Elza

Użytkownicy
 • Zawartość

  85
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Elza

 1. Teraz ja proszę nie szantażuj mnie na gg bo to nie ja pierwsza rozpoczęłam walkę na ubliżanie. Przy czym to Ty mi ubliżałaś wszędzie ,na każdym forum...Co ciekawsze,nie tylko mnie. Zainteresowanych odsyłam do EZOFORUM gdzie Elwinga właśnie otrzymała karę za obrażanie użytkowników. Informacja czym grozi zastraszanie. http://pl.wikipedia....ki/Szanta%C5%BC Informuję też Moderatorów,teraz oficjalnie o ip użytkownika HATI która po kłótni ze mną n/t wiary,wtargnęła na moje forum i naubliżała mi .
 2. ja się nie boję braci rojek:) Miłego dzionka Buhaha niewygodne posty usunięte
 3. Szantażowałam??????????????????? Kogo i gdzie? Jeśli to prawda,dlaczego Ci szantażowani nie udowodnią mi tego? Proszę bardzo.CZEKAM. Przy okazji niech podadzą swoje ip. Porównamy wtedy do ip osoby która na moim forum naubliżała mi. Spisek ,na ezoforum podobna akcja tylko za to ze biedna Elwinga dostała bana,a za co? Za notoryczne ubliżanie i wyśmiewanie się z użytkowników. Miej odwagę Szept.Proszę.Ja nie mam się czego wstydzić.Nigdy nikogo nie obrażałam nigdzie.I to ja zacznę teraz sypać nickami i co i kto doprowadził do afery.OBIECUJĘ.Nawet jak mnie teraz zbanujecie,ktos inny ujawni jeszcze ciekawsze fakty,o które pytałam wczesniej Elwinge,pytając o kłamstwa.
 4. Po 1- nie musiałam palcem kiwnąć a już sama sobie zapracowałaś na bana i opinię jaką tak naprawdę mają o tobie inni ludzie. Po2- tak się dziwnie składa że każdego,który zrobi mi krzywdę,spotyka kara z innej ręki,nawet nie muszę się wysilać. Myślę że dzieje się tak za przyczyną Boga na którego Ty wypięłaś tyłek i oplułaś gorzej niż psa.Psa się tak nie traktuje. Co do cytatów są przeinaczone nie wspominając o tym ze jeśli ten człowiek mnie oszukał i wykpił,Ciebie tez oszuka.Przekonasz się .Tak jak ja kiedy już będzie za póżno. Wiele osób mnie przed nim ostrzegało a mimo to okazałam mu moje dobre serce.Inni już dawno odsunęli sie od niego.Został sam jak palec.Bo Łgał i okłamywał.Traktował i traktuje ludzi instrumentalnie. Dopóki są mu potrzebni,są ok.Nie będę świnia jak on i nie napisze do czego są mu potrzebni.Wszystko się powoli samo wydaje. Tak będzie i z wami.Jesteście siebie warci I w sumie to Ci baaaaaaaaaaaaaardzo dziekuję. Otworzyłaś mi ostatecznie oczy. I dzięki temu ja i inni ludzie przestaną się litować Zanim pszyszedł mi do głowy pomysł by dać ci szkołe,pytałam ludzi-konkretnie 2 osoby .I to One tak stwierdziły.Ze jesteś po traumatycznych przej ściach i stad jad praktycznie w każdym poście. Ale skoro ,jak twierdzisz jesteś szczęśliwa,żałuję teraz ze nie przyłożyłam ręki do twojego bana. Sklecone z kilku tekstów,usunięte niewygodne dla niego fakty.Zadnych obelg tam nie było,jedynie ostrzeżenia.Zadziwiające ,dlaczego nie masz odwagi podać imię autora? Anonimy zwykle świadczą raczej negatywnie o ludziach i oczywiste że ukrywają lub przeinaczają fakty.Zwykle sa sfabrykowane i służą podłożeniu komuś świni. Mam te wszystkie teksty skopiowane i mam nadzieję ze Szept rano ich nie skasuje.Ze to nie była zagrywka judaszy.
 5. Musisz być straszliwie nieszczęśliwym człowiekiem. I ostatni raz powtarzam.Ty mną gardzisz,jak napisałaś a ja Ci współczuję.
 6. Trochę dodane ale dzięki.Ostatecznie uświadomiłaś mi kim jest ten człowiek. I pomyśleć ze tej osobie pomagałam. Smutne.
