?
 9. Nooo 4 czerwca to i ja będę buszował po tych targach, normalnie nie przepuszczę. Cały dzień mam wolny to kto by się ze mną wybrał na targi a po nich na ezochatę?
 10. Dzięki za informację Wolverine
 11. Co do otrzymywania złota z innych pierwiastków to jest oczywiście w praktyce możliwe, bombardując jądra tych pierwiastków neutronami. pewna liczna neutronów rozpadnie się na protony i elektrony i powstaną atomy złota.... oczywiście proces jest tak kosztowny że wartośc otrzymanego złota nie jest w stanie pokryc wydatków na otrzymanie go :D
 12. Ja bym chętnie posłuchał wykładu o miejscach mocy
 13. Bardzo chętnie dowiem się coś więcej o alchemii, wychodziło by na to że to byłby mój "złoty środek" w osobistym rozwoju, technika i duchowośc w jednym, dla mnie miodzio. :D o jakieś źródła podstawy wiedzy można prosic?
 14. Jakby wypełniac ten test patrząc na kościół, to dopiero by sekta wyszła.
 15. Tarot jakoś mnie do siebie nie przekonuje, chyba nie jest mi pisany Jedyna możliwośc samodzielnej analizy jaką mam to wahadełkiem, jak będzie chciało mi odpowiadac i jeśli będę mógł zrobic, tylko nie wiem z czego, czy z miedzi, mosiądzu albo brązu może byc zrobione?