Szczypior

Użytkownicy
 • Zawartość

  158
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

8 Neutral

O Szczypior

 • Tytuł
  Ezo bywalec

Uncategorized

 • Płeć
  Nie wiem
 • Zodiak
 1. No no szybki awans na miszczynie
 2. Ta książka i tak jest dobra Przynajmniej jest ciekawa historia. Książka o zdejmowaniu klątw czy tam uroków jest jeszcze "lepsza" :D
 3. Wiesz jak to jest z przeciwskazaniami: lepiej napisać więcej niż mniej Przeciwskazania: nadwrażliwość na rośliny z grupy Compositae lub jakiś składnik leku;, żółtaczka. Nie ma informacji dotyczących czasu stosowania.
 4. Dziękuje za artykuł. No właśnie są jakieś tam przeciwskazania przed długim stosowaniem. Lekarz mi pewnie tego nie powie bo to lek ziołowy Myślę o jakieś alternatywie w przyszłości ale za bardzo nie wiem na co się zdecydować.
 5. Jakby się uprzeć to mógłby to być dział z największą ilością tematów :D
 6. Poproszę o interpretacje. Moje dane to: 28.06.1988, godzina 5.00, miejscowość Brodnica(ta największa).
 7. Tortury stosowane przez ukraińców. Ze względu na na poziom okrucieństwa lepiej będzie jak tylko linka napiszę: http://www.wykop.pl/ramka/140347/lista-tortur-stosowanych-przez-upa-18/ .
 8. Piszesz, że już od samego początku zaczęły się wywalanki emocjonalne. Chciałbym się w związku z tym spytać czy intensywność tego jest duża czy taka "do przeżycia" ?
 9. You are The Hermit Prudence, Caution, Deliberation. The Hermit points to all things hidden, such as knowledge and inspiration,hidden enemies. The illumination is from within, and retirement from participation in current events. The Hermit is a card of introspection, analysis and, well, virginity. You do not desire to socialize; the card indicates, instead, a desire for peace and solitude. You prefer to take the time to think, organize, ruminate, take stock. There may be feelings of frustration and discontent but these feelings eventually lead to enlightenment, illumination, clarity. The Hermit represents a wise, inspirational person, friend, teacher, therapist. This a person who can shine a light on things that were previously mysterious and confusing.
 10. Nie bądź taka Kasandra :D
 11. Buu
 12. Nie znam się na tarocie i nie wiem jak od strony symbolicznej ale ilustracje są cudowne
 13. Może to był jakiś art Wandy Prądnickiej. Jeśli dobrze pamiętam to u niej właśnie czytałem, że każdy negatywny stan emocjonalny ma powiązanie z jakimiś bytami. Nie wiem czy to prawda...
 14. Ciekawe czy będą się jakoś te karty nakładać tzn runy, anioły, tarot Fajna inicjatywa Kasienko :D :twisted:
 15. Poproszę o interpretacje imienia- Paweł. Ważne jest tylko imię nadane przez rodziców czy też inne imię, które jest otrzymane np w wyniku bierzmowania? Jeśli tak to u mnie jeszcze Stefan dochodzi.