 7. Żałosne. Wyssane z palca bzdury.Pytanie-dlaczego tak postępujesz? Za co się mścisz? Przed kim chcesz udowodnić swoją wyższość? Przed sobą? Ponieważ jesteś sfrustrowaną kobietą i tylko w necie masz szanse zaistnieć. Owszem,pytałam 2 osoby.TYLKO DWIE kim jesteś i z jakiego powodu ubliżasz nie tylko mnie ale innym ludziom,za co zresztą dostałaś 2 upomnienia i co za tym idzie,bana. Pytałam co takiego Cię w życiu spotkało że swoje frustracje i rozgoryczenie życiem,odbijasz sobie na bogu ducha winnych ludziach.Poniżasz wszystkich,gdzie się da i jak się da. Radzę wszystkim poczytać chat na FUTHARKU gdzie klika naśmiewa się jaką to radość mieli z takich czy innych użytkowników. To jest jej stałe zajęcie-latanie po forach,pod różnymi nickami i kpienie z ludzi.Ich poglądów. Obrażanie uczuć religijnych tez podlega karze wielka Elwingo. To w jaki sposób Ty wykorzystujesz podstępnie ludzi było moim pytaniem,na które oczywiście nie odpowiedziałaś. A tak kłóciłaś się o prawdę. Dla siebie stosujesz inne kryteria prawdy.Wygodne. A cóż to za miniatura? Ciekawe gdzie umieszczona i przez kogo,bo nie jest podpisana. Skopiowałam i wszyscy admini dostaną kopię.Ciekawe czy potwierdzą prawdziwość.Bądż pewna ze nie zostawię tego bez wyjaśnienia. A swoja drogą.Trzeba być naprawdę zdesperowaną,złą czy tam wredną druidką,jak się sama raczysz podpisywać,by taka akcje zorganizować. Patrzcie i wyciągajcie wnioski.
 8. Cóż.Nie jestem tak wprawiona w bojach neteowych,jak Ty. Dla mnie net,to rozrywka a nie dowartościowywanie się na forach ezoterycznych.
 9. Sądzę ze doskonale rozumiesz. Po 2 -zadałam konkretne pytania i na żadne z nich konkretnie nie odpowiedziałaś i takiej właśnie przemowy,jak wolisz,spodziewałam się.Z tego słyniesz na każdym forum. Przy okazji,nie omieszkałaś kolejny raz obrazić mnie ,co zresztą jest u Ciebie normą w stosunku do innych użytkowników i na każdym forum. Po 3-o mnie nie musisz się martwić.Ja swoją role żony,matki a nawet babci,spełniłam z czego jestem niesamowicie dumna. I jako ze jeszcze niestety muszę pracować,nie mam tyle co Ty czasu i nie traktuję netu jako jedynej formy udowodnienia światu,kim to ja nie jestem. Z szacunkiem do mojej osoby spotykam się w realnym życiu i nie muszę jej udawadniać kilometrowymi przemowami. A zwłaszcza Tobie.Mam nieco inne zdanie o Tobie.Skrajnie różne od tego jakie usiłujesz wszystkim i na każdym kroku,w każdym praktycznie poście udowodnić.A może samą siebie?Mało mnie to obchodzi szczerze mówiąc.. Natomiast odpowiedzi na zadane pytania,już tak. Skoro Ty tego nie zrobiłaś,a grzecznie pytałam,zrobię to sama. Tylko nie wiem czy wtedy tez będziesz tak dumna z siebie. To tyle .Wrócę z udowodnionymi odpowiedziami. A Ty sobie dalej upiększaj życie wychwalaniem swojej osoby w necie
 10. Tego się w zasadzie spodziewałam. Oratorszczyzna.
 11. Z działaniem piszesz.hmm A powiedz mi co sądzisz o ludziach wykorzystujących czyjąś nieświadomość ze jego wiedza i nie tylko,zostanie wykorzystana przez ,powiedzmy przebiegłe osoby,dla swoich,własnych celów. Co sądzisz o ludziach nakłaniających swoich znajomych,przyjaciół, do stosowania podstępu.? O ludziach którzy wyręczają się swoimi znajomymi by ci podłożyli "świnię"komuś kim gardzisz? Tak nawiasem,pogarda chyba nie należy do asatryjskich cnót którymi szczycisz się wszędzie gdzie czytam, w twoich postach.
