heniutek

Użytkownicy
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O heniutek

 • Tytuł
  Ezo młodszy użytkownik

Uncategorized

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zodiak
 1. Hej, ostatnio przeczytałem trochę na temat ziemi okrzemkowej http://dietaabc.pl/zdrowie/czym-jest-ziemia-okrzemkowa-co-warto-o-niej-wiedziec/. Bardzo mnie to zaciekawiło, podobno ma wiele zastosowań i pozytywnie wpływa na nasz organizm. Tylko jak to jest w realu? Czy ktoś z Was zna temat? Może korzystaliście już z niej, jak jej używacie?
 2. Tak jak w temacie - jak się zabrać do wymiany balustrady na tarasie? Chcemy zamówić całość, tj. szkła, ramy oraz słupki do balustrad z firmy gigastal.pl. Problemem jest tylko to, jak się potem za to zabrać. Wiemy, że powinny słupki być mocno zakotwiczone, jednakże jak to potem wygląda z wypoziomowaniem i wypionowaniem całości? Trzeba zostawić jakiś luz techniczny i po wyrównaniu dopiero dokręcać?
 3. Tak jak w temacie. Co myślicie o pożyczkach chwilówkach? Wiadomo, że czasem noga się może powinąć i taka pożyczka chociażby z https://concash.pl może nam uratować 4 litery, jednakże moim zdaniem nie można tego traktować jako systematyczne ratowanie swojego budżetu. Ktoś ma inne zdanie?
 4. A może ktoś z Was się będzie orientował. Czy taka karta graficzna https://www.morele.net/wiadomosc/nvidia-quadro-k1100m-w-laptopie-wydajnosc-oraz-specyfikacja/5376/, która miała premierę 4 lata temu, jest jeszcze godna uwagi?
 5. Hej. Lubicie pograć w gry? Z jakiego sprzętu korzystacie? Generalnie dosyć często podróżuję i w moim przypadku najbardziej sprawdza się laptop. Teraz jednak nadszedł czas na zmianę sprzętu. Czy taka maszyna będzie dobra: https://www.morele.net/wiadomosc/laptop-msi-gl62-specyfikacja-techniczna-opis-serii-recenzja/4169/