Roy

Użytkownicy
 • Zawartość

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

5 Neutral

O Roy

 • Tytuł
  Ezo początkujący

Uncategorized

 • Miejscowość
  Walbrzych
 • Płeć
  Nie wiem
 • Zodiak
  Baran
 • gg
  13852214
 1. Od niedawna zajmuję się również runami , zapraszam na GG , gdyż ostatnio z czasem różnie i nie mam go zbyt wiele na odwiedzanie forum. GG: 36166083
 2. Mogę także stawiać rozkłady ogólne na przeszłość,teraźniejszość i przyszłość, wystarczy mi tylko podać imię i date urodzienia. ; )
 3. Otóż pani Ewo , jeżeli chodzi o przeszłość taką już trochę dalszą to widzę zyskanie pieniędzy z urzędu/sądu. Widzę także zerwanie pewnej umowny, czy też jakiś list odmowny. Jeszcze całkiem niedawno widzę że pani troszkę chorowała. Obecnie widzę zamarwianie się pewnym mężczyzną. Widzę także niepowodzenie , bądź komplikacje odnośnie pewnego wyjazdu , który to może być związany z pani mężem, lub jeżeli pani męża nie ma to z pewną bliską osobą. Przed panią widzę kłótnie, domowe nieporozumienia, bądź jakieś procesy. Także może pani zachorować nieco poważniej. Ja uważam że ma pani dziecko , które tak jakby albo szykuje się do wyjazdu , albo dzieli was pewna odległość fizyczna. Widać także u niego rozczarowania odnośnie miłości, uczuć. Pozdrawiam ; )
 4. Witam , interesuje się ezoteryką od dłuższego czasu. Z miłą chęcią powróżę z kart klasycznych. Chętnych poproszę o imię, date urodzenia i pytanie (opcjonalnie). Mam nadzieję, że nie przeszkadza wam mój wiek , mam lat 16. Jestem człowiekiem szanującym karty, siebie i Was, liczę na wyrozumiałość i wsparcie z waszej strony, pozdrawiam i zapraszam do zadawania pytań ; )
 5. Dziekuje za podpowiedz napewno pomoze w przyszlosci : ) Od dnia dzisiejszego wróżę wg. własnych znaczeń kart więc oczekuję na wyrozumiałość , wymaga to przyzwyczajenia; ) Pozdrawiam i czekam na wasze pytania.
 6. Po pierwsze możliwa kłótnie i sprzeczki z przyjaciółką. Po drugie wydaje mi się, że może pani pomyśleć w tym czasie z mężem/partnerem o dziecku. Będzie także spłata jakichś zadłużeń, będą długi w tych miesiącach. Zaś lipiec będzie pozytywniejszym miesiącem, po kłotniach jakich pani dozna w czerwcu , bądź na początku lipca wszystko sie ułoży. Sprawy rodzinne się w lipcu polepszą. Możliwa też szansa na awans i zmiany mieszania , przeniesienie do innego miasta. Pozdrawiam i zapraszam ponownie ; )
 7. Postawiłem karty na rok i nie uważam żeby udało się pani to mieszkanie odzyskać, przykro mi i pozdrawiam : )
 8. Odnoszę wrażenie że czerwiec to będzie pani miesiąc pod względem spełniania się finansowego i pod względem pracy. Po drugie wydaje mi się , że jeżeli ktoś z bliskich planuje ślub to do niego nie dojdzie, bądź nie będzie to upragniony ślub/małżeństwo. Może pani otrzymać jakiś prezent nieprzyjemny, bądź który nie będzie sie podobał. Pod koniec miesiąca widać wzmocnienie uczuć , miłość będzie jeszcze silniejsza. Pozdrawiam : )
 9. Widzę nie ma zbytnio chętnych. :( Zawsze można zapytać np. co sie wydarzy w tym miesiącu/roku. Zapraszam : )
 10. Dzieki wielkie ;] Pozdro
 11. Czy ja mógłbym prośić wróżbę do końca tego roku ? : )
 12. Witaj ; ) Chciałbym się dowiedzieć co mnie czeka w całym najbliższym tygodniu ; ) 08.04.XXXX ;) Znasz przecie ;)
 13. Nieszczere rady , chodzi o kobietę ; ] Jeżeli chodzi o pożyczenie pieniędzy to nie mam pojęcia. Pozdrawiam ; )
 14. Pani Sandro , otóż karty pokazują że zapomni pani o tym co było , w krótkim czasie , poza tym będzie panią wspierał ktoś bliski (najprawdopodobniej przyjaciółka) . Proszę również uważać na nieszczere rady kogoś z otoczenia ; ) Możliwe także jakieś pożyczenie pieniędzy . Dziękuje bardzo i pozdrawiam ; )
 15. Do konca roku jest czas to sie dopiero wydarzy : )