 12. Alicjo rozumiem .Ja kiedyś też zajmowałam się klasykami , tak z ciekawości,dla samej siebie. Jednak tarot zafascynował mnie niesamowicie. Uwagami Ulfa nie warto przejmować się.Taką ma rolę,siać zamęt na różnych forach. W sumie jest nieszkodliwy i da się z Nim pogadać A swoją drogą, kusi mnie by prześwietlić Ulfa kartami,co to za ziółko Pozdrawiam Alicjo:)
 13. Alicjo,jeśli chcesz,moge zapytać kart tarota. Tylko zadaj konkretne pytanie:) Zajrze tu około południa:) Pozdrawiam.
 14. To ja zapraszam do najstarszego miasta Polski-Kalisza. Tedy wiódł słynny Szlak Bursztynowy http://www.calisia.p...u-zawodzie-2009 Przy okazji można zwiedzić miasto http://www.stary.kalisz.pl/index.html
 15. A niby jaki jest Bóg? NIKT TU NA ZIEMI NIE WIE>KOMPLETNIE NIKT Wszystkie teorie,pisma są wymysłem ludzi.Jakze maluczkich,ograniczonych w swym rozumowaniu ludzików z mózgami tylko w części funkcjonującymi. I co ? sądzicie ze Bóg który stworzył nas wszystkich i cały wszechświat ,posiada moc o której nie macie bladego pojecia ,będzie rozumował waszymi,ograniczonymi kategoriami? Jestesmy dla NIEGO niczym.Mniej niz pyłkiem na wietrze.Moze z nami wszystkimi postapic jak Mu się spodoba a nie jak Wam sie wydaje. Tak,ja przeczytałam tylko jedną Biblie w wersji pauperum-jak tu jeden z was raczył okreslić-i to mi wystarczyło by UWIERZYĆ bo tylko o to Bogu chodzi. Cała reszta ksiag i setki tłumaczeń Bibłi dla tych niby wielce oświeconych,wprowadza tylko zamęt w waszych mózgownicach. Mało tego.Doprowadziło do jednej wielkiej śieczki w Waszych umysłach. Sprawiło ze w przestrachu przed potęgą i mocą Bożą oddaliście duszę diabłu by poczuć się bezkarnie i by móc manipulować ludzmi. Tylko BÓG ma prawo mnie i nas wszystkich osadzać.Nikt inny. I jestem pewna ze nie będzie w swym osądzie kierował się ograniczonymi,ludzkimi kategoriami.
 16. Mów mi jeszcze,tak mi dobrze
 17. Miły Ulfie,byłam pierwsza:) Refleks siada?starzejesz się
 18. Tia,idz najlepiej do takiego księdza co ma młodą gosposie Ilum,okularki:) JakieOM?
 19. 8 mieczy -kobiety go nie krecą-gej,w przypadku kobiet-analogicznie,faceci nie kręcą Swiat i Słońce-oglądanie pornografi dziecięcej Kapłan Słońce-pedofil
 20. Nikt nie mówi ze wszystkie. Na szczęscie róznimy się jako ludzie kompletnie wszystkim inaczej swiat byłby ubogi a ludzie nie rozwijali się. To wrodzona a nie wyuczona inteligencja i wyobrażnia pozwala widziec i rozumieć rzeczy niewidzalne a istniejące. Bywa ze przeczytanie X tomów ksiąg namiesza tylko w głowie. Dzieci nie są skażone wiedzą ksiązkową,przemyśleniami innych ludzi i to pozwala im widzieć niewidzalne. Z natury są prawdomówne i nie widzą ograniczeń dopóki im tych ograniczeń dorośli nie wmówią i nie wpoją.
 21. Zgadam się z Tobą Kuanan. Dzieci z całą pewnością widzą o wiele więcej niz sądzą dorośli. Zwłaszcza dzieci wrażliwe z wyobrażnią. Wystarczy przyjrzec się rysunkom. Twierdze tak na pdst.rysunków mojego ,najstarszego syna. I przyznam szczrze ,bywało ze byłam mocno zaniepokojona uwazając ze z całą pewnoscią nie mógł nigdzie widziec np.podobnych postaci. Myśle ze ten kto ma dzieci,podzieli moje zdanie.
 22. etiam latrones suis legibus parent - i zbóje mają swoje prawa. Cyceron.
 23. Po kazdej stronie nie brakuje fanatyków. W Tv i na youtube nie brakuje filmików o groznych wrecz skutkach magii i wrózb. http://www.youtube.com/watch?v=LghJe--5jbs&feature=related