Marzennaa

Użytkownicy
  • Zawartość

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Marzennaa

  1. Ja korzystałam z darmowego nagrania na stronie http://hipnosencja.pl/ Na stronie głównej w menu masz darmowe nagrania - wysyłają link na maila.
  2. Jak już CI dojdzie ta płyta z afirmacjami to napisz czy wszystko ok z zamówieniem i jak dokładnie wyglądają te afirmacje. Ja znalazłam inne ale w takim razie się wstrzymam jeszcze z ich zakupem
  3. Musisz się tutaj kierować trochę swoim wewnętrznym wskaźnikiem - nie dla każdego jednakowa muzyka do medytacji jest dobra. Moja koleżanka kiedyś pożyczyła mi płytę cd z taką muzyką, która na nią świetnie działa - ja nie mogłam się w ogóle skupić. Mnie pomogły takie nagrania, które dostałam w klubie jak zapisałam się na zajęcia z medytacji - GErelaxis - na płycie cd też, z poradnikiem jak medytować krok po kroku - cały czas słucham tych utworów. Mają one sporo wspólnego z muzyką relaksacyjną i może dlatego są tak bardzo skuteczne.
  4. Ja jestem kompletnym laikiem w sprawach afirmacji i zastanawiam się czy takie afirmacje na mp3 będą dobre na początek? Co sądzicie?