malgosia

Użytkownicy
 • Zawartość

  284
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

112 Excellent

O malgosia

 • Tytuł
  Ezo bywalec
 • Urodziny 10.08.1978

Uncategorized

 • Płeć
  Kobieta
 • Zodiak
  Lew

Ostatnie wizyty

4 034 wyświetleń profilu
 1. -G - --F - -E - -D - -C - -B -- A - 7 - - 6 -- 5 - - 4 - - 3 - -2 - - 1 14 - 13 - 12 - 11 - 10 - -9 - - 8 21 - 20 - 19 - 18 - 17 - 16 - 15 Każdy rząd pionowy, to swego rodzaju opowieść,poszczególne rzędy maja następujace znaczenie : A - duchowy nastrój pytajacego, B - jego zycie domowe, C - jego obecne zyczenia, nadzieje, jego pytanie D - jego oczekiwanie w zwiazku z nim E - czego on nie oczekuje, niespodzianka F- jego najblizsza przyszłośc G - rezultat i długotermionowe widoki.
 2. 7.................2 6.......1.......3 5.................4 Lewa kolumna oznacza osobę pytajacą, prawa partnera.Obie kolumny pokazują jak każdy z partnerów odnosi sie do drugiego na danym poziomie. 1. to co najważniejsze 7 i 2 oznaczają rozum, 6 i 3 oznaczaja duszę, 5 i 4 oznaczają ciało. do każdej z kart mozna dociagnać po 2 karty.
 3. ................1................... 3................................6 2..............8.................. 4.............10..............7 5...............................9 ...............11.............. 1. nazwa bramy 2. dziurka od klucza,przez którą mozna zerknąc i zobaczyć co jest za bramą 3. zamek 4. dzwonek u drzwi;jeśli potrafisz sięgnac do niego pozwolą ci wejść 5. to doprowadzi cię do bramy 6. to, co masz nadzieje znaleźć za zamknietymi drzwiami lub to czego sie obawiasz 7. twój stosunek do bramy 8. co leży za bramą 9. gdzie mozesz ja znaleźć 10. to co wydarzy się,kiedy otworzysz bramę 11 klucz do bramy
 4. Karolina Pochodzenie i znaczenie: Żeńska forma od Imięnia Karol, ten zaś wywodzony jest od germańskiego: carl - małżonek. Zatem Karolina, to małżonka. Charakterystyka osoby: Miła, towarzyska. Zawsze zajęta. Wszechstronne zainteresowania towarzyszą jej przez całe życie. Lubi zmiany i dalekie podróże.
 5. Katarzyna Charakterystyka osoby: Wnikliwa, kulturalna, subtelna i stała w swoich przekonaniach. Posiada wielkie poczucie odpowiedzialności. Ceni wielkie ideały.
 6. Irena Pochodzenie i znaczenie: Eirene po grecku znaczy pokój. Charakterystyka osoby: Autorytatywna, ambitna, wrażliwa, intuicyjna. Stała w swoich poglądach. Doradcza i odpowiedzialna. Posiada wiele idei, ale ograniczają się one tylko do sfery jej wyobraźni. W innych językach: Łac.: Irena, ang.: Irene, fr.: Irene, niem.: Irena, Irene.
 7. Iwona Pochodzenie i znaczenie: Iwa - prasłowo używane do określenia cisu i wierzby; dla porównania: niem. 'iwa' (dis die Eibe), lotew. 'iwe'. Drewno cisu bardzo dobrze nadawało się do wyrobu broni, zwłaszcza łuków, być może, Iwona, ma być równie giętka i sprężysta. Charakterystyka osoby: Łagodna, spokojna. Odważna w obronie innych. W razie potrzeby potrafi być wojownicza. Nie waha się przed użyciem ostrego języka.
 8. Gabriela Pochodzenie i znaczenie: Żeńska forma od imienia anioła: Gabriel. Charakterystyka osoby: Szlachetna, dobra, uczciwa. Lubi towarzystwo, przyjaźń. Lubi dużo podróżować. Osoby o tym imieniu mają zdolności artystyczne.
 9. Grażyna Pochodzenie i znaczenie: Imię przypisywane Mickiewiczowi - miał je stworzyć na potrzeby poematu 'Grażyna' - za źródło posłużyło litewskie: - piękno. Co ciekawe na Litwie jest ono rodzaju męskiego, więc można przypuszczać, że to przede wszystkim piękno duchowe - stąd: 'piękny czyn' - choć jedno drugiemu nie przeczy. Charakterystyka osoby: Miła, sympatyczna, o wdzięcznej powierzchowności i dobrym charakterze. Wrażliwa na ludzką nędzę i umęczenie. Nieugięta w swojej walce i w osiągnięciu celu.
 10. Wiesława Pochodzenie i znaczenie: Imię jest prawdopodobnie przekształceniem Wisławy, a to złożeniem Wisły i sławy Charakterystyka osoby: Dobroduszna, wrażliwa, miła, kulturalna. Spostrzegawcza. Wesoła i pogodna w kontaktach z innymi.
 11. Wiktoria Pochodzenie i znaczenie: Victoria należy do Victor(a) – zwyciężcy. Charakterystyka osoby: Wszechstronny umysł. Stała w przekonaniach. Łatwo przystosowuje się do otaczającej ją rzeczywistości. Religijna. Kocha przyrodę. W innych językach: Łac.: Victoria, ang.: Victoria, fr.: Viktoire, niem.: Viktoria.
 12. Wioletta Pochodzenie i znaczenie: Połlacinie: viola - fiołek, fioletowy. Charakterystyka osoby: Miła, przyjemna, zgodna i życzliwa. Lubiana przez otoczenie ze względu na piękne przymioty serca. W innych językach: Łac.: Violetta, ang.: Violet, fr.: Violette, niem.: Violetta.
 13. Wanda Pochodzenie i znaczenie: Jedni podają, że pochodzi od litewskigo: wendene czyli rusałka; drudzy że od weda - dawne oznaczenie krzywizny - stąd wędka, wędzidło. Charakterystyka osoby: Kulturalna, miła, przyjemna, uczynna. Koleżeńska. dobry rozjemca w sprawach trudnych. Oddana domowi i rodzinie. W innych językach: Łac.: Vanda, ang.: Wanda, fr.: Vanda, niem.: Wanda.
 14. Weronika Pochodzenie i znaczenie: Imię pochodzi ze złożenia - fero (nies) i - nike (zwycięstwo). Charakterystyka osoby: Godna zaufania. Dobry doradca w trudnych sprawach. Towarzyska. Wymowna. Wielka filantropka. W innych językach: Łac.: Veronica, ang.: Veronica, fr.: Veronique, niem.: Veronika.
 15. Zofia Pochodzenie i znaczenie: Imię pochodzi od greckiego słowa - sophia, mądrość. Charakterystyka osoby: Mądra i dobra. Uczynna, przyjacielska. Godna zaufania. Posiada wielką intuicję oraz dar dobrego doradzania. Oddana domowi i rodzinie. W innych językach: Łac.: Sophia, ang.: Sophy, fr.: Sophie, niem.: Soffie.