Tanino

Użytkownicy
 • Zawartość

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutral

O Tanino

 • Tytuł
  Użytkownik
 • Urodziny 01.08.1985

Uncategorized

 • Miejscowość
  Sandomierz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zodiak
  Lew
 1. Witam Jak w temacie, szukam osoby chcącej mnie poprowadzic, ściślej mówiąc mistrza. Osobę która bym mnie naprowadziła i w pewnej roli psychologa. Opowiem że tematem interesuję się juz parę lat, był okres w których czułem tą magię dosłownie, a teraz przyszedł okres pustyni, gdzie trudno znaleść wode. Czekam na odzew zawyczaj, przy komputrze jestem miedzy 18 a 22 godziną.
 2. No właśnie co to jest normalne medytowanie i na czym ono polega ? Z ciekawości zapytam o co chodzi z ezodziwactwem w medytacji ?
 3. Witam Zastanawiam się nad kwestią energetyki jak się medytuje. Dokładniej chodzi mi o to jak zwiększyć swoją energię poprzez medytacje i czy to wogólę dobra droga. Mam też takie pytanie, w czy medytacje pomagają ? Jak powinno się medytować, żeby nie był nasz wysiłek nadaremny ?
 4. Winterstorm masz rację z ocenianiem i kategoryzowanie, to jasna sprawa że oceniamy. Inaczej się nie da! Rzecz chodzi tu u odbiorcy oceny. Tak dla ogółu napisze. Oceniać może każdy. Tylko odbiorca może zgodzić się z oceną lub nie. Wiesz ja wiekszość ocern ma daleko gdzieś, bo na przykład, jakie ma znaczenie dla nas ocena sprzedawcy w sklepie jak ty dziś wyglądasz. Jedyne na jakie warto zwracać uwagę oceny, to tych bliskich z którymi mieszkamy żony, jeśli jeśmy dziećmi rodziców i nauczyciela w szkole, albo powinno nam zależeć na ocenie pracodawcy jeśli chcemy pracować. Ehhh jak zwykle zamotałem i trudno wiekszości się to czyta, ale mam problemy z przelewaniem swooich myśli na posta. W gruncie rzeczy mi właśnie chodziło że oceniać ma każdy prawo , a odbiorca ma prawo mieć gdzieś ocenę jeśli nie ma to jakiegoś zaczenia dla niego większego. No cóż bardziej tego nie sprecyzuję. Mam na dzieję że wiecie o co mi chodzi
 5. Witam Mam na imię Piotr. Urodzony 01.08.1985. Chyba data moich urodzin była bardzo pechowa! Szukam pomocy. W czym problem już piszę ? Ogólnie czuje problem w sytuacji jakiej się znajduję. Czuję się przygwożdzony przez domowników tak jak bym nie mógł mieć własnego zdania. Jest to dla mnie bolesne borykałem się też z uzależnieniami i dlatego dziś nie mam w domu nic do powiedzenia. Też kuleją, u mnie wszelkie przyjaźnie, nie mówiąc już o byćiu z kim kolwiek na stałe. Czuję się mega podłamany. Jeśli ktoś może mi powróżyć kiedy ten cięzki okres się zmieni będę mega wdzięczny. Ewentualnie napisze co zrobić by było lepiej. Sory jeśli napisałem zbyt ogólnikowo. Pozdrawiam.
 6. Witam Mam na imię Piotr. Urodzony 01.08.1985. Chyba data moich urodzin była bardzo pechowa! Szukam pomocy i wydaje mi się że runy mogą mi pomóc. W czym problem już piszę ? Ogólnie czuje problem w sytuacji jakiej się znajduję. Czuję się przygwożdzony przez domowników tak jak bym nie mógł mieć własnego zdania. Jest to dla mnie bolesne borykałem się też z uzależnieniami i dlatego dziś nie mam w domu nic do powiedzenia. Też kuleją, u mnie wszelkie przyjaźnie, nie mówiąc już o byćiu z kim kolwiek na stałe. Czuję się mega podłamany. Jeśli ktoś może mi powróżyć kiedy ten cięzki okres się zmieni będę mega wdzięczny. Ewentualnie napisze co zrobić by było lepiej. Sory jeśli napisałem zbyt ogólnikowo. Pozdrawiam.
 7. Gdzieś na necie znalazłem coś takiego: Śmierć + Świat = śmierć
 8. Odpowiem nie po kolei jeśli chodzi o wyjazdy jak się uprzesz to zawsze możesz jechać, lecz nie polecam bardzo by to blado wyglądało. Jeśli natomiast chodzi o za mieszkanie to jeśli powalczysz to zmienisz, lecz też to wygląda tak że to nie będzie dobra decyzja. Wygląda twoja sytuacja tak jak by to nie był dobry okres na podejmowanie większych decyzji.
 9. Siema Śniło mi się dziś coś takiego. Wracam do pokoju i patrze kulka taka czerwona pogryzła mi koszule, w biało czerwone pasy. Męczyłem sie z tą kulką w końcu wyszłem z nią z jakiegoś zamku, obok była jakaś rzeka. Rzuciłem ta kule tylko ona mnie jeszcze ręce szczypała. Obudziłem się na chwilkę zacząłem się zastanawiać o co to chodzi nie doszłem do żadnego wniosku więc położyłem się jeszcze spać, jak zasnąłem s powrotem znów ta kulka tym razem śniła mi się mama też i próbował mi wyjaśnić co ta kulka znaczy ale tego już nie pamiętam . Jak ktoś może mi sen ten wytłumaczyć to bardzo proszę ;)
 10. Słuchaj odpowiedz poszła na priva ;)
 11. Słuchaj może bardziej sprecyzuj bo to bardzo ogólnikowo i innych też by prosił o konkret ;) A swoją drogą narazie to jakieś takie krzywe związki u ciebie jak by na lekkich kłamstwach budowane. A jeśli szukasz kogoś to weź się do pracy nad tym ;)
 12. Zapraszam do zakładania blogów na asblog.pl. Serwis jest jeszcze w budowie ale już można zakładać blogi ;) Od siebie dodam że pomoge w przystosowaniach skóry do własnych potrzeb, podpowiem, pomogę. Gorąco zapraszam i polecam.
 13. Nie wiem czy jesteś w związku ale masz szanse na kogoś wartościowego. Za to z kasą kulawo będzie i to bardzo, wydatki.
 14. W tym miesiącu z pracy bedziesz mieć radość. Lecz jeśli chodzi o kase to będziesz się zmagać i walczyć o nią.
 15. Oki sorrki za zwłoke ale powoli odpisze. Troche mnie nie było w miedzy czasie inne zajęcia. Przepraszam.